TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Cimarro izmet no Telemundo, Streignardes noveli atceļ...


Cimarro izmet no Telemundo, Streignardes noveli atceļ...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Cimarro kontrakts ar Telemundo ir oficiāli lauzt un iniciatīva naca no Telemundo. Klīst leģendas par to, cik nejauki Mario uzvedies La Traicion filmēšanas laikā. Piemeram aizliedzis Dannai Garsia pieskarties sev ar rokām romantisko ainu filmēsanas laikā konkretas vietās - vai pareizak - norādījis tikai dažas vietas kur drīkst un punkts. Harijam Geitneram viņš aizliedzis pietuvoties sev tuvāk par metru. Atteicies filmēties agrāk par 11, jo viņs esot zvaigzne. Turklāt komandējis visus filmēsanas laukumā un iejaucies operatoru un režisora darbā. Visis citus vainojis par zemajiem reitingiem, uzskatot, ka viņs vienīgais kaut cik glābj noveli. Blakus nestāvēju un neredzēju, bet man domāt, ka vismaz puse no minēta ir taisnība.

Arī Mario ex-sievai neveicas. El Juramento tiks saīsināta, jo reitingi priekš tik augsta meroga projekta ir katastrofāli un citas valstis ar negrib pirkt šito noveli. Sižets ir labs, bet galvenais pāris galīgi neizdevies. Jau pirms noveles pirmizrādes paklīda baumas, ka Osvaldo un Natālijai ir romāns. Natālija to stingri noliedza un izteicās, ka daži cilveki ir nekaunīgi un izplata šādass baumas, lai reanimētu savu karjeru. Majiens bija uz Osvaldo, ka tieši viņš izplata šādas baumas. Nu lūk - uzņemšanas laukumā Natālijas un Osvaldo attiecības ir vairāk nekā vienkārši ledainas. Un viņu mīlai uz ekrana ar neviens nenotic. Vel vairk - neviens nenotic tam, ka viņi atveido jaunus cilvekus, kuri iemīlējušies. Un Natālija atkal bola acis un tēlo muļķīti. Agrāk Mi Gorda Bella laikos tas derēja un arī La Tormentā tas vēl derēja, jo viņa MariTereza bija no pilsetas laukos nonākusi, bet te viņas muļķīte izskatās neiederīga. Galvenajam telam Andreai jābūt gudrai un stiprai, nemaz ne tik naivai, bet ļoti lepnai. Un Natālijai galīgi kas tāds nepadodas.

Nu totāla izgāšanās.

Jamin tik, ka Dona Barbara sāksies jau pirmdien. Nu pasktīsimies, kas būs. Es skatīšo - Chris Meiers un Araps bethke vienā novele - ka gan es varētu neskatīties. Bļin, tur bij jābūt Gabijai...

0

2

Ja tas ko baumo par Simarro ir taisnība, tad man ir prieks, ka viņu izmeta un citām aktrisēm nebūs jācieš. Nabaga Danna.

albalonga написал(а):

El Juramento tiks saīsināta, jo reitingi priekš tik augsta meroga projekta ir katastrofāli

To jau varēja paredzēt.

albalonga написал(а):

Sižets ir labs, bet galvenais pāris galīgi neizdevies.

Par to arī nekādu šaubu nav.

albalonga написал(а):

Un Natālija atkal bola acis un tēlo muļķīti.

:D

albalonga написал(а):

Bļin, tur bij jābūt Gabijai...

Un es vairāk gaidīju Gabiju El Engano.

0

3

Ragana написал(а):

Un es vairāk gaidīju Gabiju El Engano.

nu Gabijai bij jābūt abās....

0

4

albalonga написал(а):

Cimarro kontrakts ar Telemundo ir oficiāli lauzt un iniciatīva naca no Telemundo. Klīst leģendas par to, cik nejauki Mario uzvedies La Traicion filmēšanas laikā. Piemeram aizliedzis Dannai Garsia pieskarties sev ar rokām romantisko ainu filmēsanas laikā konkretas vietās - vai pareizak - norādījis tikai dažas vietas kur drīkst un punkts. Harijam Geitneram viņš aizliedzis pietuvoties sev tuvāk par metru. Atteicies filmēties agrāk par 11, jo viņs esot zvaigzne. Turklāt komandējis visus filmēsanas laukumā un iejaucies operatoru un režisora darbā. Visis citus vainojis par zemajiem reitingiem, uzskatot, ka viņs vienīgais kaut cik glābj noveli.

nu vot tas ir traki briesmīgi.
kā var sakāpt galvā, ka līdzcilvēki paliek fona tēli izrādē,kur visas galvenās lomas spēlē viņš pats.
fuuui. un man smaga vilšanās.
jo Pasion de gavilanes laikā Dannai tieši ar brāļu atveidotājiem bija tik jaukas un labas attiecības, daudz labākās kā ar māsu. un Mario tak bija viens no tiem.
bet, cik ironiski. bet viss mainās.
bet man tik traki žēl Dannas, ka tā sanācis. tīri personiski - tā zaudēt draugu-kolēģi ir traki sāpīgi.

albalonga написал(а):

El Juramento tiks saīsināta, jo reitingi priekš tik augsta meroga projekta ir katastrofāli un citas valstis ar negrib pirkt šito noveli.

pat nekādas emocijas tas neradīja.
tāda aktieru maiņa jau pavisam viegli paredzēja šādu iznākumu.
Telemundo - attopies reiz!

0

5

que horror :D nu, par Cimarro drošvien būs jātic - ar Lori taču ar nesadzīvoja (nez, vai atļāva vairāk aiztikt? :D izskatās, ka jā :D )

0

6

angelina написал(а):

nez, vai atļāva vairāk aiztikt?  izskatās, ka jā

:D:D:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Cimarro izmet no Telemundo, Streignardes noveli atceļ...