TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Deseo Prohibido (TV Azteca, 2008)


Deseo Prohibido (TV Azteca, 2008)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://www.bildites.lv/images/4ay53zgmf1z3tn1ytcv.jpg

Aizliegtā vēlēšanās
Sērijas: 60
Dziesma: Carlos Varela - Deseo Prohibido

Sižets:
Lucía Santos (Ana Serradilla) regresa a Puerto Edén para ayudar a su familia a retener las tierras que le pertenecen. Para su sorpresa, un ejidatario corrupto ha vendido el lugar a un poderoso grupo inmobiliario. El amor llegará a la vida de Lucía con Sebastián Valle Ocampo (Adelmar Correa), sin imaginar que ese hombre representa justamente a la empresa que dejó en la calle a su familia. Al descubrir la verdad sobre Sebastián, Lucía renunciará a él y optará por buscar justicia en la Ciudad de México junto con su hermana, Rebeca Santos (Eréndira Ibarra), quien vive en una pintoresca vecindad. Dos propósitos mueven a Lucía: trabajar para contribuir al sostenimiento de su padre y de su hermana, y enfrentarse contra los poderosos Valle Ocampo. Pero al regresar a la ciudad, también volverá a renacer su pasión con Sebastián.

Lucía y Sebastián tendrán que enfrentar no sólo una vieja guerra de odios entre sus familias, sino también a la exnovia de Sebastián, cuyo nombre es Mayté (Erika de la Rosa), así como al mejor amigo de éste, Juan Antonio (Manuel Balbi). Mayte hará hasta lo imposible para recuperar a Sebastián, mientras que Juan Antonio se obsesionará con Lucía y tratará de hacerla suya.

Pero sobre todo, Lucía y Sebastián tendrán que enfrentarse al poderoso Don Julián (Fernando Luján), quien se interpondrá con todo su poder y sus artimañas a la relación de su nieto Sebastián con la hermosa Lucía. No contento con esto, Don Julián intentará hacer de Lucía una ficha más en sus designios. ¿Lograrán librarse Lucía y Sebastián del abismo emocional al que los empuja don Julián?

La madre de Sebastián es Ana Luisa (Dolores Heredia), una mujer bella y madura que tiene un romance extramarital con David (Khotan Fernandez), joven empleado de los Valle Ocampo. Su padre es Roberto (Arturo Beristáin), un exitoso abogado que está profundamente enamorado de Ana Luisa y que no sospecha la infidelidad de su esposa. Además, Sebastián también tendrá que rescatar a sus dos hermanas: Elena (María Fernanda Quiroz), una joven conservadora que sin saberlo se volverá la rival de su madre, y Jana (Tatiana del Real), una chica sensible y clarividente, que sufrirá en carne propia los conflictos y mentiras que sostienen a su familia.

Aktieru sastāvs:

    Ana Serradilla - Lucía Santos (Protagonista)
    Andrés Palacios - Nicolás (Protagonista final)
    Aldemar Correa - Sebastián Valle Ocampo

    Fernando Luján - Julián Valle Ocampo
    Erika de la Rosa - Mayté Wilson
    Manuel Balbi - Juan Antonio Zedeño
    Dolores Heredia - Luisa Ocampo de Valle
    Arturo Beristain - Roberto Valle
    Kothan Fernandez - David Ortega
    María Fernanda Quiroz - Elena Valle Ocampo
    Tatiana del Real - Jana Valle Ocampo
    Eréndira Ibarra - Rebecca Santos
    Alan Alarcón - Ignacio
    Marco Treviño
    Andrés Palacios -
    Beatriz Cecilia
    Guadalupe Martínez
    Jorge Luís Vázquez
    Javier Ríos
    Ignacio Riva Palacio
    Gala Montes
    Iván Arriaga

0

2

ouuu, Ana! :D gribētos šo redzēt... ak, sasodīts.. :D

0

3

Paloma написал(а):

ouuu, Ana!  gribētos šo redzēt... ak, sasodīts..

un padomā kā man , gan sižets gan mana tik trkoti fascinējoši skaitā ana, nu es dikti ceru ka video būs, kaut manos kontaktos video nav pieejams, es zeru un albalongu
- bet nu tu jau noteikti to zini, bet man dikti tas patīk tāpēc es atkārtoju , ka telenovelai ir paredz'tas 40 sērijas un nav iespējams ka tā tiks pagarināta, tā pati ana ir atzinusi intervijā, un jā viņai daudz filmēšanas pēc vien seko otrs , pat nebrīnos ka nav laika, nu sŗādīga un dikti dabrīga viņa ir

0

4

hihihi... jā, ātri notikumi risinās. Pirmo sēriju noskatījos. Eh, bet tomēr ne tik ātri kā Lunā, kur pirmais skūpsts pirmajās 5 noveles minūtēs... :D

Ana dikti smukiņa un arī džeks smukiņš, tikai man tādi bērna ģīmīši jau vairs nepatīk. Un tomēr - Ana izskatās biki vecāka par viņu un realitātē jau tā arī ir.

0

5

albalonga написал(а):

Ana dikti smukiņa un arī džeks smukiņš, tikai man tādi bērna ģīmīši jau vairs nepatīk. Un tomēr - Ana izskatās biki vecāka par viņu un realitātē jau tā arī ir.

nu jā ja nekļūdos anai drīz jau būs 30 vai jau ir vairs jau aneatceros, bet nu savā ziņā viņa ir no tiem dažiem cilvēkiem kurus priekšējie mati padara vecāku, bet nu tur viņa varen nnotpienti, krāsaini un dzīvelīgi tiek ģērbta, skaitii, betnu man vēl nav pirmā sērija nolādējusies tikkoatkārtoti uzliku l'
adēties tikko ieslēgts dators , tā kā nav tik traki

0

6

Tikko noskatījos pirmo sēriju un man nav izvēles - jāskatās vien ir tālāk. Galveno varoņu dēļ. Ak, abi tādi jauki, skaisti, smaidīgi. Ana vispār... :) Un viņa tiešām skaisti tiek ģērbta - prieks manām acīm!!!

Pārējais.. nu tā.. neiedvesmojoši.. tā ģimenīte visa tāda kaut kāda... Un protams, kur nu bez blondās ļaundares... Pf. Nu ko, ķeros pie ortās sērijas :) par laimi tā jau normālā garumā, nevis stundu gara kā pirmā!

0

7

ak nu beidzot mans prieks ir pilnīgs, tagad vairs tā nav divas filma un viena telenovela, bet gan tagad jau manā anas kontā ir viena telenovela, divas filmas un viena sērijas, ka man pat ļoti patika
nu tas laikamir nepārprotam, un nemaz nav citas iespējas ES SKATĪŠOS TĀĻĀK

Paloma написал(а):

Galveno varoņu dēļ. Ak, abi tādi jauki, skaisti, smaidīgi. Ana vispār...  Un viņa tiešām skaisti tiek ģērbta - prieks manām acīm!!!

ak jā galvenā varone tiktiešam apburoša un viņa vienmēr tik skaita tik dzīvelīga un viņas smaids nekad nebūs neskaists, ak mana ana.

Paloma написал(а):

tā ģimenīte visa tāda kaut kāda

nu manuprāt ģimenei varen plaš diopozons, varētu izrādīties tīri jauki tīri interesanti un tā jaunākā meita liekas tīri piemērota šim gadsimtam un gadiem, mioņģimja gadiem , kad valda vampīra smaidi, bet nu noteikti ar abām m'
asām varētu būt kas intereseansts

Paloma написал(а):

Un protams, kur nu bez blondās ļaundares...

bet nu šoezi viņa at skaita - tīri, parasti viņas bezgaumīgas un neskaistas, bet ši tīri skaita, un vispār isktās ka azekt dikti lasījis aktieru un ditki lielas cerības licis uz šo seriālu,visi tik skaiti atveidotāji

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Deseo Prohibido (TV Azteca, 2008)