TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la espada y la rosa 100.serija


Zorro: la espada y la rosa 100.serija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Esmeralda shauj ar bultu garam komandierim Montero, uz kuras ir vestule. Tas nodoma ka ta ir no Fernando. Montero nolaupija Fernando un saka spidzinat. Esme devas uz kapsetu kur bija apglabats "vinas" berns. Tole un serzants Garsija saka rakt to ara. Pa to laiku notika ari Marijas Pijas kazas, bet vina pateica ne pie altara.  o.O

0

2

paldies, ka uzraxtīji šo apraxtiņu :) ilgi nebiju prom, tāpēc nevarēju raxtīt , lai gan gribējās! esmu sajūsmā, ka Esme arī blandās melnajā un ir apguvusi cīņas mākslu, un ka izmanto rozi!!! tieši šī iemesla dēļ man prieks, ka visi uzskata viņu par mirušu :) vēl esmu sajūsmā, ka Marija Pia neapprecējās ar to Alfonso!! :) āa. un mani pārsteidz Esmes attapība, ka viņas bērns atrodas pie Diego :D forši :D

0

3

aNgeL написал(а):

esmu sajūsmā, ka Esme arī blandās melnajā un ir apguvusi cīņas mākslu

un garsija vēl jautā, vai zorro neapvainosies, ka esme paņem viņa krāsu! :D tas bija labs :D :)

+1

4

magone написал(а):

un garsija vēl jautā, vai zorro neapvainosies, ka esme paņem viņa krāsu!

es to palaidu garāām!!! vāaks! euu..tā nav godīgi.. nez ko es tajā brīdī darīju? māsīca laikam vainīga :D bet paldies, ka ieminējies :D

0

5

aNgeL написал(а):

bet paldies, ka ieminējies

vienmēr laipni :).

garsija vispār ir viens no interesantākajiem zorro tēliem. tās viņa piebildes allaž ir foršas!

0

6

magone написал(а):

garsija vispār ir viens no interesantākajiem zorro tēliem. tās viņa piebildes allaž ir foršas!

pilnīgi piekrītu! man šis varonis ļoti patīk.. seriāla rozīnīte :D :)

0

7

Ah, es pat to momentu pagājušo trešdien manīju, kur Garsija prasīja Esmei par to Zorro melno krāsu. Eh, jauki. Žēl, ka nesanāk redzēt, bet likt ierakstīt - kaut kā nav tik lielas iedvesmas uz šito noveli.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la espada y la rosa 100.serija