TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » varbūt kāds tam piekritīs


varbūt kāds tam piekritīs

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

iespējams, kādam tas liksies gana neinteresanti vai arī utopiski, bet man vajadzēja izklāstīt savu ideju...

jau vairākas nedēļas man pa prātu dzīvo tāda doma, kuru realizējot es varētu būt laimīga, :D :D

tad nu tā... vai pasaulē ir tāda mājaslapa, kas satur detalizētu un ļoti sīku, kā arī gana aizraujošu info par telenovelēm? nevis tikai forumu veidā vai vienas kompānijas (piem, televisa) veidotas? piemēram, tāds informatīvs tīmeklis kā wwwimdb.com???

protams, es varu smagi kļūdīties (un jūs bez šaubām varat mani apgaismot), bet man liekas, ka tāda nav!! ir tas wwwserials.ru, bet manā izpratnē tas ir pārāk sauss un, jā, pārāk sauss :)

mana doma ir tāda: kāpēc gan neliela cilvēku grupiņa (ar to domājot šī brīnisķīgā foruma biedrus un biedrenes) nevarētu uzņemties izveidot kaut ko pavisam unikālu, kā manis tikko minēto mājaslapu par ziepenēm, kādas vien ir redzētas uz planētas???

oi, es te laikam ļoti neskaidri izteicos, bet pamatdoma, cerams, tika uzķerta...

savā vājprātībā :crazy: uz šo kultūras fenomenu es gribēju ar jums padalīties šajā savā sapnītī...

nu jā, tas laikam ir viss... ja kāds labprāt man piebiedrotos un izprastu manu dziļo vīziju :D (pamatdarbības plāns, kā to visu sākt, man it kā ir), es būtu bezgala priecīga... ja nē, nu tad paldies, ja izlasījāt šo manu romānu :D

0

2

oj, ja es varu palīdzēt, saki man, kā! esmu gatava uz visu (nu - gandrīz :D ) !!!

0

3

magone, es tikai par. Ir jau bijusi tāda doma latviešu valodā taisīt lapu par novelēm. Nu šī ideja vel grandiozāka - jātaisa tad jau starptautiskajā angļu. Ar lielāko prieku uzņemtos un laiku un darbu ieguldītu rakstot un liekot info utt., bet mana vienīga problēma ir - tehniskais nodrošinājums. Ja tu to vari nodrošināt - tad ir ok. Es pat esu gatava ieguldīt piķi lapas adreses īrei.

0

4

es arī pilnībā atbalstīšu Tavu ideju un labprāt arī gribētu piedalīties!!

0

5

Pilnīgi atbalstu ;)

0

6

oi, tik tiešām prieks, ka ir kāds ar mieru  :cool:  piedalīties šajā manā  :mad: plānā :)

kas tad vispār man ir padomā? proti, tā ir tāda kā datubāze, kas ļautu detalizēti uzzināt par un ap kādu noveli. šādas mājaslapas gadījumā cilvēks (jebšu tas, kurš nevar iedomāties savu dzīvi bez ziepenēm :) ) atrastu visu info, ko vajag - anotācija, aktieru un tehniskā personāla liste, galvenā tēma utt. nu līdzīgi tā imdb.com, tikai viss balstīts uz šo žanru. turklāt šāds pamats ļauj attīstīties arī tālāk, ja šis mēģinājums tik tiešām izdodas :)

būtībā mana ideja balstās uz to, ka visupirms jāsazinās ar kompānijām, kuras veido noveles, vai tās būtu ar mieru likt savu artavu šādā projektā (izsniedzot noteiktu info par noveli). es to domāju darīt vecajā labajā rokas stilā, nevis caur e-pastu, kas ir tā nedaudz bezpersoniskāk (manuprāt! ja jūs domājat citādāk, esmu atvērta jebkurai domai :) ). līdz ar to domāju, ka vajadzētu apzināt šīs kompānijas un to adreses, lai varētu redzēt, cik liels darbības lauks atklājas mums priekšā (nu kkā tā). man vēstules uzmetums ir jau gatavs (varu to copy paste šeit, ja ir interese to redzēt :D ), un tuvākajā laikā domāju nosūtīt jau pirmās divas vēstules...

tajā pašā laikā var interesēties latvju zemes instancēs (juridiskajās konsultācijās, interneta konsultācijās utt), kas ir nepieciešams, lai tādu lapu izveidotu uz latvju serveru bāzes (un, protams, cik tas maksā). gribētos, lai copyright piederētu LV. nu bet tās manas domas. līdz ar to, ja jums paziņās ir kāds, kas varētu palīdzēt un kko saprot, dodiet ziņu (iespējams, jūs pašas esat diezgan labas speciālistes šajos jautājumos  8-) )

nu tas tā... izklausās riktīgi nopietni, bet es pati domāju, kāpēc tad neveidot kārtīgu lapu, nevis tikai pļap pļap :D

ja esat tik un tā gatavas man palīdzēt... būšu tik priecīgāka :D

albalonga написал(а):

Ir jau bijusi tāda doma latviešu valodā taisīt lapu par novelēm

to noteikti var apsvērt, ja "lielie noveļu īpašnieki" uzskatīs šo ideju par stulbu :D

0

7

oho, tas jau bija dikti, dikti grandiozi. Nu ar profesionāliem šajā jautājumā palīdzēt nevaru. Vēstules izklausās gana iespaidīgi un labprāt redzētu tekstu. Kā jau piebildu - būtu ar mieru ieguldīt kādus līdzekļus lapas url īrei un rūpēties info izveidei, bet nu šie organizatoriskie, grandiozie un nopietnie plāni - varu cent°sties ko palīdzēt, tikai saki ko. Bet pati ko tādu neuzņemot vadīt un organizēt - respektīvi būt galvenā atbildīga. Te lielai °uzņēmībai jābūt, bet es kā daudziem zinām mēdzu piedzīvot intereses zuduma krīzes un tad viss apstātos. Priecajos magone, ka esi tik uzņemīga. Ja tu °to visu dari un ņemies, tad tik baksti mani un saki, ko darīt - ka jau teicu - cik varēšu-palīdzēšu.

0

8

albalonga написал(а):

oho, tas jau bija dikti, dikti grandiozi.

Tieši tā arī izklausās!! no manas puses arī liels oho! bet tā tiešām ir ļoti liela atbildība! bet nu es arī gribu palīdzēt un atbalstīt šo projektu! lai gan nezinu cik daudz būšu aizņemta ar mācībām.

0

9

akkk, kaut tas būtu iespējams! :O bet tiešām, ja kko vajag - es te esmu, palīdzēšu, cik varu.

Отредактировано angelina (29.08.2008 16:38)

0

10

Es ar palīdzēšu, ja kaut kā spēšu! Varu pieteikties kaut ko palīdzēt pei tehniskās daļas, info ievietosanas, noformējuma utt. utt....

Ak, bet nu ideja... oj, cik grandioza! :O

0

11

albalonga написал(а):

šie organizatoriskie, grandiozie un nopietnie plāni

Paloma написал(а):

Ak, bet nu ideja... oj, cik grandioza!

es tā domāju, kāpēc nedomāt grandiozi :D??? tas taču ir tik interesanti :D.  vsp vienu brīdi domāju, kam to visu vajag - varbūt vnk tusēt apkārt pa dzīvi un darīt to, ko liek darīt... bet tomēr gribas domāt un sapņot globāli :D . kā jūs vsp domājat, vai tāda lapa maz ir nepieciešama? varbūt pietiek ar to, kas ir un nevajag iespringt (kārtējo reizi)? protams, sapņiem jāatstāj vieta realitātei, bet grandiozitāte liek asinīm cirkulēt :D :D :D . nu man vismaz tā ir :)

būtu jauki, ja kāds piepalīdzētu ar tām adresēm un pašām kompānijām... māsa google tiešām labi palīdz (:D)... un ja kādam parādās brīvs brīdis, tad vrb var iekopēt adreses šeit (ja nav pasts, tad vismaz epasts). protams, es neko neuzspiežu :). ja atrodas brīvs brīdis un nav citu, ko darīt, var vnk pačekot :D. turklāt visus pasta izdevumus uzņemos uz sevi, tā kā jebkurā gadījumā zaudētājos nonākšu tikai es :D (pārspļauju 3x pār plecu :))

un es nebeigšu pateikties, ka kāds atbalsta manu ideju... tik tiešām prieks  :jumping:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » varbūt kāds tam piekritīs