TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Es arī mīlu līgavu! / Made of honor


Es arī mīlu līgavu! / Made of honor

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/made-of-honor-poster.jpg

Žanrs: Romantiska komēdija

Gads: 2008

Režisors: Paul Weiland

Lomās: Patrick Dempsey, Michelle Monaghan, Sydney Pollack, Kadeem Hardison, Beau Garrett, Richmond Arquette

Anotācija: Toms un Hanna ir labākie draugi jau desmit gadus. Toma dzīves moto ir – „Baudi dzīvi!”. Viņš nemitīgi maina gultas biedrenes un spēj sarunāt randiņu visikdienišķākajās situācijās. Hanna ir nosvērta jaunkundze, kura pacietīgi gaida savu dzīves piepildījumu – īsto vīrieti, ar kuru apprecēties un nodibināt ģimeni.

Kad Hanna dodas ilgākā komandējumā uz Skotiju, Toms apjēdz, ka bez viņas dzīve ir neciešama. Vēl vairāk – viņš pirmo reizi saprot, ka vēlas precēties. Ar Hannu.

Tomēr, kad Hanna atgriežas, atklājas, ka Skotijā viņa iepazinusies ar savu sapņu vīrieti un ir jau saderinājusies.

Tomam, savam labākajam draugam, viņa lūdz kļūt par laulību liecinieku un palīdzēt sagatavoties kāzām, kas notiks tālajā Skotijā. Lai gan šī ziņa viņu satriec, Toms piekrīt, cerēdams, ka, atrodoties blakus līgavai, viņam radīsies iespēja atklāt savas jūtas un atgūt Hannu.

0

2

Šodien biju un noskatījos šo filmu.. ^^ Filma bija diezgan interesanta, smieklīga.. :D Patriks Dempsijs lieliski tēlo.. :D Dažbrīd viņa varonis atgādināja Samantu no filmas "Sekss un lielpilsēta".. :D ^^
Sieviete aizbrauc, viņš saprot, ka viņu mīl.. Kad viņa atgriežas, jau ir saderinājusies un viņš piekrīt kļūt par līgas māsu, lai atgūtu viņu! ^^ Romantiska filma piektdienas vakaram.. ^^ :love:

0

3

Nu es jau pirms laika redzēju. Bija ok. Visņirdzīgāk kā viņam Skotijā gāja sacenšoties ar līgavaini... :D

0

4

albalonga написал(а):

Visņirdzīgāk kā viņam Skotijā gāja sacenšoties ar līgavaini...

Bļin, tieši to vietu palaidu garām, jo skrēju uz tualeti.. :D
Man patika tā vieta, kur viņs 2x apgāza vienu un to pašu oficiantu.. :D

0

5

Gribēju paskatīties un kādreiz to neteikti izdarīšu. :)  Bet tagad...  %-)
Tagd ir tik daudz visa kā, kas jāizdara un kas jānoskatās...

0

6

Es jau purms laika ari noskatijos un man ļotipatika...labs līdzeklis garastāvokļa uzlabošanai... ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Es arī mīlu līgavu! / Made of honor