TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Love Contract (Taivānas)


Love Contract (Taivānas)

Сообщений 1 страница 20 из 45

1

[реклама вместо картинки]

Details

    * Title: 愛情合約 / Ai Qing He Yue
    * English title: Love Contract
    * Genre: Romance
    * Episodes: 20
    * Broadcast network: TVBS-G
    * Broadcast period: 2004-Aug-24
    * Air time: 21:00
    * Opening theme song: Zhong Jian (中間) Middle by Fish Leong
    * Ending theme song: Gu Dan Bei Ban Qiu (孤單北半球) Lonely Northern Hemisphere by Ariel Lin
    * Insert songs:

    Shining by Cosmo (丸子)
    Shi Qu (失去) Lost by Zhang Zhen Yue
    Guan Yu Wo Men Zhi Jian De Shi (關於我們之間的事) Regarding the matters between us by Zhang Zhen Yue

Synopsis

Outwardly, Xiao Feng (Ariel Lin) is a stubborn tomboy and the captain of the Kendo Club at her college. In her group of friends, she is the leader with her demanding nature and abrupt ways. Inwardly however, Xiao Feng is a girl scarred by her past and searching for what she wants most, love. Her friends, Ah Kai (Zhang Rui Jia), Xiao Bai (Lai Zhi Wei ), Mu Tou (Lin Yi Hong), Xin Lei (Zhong Xin Yu, and, Xiao Xiao (Yang Pei Ting) don't know about that part of her past but they are all loyal friends to Xiao Feng; that is, until Xiao Bai and Ah Kai leave the Kendo Club for the Swim Team. Xiao Bai and Ah Kai are immediately regretful when the captain of the Swim Team, Ah Ken, turns out to be a captain as grueling as Xiao Feng. When one night Xiao Feng announces to her friends she wants love the most, Xiao Bai and Ah Ken devise a prank called the love contract. In exchange for finding swim team members to recruit, Ah Ken must court Xiao Feng.

Cast

    * Ariel Lin as Cheng Xiao Feng
    * Mike He as Ah Ken aka Liu Jian Dong
    * Zhang Rui Jia as Ah Kai aka Lin Kai
    * Zhong Xin Yu as Li Xin Lei
    * Lai Zhi Wei as Xiao Bai aka Zhang Yuan Bao
    * Lin Yi Hong as Mu Tou aka Lin Song Bo
    * Phyllis Quek as Cheng Xiao Yun
    * Mary Hsu as Doris
    * Yi Zhe Li as Fu Bu Mei Li
    * Kitamura Toyoharu as Fu Bu Gan Jiu
    * Tai Bao as Cheng Zheng Jie
    * Cheng Xiu Ying as Li Feng Hua
    * Jin Gang as Jin Gang
    * Liu Han Qiang as Simon
    * Petty Yang as Xiao Xiao aka Li Yi Xuan
    * Qiu Long Jie as Tom

Visas sērijas var noskatīties šeit
Visas sērijas nolādēt var šeit
[реклама вместо картинки]

Отредактировано bumerbmw (19.08.2008 12:04)

0

2

Ah, nu interesanti izklausās un Ariela te nav tāda katastrofa... Bļin, kā lai es to visu noskatos un kad.... Es jau tā vairs neskatos ne filmas, ne latīņamerikas seriālus...

0

3

albalonga написал(а):

Es jau tā vairs neskatos ne filmas, ne latīņamerikas seriālus...

MAn jau ar bij tāda fāze. Bet ja es iesāko ko skatīties es nosēdēju visu nakti aukšā lai pabeigtu skatīties.

albalonga написал(а):

Ah, nu interesanti izklausās un Ariela te nav tāda katastrofa...

Viņa tur ir normāla, bet viņai ir viena trauma kopš'bērnības un tas viņai truacē veidot attiesības normāli, savukārt šoreiz Mikes ir tas kas skrien pakaļ savai mīlōtajai, kaut no sākuma tas viss bija kontrakts.

0

4

bumerbmw написал(а):

savukārt šoreiz Mikes ir tas kas skrien pakaļ savai mīlōtajai, kaut no sākuma tas viss bija kontrakts.

ĀĀĀĀĀĀĀĀ... Wot tieši to es arī gribu redzēt. Man gribas, ka puisis skrien pakaļ meitenei. Kiss mani tas brīžiem kaitina, ka viņa visu laiku skrien pakaļ viņam un lai gan viņš ļoti bieži pret viņu kretīniski izturās, šī vienalga nebeidz bizot viņam pakaļ.

0

5

albalonga написал(а):

ĀĀĀĀĀĀĀĀ... Wot tieši to es arī gribu redzēt. Man gribas, ka puisis skrien pakaļ meitenei. Kiss mani tas brīžiem kaitina, ka viņa visu laiku skrien pakaļ viņam un lai gan viņš ļoti bieži pret viņu kretīniski izturās, šī vienalga nebeidz bizot viņam pakaļ.

ES tikko paskatījos atkal 18 sēriju. Tā aizkustināja ka pilnīgi šausmas!

0

6

bumerbmw написал(а):

ES tikko paskatījos atkal 18 sēriju. Tā aizkustināja ka pilnīgi šausmas!

Ā, beidz mani kārdināt... :D

0

7

albalonga написал(а):

Ā, beidz mani kārdināt... :D

Es necenšos! Tu ko! ES nekad! :D

0

8

ĀĀĀĀ, 5.sērija jau bija satriecoša, kad viņa piedzērās un viņš aizveda viņu pie sevis un visu nakti centās hormonus apvaldīt... Bez vārdiem - tur bija tāds fantastisks gabalīņš. Bet 8.-9. serijā beidzot skūpsts, viņās atmiņas par to skūpstu un pirms tam ēnu pasaciņa par mazo govi... :D  Ai, bet tas viss tik mīļi un kad gaisma iedegās, viņa sakautrejās un viņs viņu apskāva. Un tagad nākamajā dienā viņa protams iemiga kaut kādā skolas kabineta, bet viņš tur staveja, vēroja un nemodināja, bet kad viņā pamodās, pabīdīja kafijas krūzi uz viņas pusi. Nē, es dievinu viņu mīlasstāstu un tos varoņus. Krisi atšķiras Arielas varone no tās katastrofas, kas ir Kiss. Un mani tas airauj - mani aizrauj šitādas stipras un vēsas varones, kuras iekšiene ir nobijušās un vājas un viņš tāds nerunīgs izcieš visus viņas stiķus - asins nodošanu un zoba raušanu. Eh, dievīgi...

0

9

albalonga написал(а):

ĀĀĀĀ, 5.sērija jau bija satriecoša, kad viņa piedzērās un viņš aizveda viņu pie sevis un visu nakti centās hormonus apvaldīt... Bez vārdiem - tur bija tāds fantastisks gabalīņš. Bet 8.-9. serijā beidzot skūpsts, viņās atmiņas par to skūpstu un pirms tam ēnu pasaciņa par mazo govi... :D  Ai, bet tas viss tik mīļi un kad gaisma iedegās, viņa sakautrejās un viņs viņu apskāva. Un tagad nākamajā dienā viņa protams iemiga kaut kādā skolas kabineta, bet viņš tur staveja, vēroja un nemodināja, bet kad viņā pamodās, pabīdīja kafijas krūzi uz viņas pusi. Nē, es dievinu viņu mīlasstāstu un tos varoņus. Krisi atšķiras Arielas varone no tās katastrofas, kas ir Kiss. Un mani tas airauj - mani aizrauj šitādas stipras un vēsas varones, kuras iekšiene ir nobijušās un vājas un viņš tāds nerunīgs izcieš visus viņas stiķus - asins nodošanu un zoba raušanu. Eh, dievīgi...

Tu tak nesen teicies, ka nespēsi redzēt Mike ar kādu citu izņemot Reiniju. Redzu, ka domas ātri mainās.
MAn viņi abi ļoti patīk, bet vēlāk tādas sirdi plosošas scēnas būs, nu bet beigas vismaz labas, kaut arī neloģiska. Žēl, ka Arielas varonei nācās izciest kaut ko tādu bērnībā, no kā ieguva, gan morālu, gan fizisku traumu!

0

10

bumerbmw написал(а):

Tu tak nesen teicies, ka nespēsi redzēt Mike ar kādu citu izņemot Reiniju. Redzu, ka domas ātri mainās.
MAn viņi abi ļoti patīk, bet vēlāk tādas sirdi plosošas scēnas būs, nu bet beigas vismaz labas, kaut arī neloģiska. Žēl, ka Arielas varonei nācās izciest kaut ko tādu bērnībā, no kā ieguva, gan morālu, gan fizisku traumu!

nu vienkārši šeit |Mike varonis ir krasi atšķirīgs no Ahmona un arī no Huo Da. Var teikt, ka Huo Da un Ahmons bija savā ziņā visai līdzīgi, bet Kens ir totāli atškirīgs gan stilistiski, gan morāli un pat izskata ziņā. Man bija bail, ka man būs pārāk lielas asociācijas ar Ahmon un Huo Da un tāpēc nespēšu viņu redzēt kopā ar citu meiteni, bet tik lielo atšķirību dēļ ir pat ļoti ok. Tāpat ar Arielu - šiten viņa ir tād\, bet kiss tik atšķirīga, ka ir ok, lai gan man arī likās, ka būs smagi un Arielu gribēsies tikai ar Joe redzēt. Nu tā kaut kā. bet nu man domas patiešām ātri mainās - tas nevienam nav noslēpums. mani var ieinteresēt un aizraut ar jebko, ja labi pacenšas. Nu bet par Feng - jā, smagi viņai bērnības traumas, bet man tāds prieks, ka viņš par spīti visam nepadodas. Un tik interesanti, ka divi no viņas draugiem arī viņā samiilējušies. Viņai patiešām pamatīga harizma.

0

11

albalonga написал(а):

Var teikt, ka Huo Da un Ahmons bija savā ziņā visai līdzīgi

Aha. Daudzi vienkārši uzskata Why Why Love kā nu varētu teikt turpinājumu DBY. Īsti nezinu kapēc, laikam,ka baigi līdzīgie abi divi.

albalonga написал(а):

Viņai patiešām pamatīga harizma.

Nu bet pasaki, kā lai viņu neimīl. Pat Kens negribot iemīlējās viņā un pats cieta savas muļķības dēļ.
Gribēšu dzirdēt tavas domas, kad noskatīsies, bet Miks te ir jaukāks. :D

0

12

OST

0

13

Jau uzliku ielādēties. Man patīk tā Kena un Xiao Feng melodija, kas skan, kad viņi romantiski kopoā. Eh, tik jauki. Tikko 14.sēriju noskatījos. Man patīk, kā viņi tā pamazām un tagad jau arī viņa izrāda savas simpātijas pret viņu visu priekšā. Tik jauki. Tikai tas Mou Tou visu jauc, kretīns. Mani viņš kaitina. Tā pelde akvārijā, lunaparks un tagad pie karstajiem avotiem, kur viņi abi palika un dzēra sulu, kamer pārējie baseinos. Jauki. Man dikti patika, kā viņi viens otram kakla piekariņas uzdāvināja. Mīlīgi. Un viņs tika jauks, ka vairs nevar tēlot kruto viņas priekša, jo viņa jau zina, ka viņam bail no asinīm un augstuma....

0

14

albalonga написал(а):

viņa jau zina, ka viņam bail no asinīm un augstuma....

:D:D:D

0

15

Nemaz nesmejies, ar mani ir tieši tāpat, kā ar viņu. Es pat mīlestības dēļ nebrauktu tajā karuselī - uz augšu un uz leju. Nu asinis moš saņemtos kaut kā un nodotu. Bet vispār asiņu nodošana wwl kopā ar Reiniju man labāk patika - bija mīlīgak un komiskāk.

0

16

albalonga написал(а):

Nemaz nesmejies, ar mani ir tieši tāpat, kā ar viņu. Es pat mīlestības dēļ nebrauktu tajā karuselī - uz augšu un uz leju. Nu asinis moš saņemtos kaut kā un nodotu. Bet vispār asiņu nodošana wwl kopā ar Reiniju man labāk patika - bija mīlīgak un komiskāk.

Mikam laikam patiešām ir bail no asiņu nodošanas, ka jau otro reizi šis tā attēlo. :D
Nu nez Man personīgi kaut no aukstuma ir bail, bet es tik un tā varētu pa karuseļiem un panarāmas ratā mierīgi, tikai juška noteikt nebūtu vina no patīkamākajām. No asinīm man jau sen nav bail un pretīgi ar nepaliek, jo pārāk bieži sanāk viņas redzēt :D:D:D

0

17

bumerbmw написал(а):

Mikam laikam patiešām ir bail no asiņu nodošanas,

Neesmu šito redzējusi, bet es viņu saprotu! Man arī i bail no asiņu nodošanas! Man tagad pat ir bail iet uz asins analīzēm, jo pēdējo reizi, kad tur biju noģību no tā ka man no pirkstiņa bišķi asintiņas netecināja!  :D  :D

0

18

Miranda написал(а):

Neesmu šito redzējusi, bet es viņu saprotu! Man arī i bail no asiņu nodošanas! Man tagad pat ir bail iet uz asins analīzēm, jo pēdējo reizi, kad tur biju noģību no tā ka man no pirkstiņa bišķi asintiņas netecināja!  :D  :D

Vāks! Sliktākā pieredze ar asiņu analīzēm bija, ka netrāpija vēnā pirmajā reizē. Tad bija sāpīgi. Vispār es plānoju kad man būs 18 iet un nodot asinis. JA ņems pretīm protams, Pēc idejas ar asinīm man viss ir štokos, tikai žēl un arī labi, ka man ir izplatītia asins grupa.
Es tev ieteiktu paskatīties tos mirkļus, kad viņš iet nodot asinis itkā. Pārrēkties var.:D

0

19

Skaisti! Es laikam esmu iedonājusies, ka pēc katras asins noņemšanas reizes kritīšu nost!  :D
Man vienreiz gadījās, ka pati mājās, ar naža galiņu sev netīšām plaukstā iedūru! Nebija nekāds lielais ievainojums, bet no tā pietika, ka galva sāka griezties un slikta dūša arī palika!  :(

0

20

Miranda написал(а):

Man vienreiz gadījās, ka pati mājās, ar naža galiņu sev netīšām plaukstā iedūru! Nebija nekāds lielais ievainojums, bet no tā pietika, ka galva sāka griezties un slikta dūša arī palika!  :(

Zato man gadījums labāks. Es sanāk kaut kur kad gāju pirmajās klasēs skolā sanāk ap 8-10 gados. Norīta taisīju sev brokstis un ar nazi sev sagriezu roku. Joprojām ir rēta, bet nekas. Pārbiedēju toreiz māsu vairāk nekā pati sevi!:D:D:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Love Contract (Taivānas)