TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Love Contract (Taivānas)


Love Contract (Taivānas)

Сообщений 41 страница 45 из 45

41

Marlena Favela написал(а):

nezinu, nezinu vai skatiishos, es nevaru vnk skatiities sliktas beigas, bet peec shiim beigaam spriezjot, man skjiet vinjas ir sliktas, vinjsh noleeca, bet vinja palika viena  :'(
bet vinjiem vaidzeeja palikt kopaa ...  :'(  :'(  :'(  :'(

Nu ja tu domā to video, kas man ir ielikts, tas ir mūzikas video kur materiāls ņemts no Love Contract un to es personīgi kā arī daži citi uzskatām par īstajām un normālajām beigām, bet seriālā ir savādākas, smieklīgas un par daudz to beigu!

0

42

bumerbmw написал(а):

Nu ja tu domā to video, kas man ir ielikts

aha tieshi par sho ....

bumerbmw написал(а):

bet seriālā ir savādākas, smieklīgas un par daudz to beigu!

aaa tas labi, ja nee esmu paaraak emocionaala lai skatiitos skumiigas beigas  :blush:  :dontknow:  :'(
tikko zinkaariibas peec noskatiijos seriaala beigas, kur vinji beigaas appreceejaas, taas beigas gan man patika, taa kaa laikam jau ka skatiishos arii sho  :D  :D
j

0

43

Marlena Favela написал(а):

zinkaariibas peec noskatiijos seriaala beigas, kur vinji beigaas appreceejaas, taas beigas gan man patika, taa kaa laikam jau ka skatiishos arii sho  :D  :D

nu jā ziņkārība dara savu! A tu visas beigas redzēji?

0

44

bumerbmw написал(а):

A tu visas beigas redzēji?

njee es redzeeju taas kur Maiks kjipa vinju ienesa juuraa(vinja kkada nekustiiga bija, kas vinjai tur pa slimiibu bija? :) un tad peec kaada laika vinja saaka lamaat vinju un beigaas paraadija ka vinji appreceejaas, shis te beigas redzeeju, a daudz veel citu beigu ir? :D
es knapi atradu jau shiis :(

0

45

Marlena Favela написал(а):

njee es redzeeju taas kur Maiks kjipa vinju ienesa juuraa(vinja kkada nekustiiga bija, kas vinjai tur pa slimiibu bija? :) un tad peec kaada laika vinja saaka lamaat vinju un beigaas paraadija ka vinji appreceejaas, shis te beigas redzeeju, a daudz veel citu beigu ir? :D

nu jā tās ir tās beigas. MAn viņas nepatīk! Par slimību neteikšu a to nebūs interesanti, bet jā ir vērts noskatīties. Vēl nesen draudzenei devu skatīties labākos momentus un viņai ļoti patikās un arī beigas viņai patika! Takā jā tas ir kā kuram!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Love Contract (Taivānas)