TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro : La espada y la rosa 114. sērija


Zorro : La espada y la rosa 114. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Pieaug Montero aizdomas par to, ka Djēgo varētu būt Zorro. Santjāgo piekrīt Marianhelas piedāvājumam nolaupīt bērnu. Marija Pija un Fernando ir kopā. Tiek rīkota masku balle. Uz to dodas Tobiass, tērpies kā sieviete, Sāra Kali un pārējie čigāni, kā arī Esmeralda. Alehandro sapulcē vīrus, lai būtu gatavi aizstāvēt karalieni.

(No TV3)

0

2

Pirmkārt, esmu sajūsmā, ka Marija Pia ir kopā ar Fernando - ura!!! bet vispār - tik forši vērot kā visi ierodas uz masku balli tērpušies maskās - ah, super! arvien vairāk man patīk Kamba., sākumā tracināja, bet tagad liekas mīļš un foršiņš, īpaši kad ar Diego runāja :D un sērijas beigas super - Zorro un Esmes tikšanās!! aaa.. gaidu rītdienu!

0

3

aNgeL написал(а):

arvien vairāk man patīk Kamba., sākumā tracināja, bet tagad liekas mīļš un foršiņš, īpaši kad ar Diego runāja

saruna ar kambu :D :D :D (viens no labākajiem seriāla momentiem)! viņš ir feins - kamba tole kamba tole :D :crazy:

aNgeL написал(а):

sērijas beigas super - Zorro un Esmes tikšanās

BEIDZOT!!!!!!!!! nevarēju sagadīt :)

0

4

Nu jā - redz ka oriģināla sēriju numuri atšķiras no internacionālās sērijas numuriem...

0

5

albalonga написал(а):

Nu jā - redz ka oriģināla sēriju numuri atšķiras no internacionālās sērijas numuriem...

jā, es ar tā paskatījos, ka tā sanāk... vēl pabrīnījos, ka 105. sērija jau bija, bet izklausījās uzraxtītais pēc spoilera :D

magone написал(а):

viņš ir feins - kamba tole kamba tole

aha :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro : La espada y la rosa 114. sērija