TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Drāmu, Filmu, OST pieprasījumi


Drāmu, Filmu, OST pieprasījumi

Сообщений 1 страница 20 из 47

1

Šeit varat man prasīt par kaut kādu drāmu, Filmu vai OST kuru gribētu, lai es pameklēju un ielieku. Ja rodas kādi jautājumi attiecināmi par šo foruma sadaļu jautājat.
Protams, ja es neesmu kaut ko neesmu izdarījusi līdz galam ziņojiet, jo es mēdzu būt aizmāršīga!
Ja rodas jautājumi par kādu no filmām un drāmām, kuras jau ir ieliktas atstājiet ziņu tajā pašā sadaļā, lai man ir vieglāk. Takā uzpriekšu jautājiet. http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif

0

2

Kuru drāmu vai filmu tu man ieteiktu noskatīties? Šeit ir tik liela izvēle, ka nezinu ar kuru varētu sākt!  :)

0

3

Miranda написал(а):

Kuru drāmu vai filmu tu man ieteiktu noskatīties?

Nu es tev ieteiktu sākt ar Devil Beside You. Cik zinu tā ir daudziem viena no mīļākajām drāmām. TAi vajadzētu tev patikt!:)

0

4

Devil Beside You es jau noskatījos, patika!  :) Ko tālāk? :)

0

5

Miranda написал(а):

Ko tālāk? :)

Nu skatoties ko tu gribētu! Nedaudz līdzīgs devilam ir Why Why Love.
Tu gribi ar labām beigām vai arī ar skumjām?

0

6

bumerbmw написал(а):

Tu gribi ar labām beigām vai arī ar skumjām?

Protams, ka ar labām!  :)

0

7

Miranda написал(а):

Protams, ka ar labām!  :)

Tā nu kā es teicu Why Why Love ir ar nedaudz dīvāinām beigām, bet ja grib tā saprast tad ar labām. KAs vēl no tā kas man ir. Filma 200 pounds of beauty ir laba.
Vēl man patika , ja godīgi man visas patīk tapēc jau lieku, bet vislabāk They Kiss again, turpinājums It started with a kiss un arī My Name is Kim Sam Soon. Takā paskaties kas tev vairāk interesē. Ceru, ka tev patiks.
Ja kas turpini jautāt! Ar prieku atbildēšu.

0

8

Zini, ja es nebūtu šajā forumā piereģistrējusies (vai pat atradusi), nemaz neuzzinātu neko par tādām āzijas drāmām!  :)
Forši!  :)

0

9

Miranda написал(а):

Zini, ja es nebūtu šajā forumā piereģistrējusies (vai pat atradusi), nemaz neuzzinātu neko par tādām āzijas drāmām!  :)

ES par viņām ar tikai man liekas sanāk tikai šogad uzzināju!:D:D:D
Man prieks, ka tev arī patīk! :)

0

10

bumerbmw написал(а):

Man prieks, ka tev arī patīk!

Man arī!  :)  Kkas savādāks no ierastā!  :)

0

11

Miranda написал(а):

Kkas savādāks no ierastā!  :)

MAn sākumā bij grūti pierast pie viņu isturēšanās un tā visa nevainīguma, bet tagad liekas tik jauki un mīļi! :)

0

12

bumerbmw написал(а):

MAn sākumā bij grūti pierast pie viņu isturēšanās un tā visa nevainīguma

Jā tas arī!
Man grūtāk bija tas, ka subtitri jālasa angļu valodā! Bet tas nekas!  :)

0

13

Miranda написал(а):

Man grūtāk bija tas, ka subtitri jālasa angļu valodā! Bet tas nekas!  :)

ES vakar skatījos vienu un kad sāku skatīties Comedy Club automātiski lasīju subtitrus. KAd to piefiksēju man rēka parāva par sevi!:D:D:D

0

14

:D Tā viņš i! Sāk laikam pierast pie subtitru lasīšanas!  :D

0

15

Miranda написал(а):

:D Tā viņš i! Sāk laikam pierast pie subtitru lasīšanas!  :D

Pie tā pierod ātri. Uzlabojas lasīšana un vispār angļu valoda. :D

0

16

bumerbmw написал(а):

Uzlabojas lasīšana un vispār angļu valod

jā, āzijas seriāli nāk par labu angļu valodai!  :D

0

17

Miranda написал(а):

jā, āzijas seriāli nāk par labu angļu valodai!  :D

Žēl, ka vecākas drāmas bieži nav ar subtitriem vai kāds individuāli tulko un tas ir salīdzinoši ilgi! Man tā gribas paskatīties dažu labu drāmu. OOOOOOOoooooo!
Nekas gan jau kaut kad.

0

18

bumerbmw написал(а):

Žēl, ka vecākas drāmas bieži nav ar subtitriem

nju, jāiztiek ar to kas ir!  :)
man vēl patīk skatīties indiešu filmas, tikai bieži krīt uz nerviem tā ilgā dziedāšana un dejošana!  :D

0

19

Miranda написал(а):

man vēl patīk skatīties indiešu filmas, tikai bieži krīt uz nerviem tā ilgā dziedāšana un dejošana!  :D

Man arī! Esmu pat noskatījusies dažus seriālus indiešu. Tie nu gan bija gari. Pats smieklīgākais, ka es nesapratu ne vārda, bet lasīju aprakstus par sērijām. TAs vismaz palīdzēja. :D:D:D

0

20

bumerbmw написал(а):

Esmu pat noskatījusies dažus seriālus indiešu.

Nu ir jāprasa, kuru valstu seriālus tu neesi skatījusies?  :D

bumerbmw написал(а):

Pats smieklīgākais, ka es nesapratu ne vārda

Tad jau ir pat ļoti interesanti skatīties!
Man krustēvs dažus indiešu filmu DVD atveda no Krievijas, tur ir baigi labās filmas! Dažas ir ar tādu saturu, ka beigās ne viena vien asara nobira!  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Drāmu, Filmu, OST pieprasījumi