TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fuego en la Sangre jāpārdēvē Drogas en la Sangre...


Fuego en la Sangre jāpārdēvē Drogas en la Sangre...

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Nu jau stāstīju, ka Pablo Montero bija problēmas ar narkotikām un tiesa piesprieda rehabilitāciju. Bija it kā ok analīzes, bet pagājušonedēļ veiktajās atkal atklāja kokaīnu. Par tiesas noliktās rehabilitācijas pārkāpumu Pablo nonāca cietumā, kur gan pavadīja tikai vienu diennakti septiņu vietā. Un tik presē cirkulēja viņa citāti par to, cik ļoti viņš noželo, ka ir cietumā dievu lūdzis, bla, bla, bla. Un tagad ir jauns skandāls - Noras Salinasas draugu apsūdz narkotiku piegādāšanā Pablo!!!!!!!!!! Nu īsts Drogas el la Sangre!

0

2

Njā... Eh... :( Hm? :D

0

3

es dzirdēju tādu nosaukumu kā "No me baja la sangre" :D galvenajā lomā Abuela Norvieja xD labi, es neko neteicu :D

0

4

:rofl:  es tā skatos, ka šajā forumā ļoti pozitīva attieksme pret šo seriālu un tas tiek no sirds gaidīts :D

0

5

nu tak, tur būs pats seksīgākais aktieris un piedevām Abuelita Norvieja  :rofl: kā var ar sirsnību negaidīt  :rofl:

0

6

ev, beidziet, es pat forumu uztaisīju. Un Julia Portmutē neregulāri skatās. Un moš kāds forumā skatīsies. Ja ne, tad ņemšu forumu nost. Es tajā laikā nekad neesmu mājās, bet pat ja būtu - neskatītos. Ticība neļauj nodot PDG... Lai gan Adela man kādreiz bija mīļa, bet nu... Es atklāti - neesmu es noskaņota pret Adelu vai pret kādu aktieri Fels. Esu noskaņota pret to, ka tas ir viena no manām mīļākajām novelēm rīmeiks, esu noskaņota pret to, ka izvēlēti pārāk veci aktieri attiecīgajām lomām un esu noskaņota vispār pret visu šī projekta konceptu - respektīvi ik pa laikam bāzt iekšā visādas slavenības un vilināt Meksikāņus skatīties. Varu tik teikt, ka daudzās citās valstīs izgāzās šitā novele. Kolumbija vispār iesāka un pārstāja rādīt. Valda uzskats fanu visū, ka šī novele ir konservatīva un paredzēta tikai meksikāņiem gan Meksikā, gan ASV, kur daudzi meksikāņi dzīvo. Un es turpināšu brīnīties, ka TV3 to nopirka. Laikam nolēma piķi taup[īt un viņiem šito lēti iešķieba. Lai gan no otras puses arī Latvijas telenoveļu auditorija ir konservatīva - mājsaimnieces un pensionāri, kuri atcerās Adelu. Moš arī aizies šitā novele Latvijā. Nez. Bet nu atklāti sakot - nu dikti pārveidots sižets no PDG. Jau pirmais, kas man dikti, dikti nepatika. PDG brāļu māsa Lībija uztaisīja pāsnāvību, a te Fernando viņu nogalina. PDG Fernando bija egoists un nepraša, kopumā pat mīksčaulis, kurš pamazām savā mantkārība kļuva par kriminālo. A te uzreiz tik nolikts tradicionālais labā un ļaunā pretstatījums, kas maina uzreiz visu būtību. Nav vairs nekādas psiholoģijas un tas mani kaitna - nu pamatīgi kaitina.

0

7

oo, kāds garš komentars :D Nu man vienkārši nav nekāda interese par šo seriālu.. pdg redzējusi neesmu... :P Un vienkārši nečakarēšu savu laiku ;) gaidīšu Pasionu, tāpat ivus seriļus vienlaicīgi neskatīšos - uj, pat ja to redzēšu .. :(

0

8

Agrāk man pret Adelu nebija iebildumu, daudzas telenoveles kuras ar viņu redzēju man pat ļoti patika(sāka nepatikt no La esposa virgen), bet tagad viņa vnk nav piemērota šādām lomām un tie pārējie aktieri arī, jo es ļoti salīdzinu ar PDG  un tam šī telenovele neatbilst!!

0

9

albalonga написал(а):

Ticība neļauj nodot PDG... Lai gan Adela man kādreiz bija mīļa, bet nu... Es atklāti - neesmu es noskaņota pret Adelu vai pret kādu aktieri Fels. Esu noskaņota pret to, ka tas ir viena no manām mīļākajām novelēm rīmeiks, esu noskaņota pret to, ka izvēlēti pārāk veci aktieri attiecīgajām lomām un esu noskaņota vispār pret visu šī projekta konceptu - respektīvi ik pa laikam bāzt iekšā visādas slavenības un vilināt Meksikāņus skatīties. Varu tik teikt, ka daudzās citās valstīs izgāzās šitā novele. Kolumbija vispār iesāka un pārstāja rādīt. Valda uzskats fanu visū, ka šī novele ir konservatīva un paredzēta tikai meksikāņiem gan Meksikā, gan ASV, kur daudzi meksikāņi dzīvo. Un es turpināšu brīnīties, ka TV3 to nopirka. Laikam nolēma piķi taup[īt un viņiem šito lēti iešķieba. Lai gan no otras puses arī Latvijas telenoveļu auditorija ir konservatīva - mājsaimnieces un pensionāri, kuri atcerās Adelu. Moš arī aizies šitā novele Latvijā. Nez. Bet nu atklāti sakot - nu dikti pārveidots sižets no PDG. Jau pirmais, kas man dikti, dikti nepatika. PDG brāļu māsa Lībija uztaisīja pāsnāvību, a te Fernando viņu nogalina. PDG Fernando bija egoists un nepraša, kopumā pat mīksčaulis, kurš pamazām savā mantkārība kļuva par kriminālo. A te uzreiz tik nolikts tradicionālais labā un ļaunā pretstatījums, kas maina uzreiz visu būtību. Nav vairs nekādas psiholoģijas un tas mani kaitna - nu pamatīgi kaitina

āāāāk kungs -  cik precīzs komentārs.
man jau nav vaļas tik gari rakstī, bet būtu sanācis, kas līdzīgs. idejiski.
jo pārāk PDg ir mans seriāls.
un šis te ir traki pompozs seriāls. bet skatītājus tādas lietas, skandāli un pārpratumi jau pievelk.
bet man aju vajag to kvalitāti, kvalitāti.

Отредактировано danna (01.09.2008 17:53)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fuego en la Sangre jāpārdēvē Drogas en la Sangre...