TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la espada y la rosa 98. sērija


Zorro: la espada y la rosa 98. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

ak, man patīk tā Esmes draudzība ar amazonēm, un kad beigās Esme paprasīja, lai viņu iemāca cīnīties - super! žēl Jumalai un Almudenas, Alehandro...un prieks par Diego attapību, ka Marianhela varēja būt tā, kas gribēja noindēt Almudenu. tā Laiša bišķīt tracina...laikam esmu palaidusi garām Renso un Annas Kamillas kāzas - bet man dikti patīk šāda pāra izveidošanās! nespēju sagaidīt masku balli.. cik noprotu arī Esme tur ieradīsies un tas viss varētu būt interesanti..

0

2

neesi palaidusi garam Anas Kamillas un Renso kaazas,tas tik veel buus;)
par to masku balli patiesham,taa buus ljoti interesanta,es pat varu atzities ,ka gaidu sho seriju visvairak no visam;)

0

3

caramele написал(а):

neesi palaidusi garam Anas Kamillas un Renso kaazas,tas tik veel buus;)

wnk vakar kko runāja, ka viņi ir precējušies pēc čigānu tradīcijām..nu ja vēl būs, tad jauki.

+1

4

nee pec chiganu tradicijam vinjiem tur devu to svetibu,lai vinji varetu preceties,bet kazas buus veelak;)

+1

5

nu paldies par informāciju :) gaidīšu kāzas.

0

6

Vinu kazas jau radija - bija diezgan interesanti, bet nebija neka interesanta - kazas bija garlaicigas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la espada y la rosa 98. sērija