TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la espada y la rosa - 97. sērija


Zorro: la espada y la rosa - 97. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Djēgo atklāj, ka uz medaljona ir karte, un cer, ka tā viņu aizvedīs pie Esmeraldas. Agapito apstiprina, ka Almudenas zālēs ir neliela arsēna deva. Fernando pievēršas ticībai. Karaliene apciemo padri Tomasu, kurš viņai izstāsta patiesību par Majorgām de Aragoniem. Djēgo paziņo Marianhelai, ka vēlas šķirties.

0

2

man žēl Jumalai, ka Marianhela ar to arsēnu iegāza viņu. smagi būs viņai tagaf laikam... :( un tik jocīgi, ka Fernando tai ticībai pievērsās, bet jau bija gaidāms.. vismaz Marija Pija uztraucas par viņu. ļoti priecājos, ka tā karaliene uzzināja visu patiesību :) uj, tik jocīgi vērot Olmosu un Marianhelu.. pat nezinu ko pateikt par viņiem.. jautri..taču nepatīk man šis pāris..Marianhela sader ar Montero..lai gan priecājos par Olmosu.
xi, un vēl man patīk amazoņu iejaukšanās :D tas tā - mežonīgi, forši :)

0

3

aNgeL написал(а):

, un vēl man patīk amazoņu iejaukšanās  tas tā - mežonīgi, forši

Ak, un es gaidīju viņas, bet šodien neskatījos. Un arī turpmāk diez vai skatīšos. :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la espada y la rosa - 97. sērija