TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: Zobens un roze 105.sērija (skatījos youtube.com)


Zorro: Zobens un roze 105.sērija (skatījos youtube.com)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Esmeralda ierodas pie Zorro, jeb Djego savā melnajā maskā. Viņi sāk cīnīties ar saviem zobeniem. Esme cīnās ļoti labi. Tā iztaisa caurumu viņa kreklā. Tad arī Djego izdara to pašu Esmei. Viņi cīnās, bet Zorro izdodas pietuvoties viņai un pēc brīža uzdeva jautājumu:" Kur tu biji?", un noņēma no viņas masku, un vēlāk arī pats novilka savējo. Un viņi sāka skūpstīties. Nu viņš tur vēl teica ka viņš vienmēr zinājis ka viņa ir dzīva, un parādija viņai atrasto medaljonu. Viņa izbrīnijās, ka viņš esot pie viņa, un viņi atkal saka skūpstīties. Vēlāk, masku ballē, ieradās Esmeraldas māte, hercogs gribēja viņu aizvest, bet Alehandro, jaunais gubernators viņam iesita. Mersedesa sāka savu stāstu apsūdzot Montero Esmeraldas nāvē, Montero sāka kliegt ka tie esot meli un sākot atrunāties. Tad ieradās Zorro sakot ka viņš esot ieradies lai apstrīdētu viņa versiju, un zālē ienāca Esmeralda savā kleitā un maskā. Viņa novilka masku, un sākās tā Bejonsē mūzika, kur pa vidu Mersedesa izbrīnīta sacīja:"Meitiņ!", pa vidu parādija arī izbrīnīto Renso, un Zorro paskatījās uz Esmi ar mīļu smaidu, un sērija beidzās. Šī sērija pa TV3 manuprāt ies otrdien vai trešdien.  :cool:

Отредактировано Esmeralda (18.08.2008 16:22)

0

2

aha, es ar redzēju vot šito sēriju. Nu reāli laba. Un tā pirmā puse vispār super. It kā noslēpumaini abi maskās un tas izaicinājums un Esme tika jauki Zorro kreklu sabojāja, bet tajā pat laikā Djēgo jau zināja, ka tā esme un tas jautājums bija fantastisks - Kur tu visu šo laiku biji? Eh, lieliski. Jā, nu ir arī labi moemti šitaja novelē. Man pat tobrīd radās vēlēšanās savu Zorro turpināt rakstīt.

0

3

Šo sēriju es arī skatījos youtube!!!!!
Viņu cīņa pieder pie vieniem no vislabākajiem momentiem šajā telenovelē
Man ļoti patika

0

4

Jā, sērija bija forša, tagad būs interesanti noskatīties to šodien ar normālu tulkojumu.  :jumping:

0

5

man pat montero žēl palika :D
nabagam pēdējā laikā tik ļoti neveicas :D :crazy: :D

var redzēt, ka seriāls tuvojas finālam... laba sērija, hehe

0

6

visgaidītāko sēriju neredzēju..tikai sākuma 15 min. eh.. nju vēlāk pie Palomas skatīšos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: Zobens un roze 105.sērija (skatījos youtube.com)