TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Dońa Bárbara » Vai kāds skatās? :)


Vai kāds skatās? :)

Сообщений 1 страница 20 из 68

1

Es nolādēju 1. sēriju. :) Lādēju ļoti ilgi...  :canthearyou:  Skatījos tinot. Man kaut kā nepatīka. :huh: Varbūt tāpēc, ka noskatījos ne līdz beigām...  Visvairāk rāda Genesisu Rodrigesu, bet tā kā viņa man nepatīk, nepatīk arī telenovele. Aktieru sastāvs man nepatīk. Patīk tikai Kriss, Araps Betke, vēl viens smukulis un vēl viena aktrise. :D (vārdus nezinu) Bet skatīties noveli Krisa dēļ nevēlos. Labāk Lunu līdz galām noskatīšos vai arī Zorro vēlreiz redzēšu. :) Vot tā... ;)
Kāds skatās/skatījās? :)

0

2

neskatījos un neskatīšos,
jo nu kaut kā nu galīgi nevalk.
pat Chrisa dēļ.
:huh:

0

3

Es skatos un man loti patik.Negaiditi patik ka telo Edite.Man vina vispar ne loti patik,bet seit loti labi.Un tiesam ir kimija starp vinu un Krisu:))

0

4

nu pāris sērijas noskatījos. Un kaut kā iepauzēju. Vienkārsi man vienmēr grūti kristu ar kādu dāmu izņemot Gabiju Espino skatīties. Bet ja kāds te aktīvi saktu skatīties un savus komentus liktu, moš  es aktīvak ieinteresētos un skatītos.

0

5

Mjā, neskatos un intereses nav.. pat ne Krisa dēļ... Tā lūk. :/

0

6

es skatos... un man patīk! kriss kā parasti tēlo fantastiski :jumping:

seriāls kā tāds pagaidām man liekas interesants, bet neesmu redzējusi pašu oriģinālu, tāpēc nezinu, vai šis ir labāks...
bet sākums vismaz ieintriģē... :D

0

7

Es skatos, man patīk tās greizsirdības scēnas :D Lasīju, ka vakar esot bijusi laba sērija, cerams, ka Telemundo drīz ieliks savā mājaslapā un varēšu noskatīties :D

0

8

hahaha, es noskatījos to 106 vakar - ku mīļi kā Santos tik greizsirdīgs - visu laiku tā blenza, kas ar Gonsalo Mariesela dejoja. A šī paziņo, ka nē, nevar iejaukties, jo viņa redz dejo ar savu līgavaini. Hahaha. Ah, dievīgi. Lai ablomās, duraks. :rofl:

0

9

albalonga написал(а):

Hahaha. Ah, dievīgi. Lai ablomās, duraks. :rofl:

A tu youtube redzēji treilerīti 108. sērijai? Marisela brauc prom, un beigās vel kaut ko saka:" šis ir skūpts, ko vienmēr esmu gaidījusi!"
Mani šitā kacināšana jau sāk krist uz nerviem, nu cik ta var gaidīt :D

Отредактировано cravey (22.01.2009 17:57)

0

10

hahah, neredzēju, bet tūlīt paskatīšos....

0

11

ev, iedo linku... :blush:

0

12

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ns46FRHIbf4[/youtube] :love:

0

13

oho, nu i promo. wow.

Es skatos atkal to 106 sēriju. Atkārtojumā kādu padsmito reizi to brīgi, kur viņi vins otram piemiedz ar aci. :love:

0

14

jej, liek 107. iekšā!!!!!!!!!!!!!

0

15

Man atkal patīk, kur viņi dejo, un uz brīdi it kā visi pārējie pazūd. Ahhhh :love: Līdz protams ierodas Barbara :mad:

0

16

Wooo, eju skatīt  :crazyfun:

0

17

hahaha, kā viņam Marisela rādījās gultā un tāds šoks, kad Barbara pretī blenž.... Oj, es nevaru. Idiots ne vīrietis. Ja tas nebūtu Christians, tad es vispār neskatītos. Pārāk liels idiots. :D

0

18

albalonga написал(а):

hahaha, kā viņam Marisela rādījās gultā un tāds šoks, kad Barbara pretī blenž.... Oj, es nevaru. Idiots ne vīrietis. Ja tas nebūtu Christians, tad es vispār neskatītos. Pārāk liels idiots. :D

Tas bija labs :D Vāks, nu viss, es domāju, ka pēc šīs sērijas iznākums ir zināms  :crazy: Žēl par Lorenco :(

0

19

es pat apraudājos. Ah, nu patīk man nežēlīgi Roberto Mateos un tik lielisks t';elojums, viņa acis ar asarām. Ah, man ar sāka asaras birt.

0

20

Mna patīk, ka viņš tur tagad kā spoks būs  :crazy: . Man tāda aizdoma, ka Barbara varētu beigt trako namā seriāla beigās.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Dońa Bárbara » Vai kāds skatās? :)