TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » It Started with a Kiss (Taiwānas)


It Started with a Kiss (Taiwānas)

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

[реклама вместо картинки]

   * Episodes: TV: 20, DVD: 30
    * Broadcast period: 2005 Sep 25 - 2006 Feb 12
    * Air time: Sundays 22:00 to 23:30
    * Opening theme song: Say U Love Me by Jason and Lara
    * Ending theme song: E Zuo Ju by Wang Lan Yin
    * Insert songs: See It Started with a Kiss OST

Synopsis

After an earthquake destroyed Xiang Qin's house, she and her father moved in with the family of her father's college buddy, Uncle Ah Li. To her surprise, the kind and amicable aunt and uncle are the parents of her cold and distant schoolmate Jiang Zhi Shu, a genius with an IQ of 200 whom not too long ago rejected her endless crush on him. Will the close proximity give her a second chance to win Zhi Shu's heart? Or, will her love for him end under his cold words? What happens when there is competition for his heart?

Cast

    * Ariel Lin as Yuan Xiang Qin
    * Joe Cheng as Jiang Zhi Shu
    * Jiro Wang as Jin Yuan Feng
    * Tiffany Xu as Pei Zi Yu
    * Cyndi Chaw as Ah Li's wife / Jiang Zhao Zi
    * Zhang Yong Zheng as Jiang Ah Li
    * Tang Tsung Sheng as Yuan You Cai
    * Zhang Bo Han as Jiang Yu Shu
    * Candice Liu as Liu Ya Nong
    * Petty Yang as Lin Chun Mei
    * Jason as Wang Hao Qian
    * Bianca Bai as Bai Hua Lan
    * Qian De Men as Director Bai
    * Lai Zhi Wei as Du Jian Zhong
    * Wu Wen Hong as Ah Hong (Ah Jin's friend)
    * Wang Di Jun as Zhang Lang (Ah Jin's friend)
    * Chen Bo Zheng as Kong Ling Yang (High School Principal)
    * Hong Jiao Nang as Yang Da Xin (Xiang Qin's teacher)
    * Yvonne Yao as Wen Zhen Guan (Zhi Shu's teacher)
    * Lee Shiau Shiang as Chang Wu Ren
    * Aaron Yan as Chun Mei's boyfriend, Ah Bu
    * Xie Xin Ying as Pei Zi Qi
    * Kitamura Toyoharu as Qing Yu

Production Credits

    * Producers: Chen Zhi Han 陳芷涵 / Jerry Feng 馮家瑞 / Qi Yang Lin 齊鍚麟 / Wang Xin Gui 王信貴
    * Director: Qu You Ning
    * Screenwriter: Qi Yang Lin 齊鍚麟

Visas sērijas var noskatīties šeit

Отредактировано bumerbmw (17.08.2008 12:36)

0

2

OST

0

3

Ar trešo piegājienu man aizgāja :D esmu jau pie 11. sērijas. Esmu sajūsmā. Un šī sajūsmā sākās pēc kādas 4. sērijas. Man ārkārtīgi patīk Joe tēlojums. Jo īpaši 1. skūpsta ainā. Ja animē un korejas versijā toč izskatījās, ka viņš to ieplānoja pirms tam, tad šeit viņš pats bija šokā par to ko izdarīja. Un vispār man patīk tie viņa slepenie skatieni XQ virzienā, smaidiņi. Te pilnīgi var just kā viņam viņa patīk, bet viņa personība, statuss un viss pārējais liek viņam izlikties, ka viņam viņa reāli kaitina. Ahh, tagad saprotu kapē visi sajūsmā par šo  :flirt: Turklāt kopējais tēlojums daudz emocionālāks kā korejiešu versijā :) Lai gan esmu Kim Hyun Joong fane kopš BBF laikiem, bet Joe man kā "Irie-kun" labāk patīk :D

Turpinu skatīties  :playful:

0

4

Aizmirsu piebilst - mans otrs mīļākais varonis - māmiņa, tā gan paliek nepārspēta animē. Animē bija vissuperīgākā māmiņa  :rofl:

0

5

a kā īsti saucās korejiešu versija, ne jau tā pat kā taivāņu. neesmu īsti pārliecināta, ka esmu to redzējusi.

Un nu ta beidzot tu sevi piespiedi skatīties. Prieks ka tev patīk. un pats galvenais ka ir arī otrā daļa un visā visumā diezgan daudz sērijas ko skatīties! :D

Un man vispār Joe patīk kā aktieris.
Laikam vienīgā drāma kas man ne īpaši, ar viņu līdz šim. patika bija Love or Bread, kur viņš ar šo pašu Arielu tēloja.

0

6

bumerbmw написал(а):

Un nu ta beidzot tu sevi piespiedi skatīties. Prieks ka tev patīk. un pats galvenais ka ir arī otrā daļa un visā visumā diezgan daudz sērijas ko skatīties!

Njā, ja vien te nets būtū ātrāks :( Bet nu, labi, ka vispār ir :(

bumerbmw написал(а):

a kā īsti saucās korejiešu versija, ne jau tā pat kā taivāņu. neesmu īsti pārliecināta, ka esmu to redzējusi.

Mischievous kiss vai Playful kiss. Biežāk ir Mischievous kiss :)

0

7

cravey написал(а):

Ar trešo piegājienu man aizgāja :D

Tikai ar trešo? :D  Nē ši ir tiešām laba ,es atceros ka skatījos un man ne vienā sērijā nepalika garlaicīgi,tikai reizēm Xiang Qin mazliet kaitināja.Pirmais skūpsts man  ir viens no mīļākajiem. :blush:

cravey написал(а):

Un vispār man patīk tie viņa slepenie skatieni XQ virzienā, smaidiņi.

Bet šī drāma ir īpaša ar to,ka Zhi Shu paliks auksts un neizrādīs savas jūtas pret XQ līdz pat kādai 29 vai 30 episodei.Vispār jāskatās līdz pašām beigām,jo beigu sērijas bija manas mīļākās. :love:
Apskaužu tevi,ka tā ir tava pirmā reize ,kad skaties šo drāmu ^^

Отредактировано PhantomGirl (11.09.2011 23:26)

0

8

bumerbmw написал(а):

a kā īsti saucās korejiešu versija

Tā bija Playful Kiss (bieži minēta arī  kā Mischievous Kiss ),bet taivāņu versija ir labāka par korejiešu.Korejiešu versijā nav tās maģijas,bet ir vēts skatīties dēl Kim Hyun Joong :love:

0

9

cravey написал(а):

Mischievous kiss vai Playful kiss. Biežāk ir Mischievous kiss

ņjā tikko seciņaju, ka tomēr biju skatījusies, nez vai līdz galam, bet tagad attaust atmiņā.

0

10

PhantomGirl написал(а):

Bet šī drāma ir īpaša ar to,ka Zhi Shu paliks auksts un neizrādīs savas jūtas pret XQ līdz pat kādai 29 vai 30 episodei.Vispār jāskatās līdz pašām beigām,jo beigu sērijas bija manas mīļākās.

Jā, tā es pēc komentiem esmu sapratusi. Bet man tas patīk. Tā bija arī animes versijā, ka Irie bija vēss līdz pat beigām. Bet visu laiku viņš viņu patiešām mīlēja. Atceros, ka tad, kad Kotoko jau macījās par māsiņu un viņai tas džeks konkrēti sāka sist kanti un Irie beigās neizturēja un pateica tam džekam apm tā, ka viņš zin, ka viņš ir vēss un visādi citādi bezjūtīgs maita, bet Kotoko ir tā, kas viņu papildina un bez viņas viņš praktiski nespēj eksistēt  :love:  :'(  Nu ne tādos vārdos, bet ar tādu nozīmi. Ahh, dēm. Daudzi arī norok šo, jo viņš pret viņu tiešām brīžiem šausmīgi izturās, bet neviens jau neaizdomājas, ka tādiem cilvēkiem patiešām ir grūti izrādīt emocijas, bet ka tas uzreiz nenozīmē, ka viņi ir sadisti vai kā. Viņi vnk tād ir, ne tikai animēs, bet arī dzīvē. Tapē es fanoju par Irie kun. Viņš nemelo, bet ir tāds kāds ir un mīl ne mazāk spēcīgi. Galvenais, ka Kotoko viņu saprot. Turklāt beigās jau bij pavisam jauki. Tā viņu mazā meitenīte un Kotoko un meitas sacensība par Irie uzmanību aahahaha, tur varēja pārsmieties  :D

0

11

cravey написал(а):

Daudzi arī norok šo, jo viņš pret viņu tiešām brīžiem šausmīgi izturās, bet neviens jau neaizdomājas, ka tādiem cilvēkiem patiešām ir grūti izrādīt emocijas

Pilnīgi piekrītu.Tavs komentārs ir skaists.Viena no šīs drāmas jēgām ir tāda,ka Zhi Shu(vai tevis minētajam Irie) ir grūti izrādīt emocijas,tāpēc viņš ir tāds riebeklis reizēm,un Xiang Qin ir vienīgais cilvēks kam viņš spēj atvērties.un tas varbūt skan neloģiski,bet viņš pret viņu izturas tik  slikti reizēm tikai tāpēc ,ka viņam Xiang Qin tik daudz nozīmē. ^^

cravey написал(а):

Atceros, ka tad, kad Kotoko jau macījās par māsiņu un viņai tas džeks konkrēti sāka sist kanti un Irie beigās neizturēja

Tad tev vēlāk būs jāskatās They kiss again(It Started with a kiss otro sezonu),tur tu  to visu varēsi redzēt,un protams  Zhi Shu būs joprojām auksts,bet viņam uzradīsies sāncensis un viņš kļūs bezgala greizsirdīgs... :D

cravey написал(а):

Tā viņu mazā meitenīte un Kotoko un meitas sacensība par Irie uzmanību aahahaha, tur varēja pārsmieties  :D

šis laikam tikai anime,jo drāmā viņiem vēl meitenīte nepiedzimst. anime es neesmu redzējusi,bet esmu dzirdējusi ,ka daudziem ļoti patīk.
vispār vietām gribas kādu asaru nobērt šo skatoties,un drāmas OST ir tik skaists ,it īpaši Ariel dziesmas :love:

0

12

Awwww, Phantomgirl (kāds tev īstais vārds?) tev biežāk jābūt onlain, lai varam par bijušajām un esošajām drāmām papļāpāt :D Savādāk Āzijas sadaļa te brīžiem kā spoku pilsēta  :disappointed:

PhantomGirl написал(а):

Xiang Qin ir vienīgais cilvēks kam viņš spēj atvērties.un tas varbūt skan neloģiski,bet viņš pret viņu izturas tik  slikti reizēm tikai tāpēc ,ka viņam Xiang Qin tik daudz nozīmē.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/9bdbf20f6650f8032e34a2449a4e7da3.gif

Ak, jā, un vēl viens MILZĪGS taivānas versijas pluss - JIIIIROOOO WAAAANG http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif Man viņš tā patīk  :love: To momentu, kur viņš dziedāja viņu izlaiduma tusā es vairākas reizes tinu atpakaļ un skatījos  :love: ToGetHer noskatījos principā viņa dēļ, jo Rainijas varone mani tur sāka kaitināt. Superīgs viņš i http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif

0

13

cravey написал(а):

JIIIIROOOO WAAAANG

tev jākļūast par Fahrenheit fani tad! :D jo tur ir gan Hiro, gan arī vēl viens no foršiem aktieriem, kaut man liekas, ka visi 4 grupas dalībnieki reāli ir aktieri. Un Hiro ir arī vēl viena forša drāma, kur viņš ir pavaŗs.

PhantomGirl написал(а):

Zhi Shu būs joprojām auksts,bet viņam uzradīsies sāncensis un viņš kļūs bezgala greizsirdīgs...

tas bija mans viens no mīļākajiem punktiem stāstā :D

0

14

Zinu par Farenheit. Wu Chun ar nav ne vainas un Aaron vispār ir jaukumiņš  :flirt:

AAAAAAWWWWW, skatos 12. sēriju, kur ZS ir riktīg greizsirdīgs un tenisā tagad riktīgi nodzen to džekiņu kas kļūst traks ar raketi rokās :D Awww, es fanoju par viņa greizsirdības izpausmēm :D

0

15

PhantomGirl написал(а):

tev biežāk jābūt onlain, lai varam par bijušajām un esošajām drāmām papļāpāt :D Savādāk Āzijas sadaļa te brīžiem kā spoku pilsēta  :disappointed:

^^ un es te gandrīz tikai dēļ Āzijas sadaļas vairāk arī portālā ielūkojos,bet tiešām ir kā spoku pilsēta ^^  varbūt tāpēc ,ka mazāk cilvēki skatās šīs drāmas,kaut gan kā tas ir iespējams? :(

cravey написал(а):

k, jā, un vēl viens MILZĪGS taivānas versijas pluss - JIIIIROOOO WAAAANG http://i993.photobucket.com/albums/af58 … 124318.gif

manuprāt Jiro patīk visiem :love: Tā dziedāšana  izlaidumā vispār bija tāda mīļa aina :D bet Jiro varonim būs skumjas beigas,kā jau vienmēr trešajam likekajam :'( .

cravey написал(а):

ToGetHer noskatījos principā viņa dēļ, jo Rainijas varone mani tur sāka kaitināt.

Rainijas varone bija tāda kā aizmigusi  cik atceros  :D .šo es tieši sāku skatīties dēļ Rainijas,bet mani kaut kā neaizrāva šī un es laikam sāku skatīties kaut ko citu.

Отредактировано PhantomGirl (13.09.2011 00:13)

0

16

cravey написал(а):

Awww, es fanoju par viņa greizsirdības izpausmēm :D

manas mīļākās vietas visā drāmā ^^

bumerbmw написал(а):

tas bija mans viens no mīļākajiem punktiem stāstā :D

:love:

0

17

Ceru šonakt pabeigt 1. sezonu, jo jau esmu pie 24. sērijas beigām  :D Šorīt tik pirms 6iem gulēt aizgāju. Jo man te tā, ka pa nakti nets ātrāks a pa dienu čakarējas, tapē, ja kko skatās, tad tikai naktī sākot no 00:00 un ta vo līdz kādiem 6iem rītā :D

0

18

Yaaayyy! Noskatījos 1. sezonu līdz beigām - tik ideālas kāzas :D Es te pārrēkusies biju  :love: Galvenajam pārim mežonīga ķīmija - tajā lietus ainā man vēderā kņudēja un kamols kaklā bija. Bāc, superīgs tēlojums  :love: Vēlāk kkad sākšu 2. sezonu skatīties  :flirt: Taga jāiet pagulēt :D

0

19

cravey написал(а):

Vēlāk kkad sākšu 2. sezonu skatīties

2 sezonā Joe Changa frizūra man liekas ir labākā pārmaiņa! :D
bet nu lietus ainu var skatīties atkal un atkal un atkal, ko ik pa laikam daru, kad ienāk iedvesma pārskatīt dažām drā'mām labākos mirkļus.

0

20

bumerbmw написал(а):

2 sezonā Joe Changa frizūra man liekas ir labākā pārmaiņa!

O, jā :D Tie garie mati - sorre, but it's a big NO NO :D Lai gan skatoties es uz izskatiem praktiski vispār neskatījos, jo vnk iemīlējos viņu raksturos  :flirt: Plus, mirklī, kad izdzirdi Joe smiekliņus neko vairāk nevajag, jo pats sāc rēkt vienā rēkšanā :D

bumerbmw написал(а):

bet nu lietus ainu var skatīties atkal un atkal un atkal, ko ik pa laikam daru, kad ienāk iedvesma pārskatīt dažām drā'mām labākos mirkļus.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/9bdbf20f6650f8032e34a2449a4e7da3.gif

Bumes, tev viena no XQ draudzenēm - Ya Nong, kad viņai tie čirkainie mati bija, neatgādināja Dafni no QAF? Es, kad skatos, man visu laiku liekas, ka tā ir Dafne un tūliņ sāks angliski runāt :D Plus arī ģērbšanās stils viņām līdzīgs :D

Novilku OST un kaifoju  :love: Man mīļākā dziesma laikam ir "Meet", ko izpilda Fang Ya Xian  :love: Šī man visas skaistākās ainas atsauc atmiņā  :love:

Hahaha, runājot par lietus ainu, vai pareizāk pēc-ainu LOOL, es līdz asarām biju pārsmējusies par māmiņu :D "Video camera, where's my camera??? I need to record this" Plus izskatījās, ka viņa ar tūliņ tur no laimes vai nu debesīs uzlidos vai paģībs kā XQ  :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » It Started with a Kiss (Taiwānas)