TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro : La espada y la rosa - 95.sērija


Zorro : La espada y la rosa - 95.sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

(no TV3 mājaslapas)

Djēgo atrod Esmeraldas medaljonu un cer, ka viņa vēl ir dzīva. Olmoss nezina, ka Selēnijas burvestība zaudēs spēku, tiklīdz kā viņš mīlēsies ar Marianhelu. Alfonso dodas pie Alehandro, lai lūgtu Marijas Pijas roku. To dzird arī Fernando. Esmeraldas rokā ir iespiedies medaljona attēls, kas norāda ceļu līdz apslēptajām ģimenes bagātībām. Pie karalienes ierodas Zorro.

Отредактировано aNgeL (29.07.2008 21:32)

0

2

tomēr par spīti visam man šis seriāls patīk un nolēmu arī likt anotācijas un ik pa brīdim izteikties°.

Man patīk tas, ka Djego dabūja Esmeraldas medaljonu, lai gan tas labi izskatījās uz Esmes kakla, toties Djego ir kkas no Esmes un cerība, ka viņa ir dzīva.
par to, ka par Marianhelas un Djego dēlu uzdeva Esmeraldas bērnu - to jau biju paredzējusi jau tad, kad Esmi ieslodzīja.. un tāds pavērsiens jau ir apnicis seriālos.. bet nu...
tracina , ka tas Alfonso iejaucās Fernando un Marijas Pijas mīlestībā, kura man tik ļoti patika.. pfff...
priecājos, ka beidzot Esmeralda tika no tā ieslodzījuma, ka izglābās uz tās salas.. skaisti jau izskatās sala - dabas stūrītis. un tas medaljons kā karte, kas aizved pie bagātībām arī piešķir kaut ko jauku tam gadsimtam, un noslēpumainība :) lai gan jau iedomājos, ka Esme dabūs to bagātību, atgriezīsies atpakaļ un sāks atriebties.. bet gaidu visu pārsteigumu, ieraugot viņu dzīvu!
bišķīt murgaini, bet tomēr, man  kā magijas un mistikas mīļotājai patīk tā Visvarenā Selēnija un viņas hipnoze ar Olmosu un Marianhelu..Marianhela tiek parādīta no tik piemīlīgas puses :D
ak, Zorro pasu par sevi dievinu.. un dievinu, ka viņu rāda..un visu ko viņš izdara ar Montero!
fascinē mani arī Almudenas un Jumalai attiecības, un tagad skumji, ka Almudena dzirdēja Jumalai un Alehandro sarunu par kopā pavadīto nakti.. :( bet tas arī ir godīgi pret Almudenu - uzzināt šo patiesību.

0

3

atkal Marlenas varonei nozog bērnu :D

0

4

vo vo tik tieshaam atkal Marleenas varonei nozog beernu :D :D :D
bet sho shodienas seeriju neredzeeju ;(
bet peec lasiitaa skiet ka seerija bij interesanta  :jumping:

0

5

Marlena Favela написал(а):

vo vo tik tieshaam atkal Marleenas varonei nozog beernu

:D :D tāds aktrisei liktenis..
nu - vismaz bērns tēva rokās un drošībā pagaidām. tikai nepatīkami, ka Montero to uzskata par savu bērnu, Fernando par mazbērnu un tml.

Marlena Favela написал(а):

bet peec lasiitaa skiet ka seerija bij interesanta

varētu teikt arī tā. visnotaļ interesanta

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro : La espada y la rosa - 95.sērija