TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » «Prāta vētra» uzstāda jaunus rekordus


«Prāta vētra» uzstāda jaunus rekordus

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Svētdienas naktī ar uguņošanu noslēdzās latviešu supergrupas «Prāta vētra» iespaidīgā koncertturneja «Tur kaut kam ir jābūt». Organizatoruu provizoriskās aplēses rāda, ka noslēguma koncertu Mežaparka lielajā estrādē apmeklējuši 45 000 cilvēku.

Jau ziņots, ka turnejas iepriekšējos koncertus, kas Latvijā notika ar pašvaldību atbalstu, apmeklējuši 38,5 tūkstoši skatītāju (Jelgavā – 12 000, Preiļos – 6 500, Ventspilī – 10 000 un Valmierā – 10 000). Tādējādi «Prāta vētra» ir uzstādījusi jaunu koncertu apmeklētības rekordu Latvijā, pārspējot savas iepriekšējās tūres rezultātus.

Pēc koncerta grupas menedžments paziņoja, ka par albumu «Tur kaut kam ir jābūt» «Prāta vētra» ir ieguvusi dubultplatīna statusu (pārdotas 18 000 kopijas). Grupas menedžere Aija Auškāpa stāsta: «18 tūkstoši CD kopiju un 83,5 tūkstoši skatītāju ir skaitļi, kas runā paši par sevi. Mēs esam lepni un gandarīti par paveikto un pateicamies visiem, kuri palīdzējuši piepildīties mūsu cerībām un realizēt dažbrīd pārdrošās idejas. Tādi koncerti kā vakar Mežaparkā liek ar jaunu sparu un enerģiju pieņemt nākamos izaicinājumus, jo pierāda, ka iespējams ir viss!»

Grupas koncertturnejas producents Mārcis Gulbis atzīst: «Šī tūre nenoliedzami bija šīs vasaras izaicinājums gan grupai, gan organizatoriem, gan visiem realizētājiem, kas iesaistījās tūres piecu koncertu organizēšanā. Varu droši teikt – mēs tikām ar uzdevumu galā godam un pateikt lielu «Paldies» ikvienam no tiem daudziem simtiem cilvēku, kas piedalījās projekta realizācijā. Domāju, ka apmeklētāju atzinība un novērtējums ir pierādījums tam, ka Latvijā skatītājus interesē augsta līmeņa un pasaules kvalitātes koncerti. Tagad mēs esam pārliecinājušies, ka mums ir komanda, kas spēj realizēt vispārdrošākos sapņus!»

0

2

45 000??? Akkkk!!!! :D Bet es nebrīnos! Tas pūlis, kas tur bija - fantastika!!! Ak, un tur kaut kas bija un par to viņi arī ir pelnījuši tādu publikas mīlestību!!! :love:

0

3

akkk.

kaut itk es tur būtu bijusi.

0

4

eh, mjā, žēl, ka netiki.. :(

0

5

ak un es dikti gribētu kādu reiz tik un viņu koncertu un būt vienam no vļ jaunāka rekorada un atrasties vēl vip ložās, ikti iepatikās pēc arī vienas madara pameklējuma, bet nu man uz ko tāda patrezi nesapņot

0

6

A kā vispār VIP varēja tikt? Redzēju bariņu meiteņu (hm, tikai meitenes šķiet un tikai pusaudzes :D ) divās ejiņās pie skatuves...

Kad būs viņiem nākamais koncerts, iešu!! ^^ Tas nu skaidrs!

0

7

Paloma написал(а):

A kā vispār VIP varēja tikt? Redzēju bariņu meiteņu (hm, tikai meitenes šķiet un tikai pusaudzes  ) divās ejiņās pie skatuves...
Kad būs viņiem nākamais koncerts, iešu!!  Tas nu skaidrs!

nu es īsti neiznu bet varu paintresēties,tā madara irvaren jauka madara , izklāstīs visos sīkumos, bet nu zinu ka viņa irtādā kā fanu grupā, un vina jau , ja nekļūdos ir buijusi citos koncertos un satikusies ar grupas dalībniekiem, tā kā nebŗnos ar to tas saistīts
bet nu viņa bijauz venspils koncertu, laikam tāpec ka tuvāk talsiesm un varbūtkadi pazīstami tur dzivo,
aa un viņa uz koncertu bija kopā ar mašu kas noteikti nav iekļāvusies oāta vētras lielajos fanos

0

8

pinocchio написал(а):

Mežaparka lielajā estrādē apmeklējuši 45 000 cilvēku.

o.O Tas skaitlis mani pārsteidza! :flirt: Bet nu jā, tas pūlis, kas bija, tur varēja arī sanākt 45 000.. :D

pinocchio написал(а):

«Prāta vētra» ir uzstādījusi jaunu koncertu apmeklētības rekordu Latvijā

Vuhūūūū!!!!! :jumping: Malači! ^^

pinocchio написал(а):

par albumu «Tur kaut kam ir jābūt» «Prāta vētra» ir ieguvusi dubultplatīna statusu

Ideāāāāāāāāli! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif

0

9

Malacīši Prāta Vētra!! ak, un es nemaz, nemaz nebrīnos!! koncertā biju pirms 3 nedēļām, bet joprojām emocijas neliek mieru!!! ak, dievinu, dievinu, dievinu viņus!!!!!!!!!  :love:

0

10

Diena,kad apvienojaam Gaby v-dienu ar super-graujosho koncertu + afterparty :D  :love: buut starp 45 000 cilveekiem,galvenokaart latvieshiem,dziedot un blaujot visiem kopaa..un tie mirkli,kad skaneeja "mana dziesma" un "ziema"  ^^* tas bija kautkas,biezhaak taadus mirkljus.. ^^

0

11

Adrianna написал(а):

Diena,kad apvienojaam Gaby v-dienu ar super-graujosho koncertu + afterparty

Viens no mirkļiem, kas padarīja manu vasaru par labāko manā mūžā! :love:

Adrianna написал(а):

buut starp 45 000 cilveekiem,galvenokaart latvieshiem,dziedot un blaujot visiem kopaa..un tie mirkli,kad skaneeja "mana dziesma" un "ziema"

:love: Dziedāt līdzi, lēkāt kā trakām, spiegt un vienkārši izbraudīt koncertu uz pilnu klapi.. ^^ Ideāli.. :love:

0

12

GaBy написал(а):

Viens no mirkļiem, kas padarīja manu vasaru par labāko manā mūžā!

Manu ar..  :love: un drošvien nelaidīsim garām,ja būs vēl viena iespēja. ^^

GaBy написал(а):

Dziedāt līdzi, lēkāt kā trakām, spiegt un vienkārši izbraudīt koncertu uz pilnu klapi..  Ideāli..

būs vien jāatrod tas dvd un miers. :D ja neatradīšu Rimī,tad būs jāpasūta,kad būs dinero. :D :) Atmiņas neatņemt. ^^

0

13

Adrianna написал(а):

būs vien jāatrod tas dvd un miers.  ja neatradīšu Rimī,tad būs jāpasūta,kad būs dinero.

nevar nebūt Rimi, vismaz manējos ir! tikai cena tāāda.. nu man jau atsūtīja koncertu, kad beigsies sesija tad skatīšos un jukšu prātā :D

0

14

aNgeL написал(а):

nevar nebūt Rimi, vismaz manējos ir! tikai cena tāāda.. nu man jau atsūtīja koncertu, kad beigsies sesija tad skatīšos un jukšu prātā

hehhee,kad pēdējo reizi skatījos Rimī nebija. :D jā par cenu tocu drošvien kādi 10 ls,ja ne vairāk,bet dzīvojam tak vienreiz. :D vismaz es tā ceru. :D :)

0

15

Adrianna написал(а):

jā par cenu tocu drošvien kādi 10 ls,ja ne vairāk,bet dzīvojam tak vienreiz.

vairāk gan :P ja nemaldos tad bišk pāri 11ls :D Kaupers dārgi izmaksā :D :D :D

0

16

aNgeL написал(а):

vairāk gan  ja nemaldos tad bišk pāri 11ls  Kaupers dārgi izmaksā

Nav jau viegli ņemamie. :D :D

0

17

aNgeL написал(а):

Kaupers dārgi izmaksā

Bet ir to vērts. :D

0

18

nestrīdos..ir jau arī vērts! viņš jau tāds 1 eksemplārā!!! aahhh  :love: kā es lepojos, ka PV ir Latvijas grupa :D

0

19

aNgeL написал(а):

kā es lepojos, ka PV ir Latvijas grupa

tieši tā... :)

0

20

Es zīnāju,ka agri vai vēlu nopirkšu PV dvd :D ^^ Protams,tas jau notika kādu laiciņu atpakaļ,bet tas faktu kā tādu nemaina :D

aaaahhh,tās emocijas un skatoties just to ka  esmu kaut kur tur tajā pūlī ar Gaby un vēl citi daudzi pazīstamie... Protams neskaitot to mirkli,ka man tur nospēra lietussargu.. :D Bija,gan neliels gāziens,bet pēctam debesis bija skaidras un saulīte spīdēja ^^ Jā,jaukas atmiņas..un jaukas ir maigi teikts..  :love:   :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » «Prāta vētra» uzstāda jaunus rekordus