TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » «Dr.Hauss» atgriežas


«Dr.Hauss» atgriežas

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

«Dr.Hauss» atgriežas

eptembra sākumā TV3 ekrānā atgriezīsies šarmantais doktors Hauss, kurš skatītājiem piedāvās sekot līdzi jaunākajām seriāla sērijām.

Vietā pieminēt, ka septembra beigās Dr.Hauss jeb Hjū Lorijs cīnīsies par «Emmy» balvu.

Kas jauns tiek solīts?

«Dr.Hauss» TV3 ekrānā piedzīvojis jau trīs sezonas un septembrī nāks klajā ar ceturtās sezonas sērijām. Pirmajās sezonās kopā ar Gregoriju Hausu Diagnostiskās Medicīnas centrā strādāja vēl trīs ārsti – Ēriks Formans, Alisona Kamerona un Roberts Čeiss. Trešās sezonas beigās Ē.Formans paziņoja, ka aizies no darba, G.Hausam paskaidrojot: «Es nevēlos pārvērsties par tevi.» Pēdējās sērijās G.Hauss atlaida R.Čeisu, jo pa šo laiku, kā uzskatīja G.Hauss, viņš esot apguvis visu iespējamo vai arī neko. Arī A.Kamerona pārtrauc strādāt slimnīcā, jo pa šo laiku pieķērusies R.Čeisam un nespēj bez viņa turināt darbu ar G.Hausu. Seriāla ceturtās sezonas sākums rādās intriģējošs un sola daudz jaunumu.

Godalgots seriāls un tā veidotāji

Seriālā «Dr.Hauss» amerikāņu ārsta Gregorija Hausa lomā iejuties angļu aktieris Hjū Lorijs. Par šo lomu viņš 2006. un 2007.gadā saņēmis «Zelta globusa» balvu un 2007.gada Kinoaktieru apvienības balvu par labāko tēlojumu televīzijas drāmā. 2008.gada 21.septembrī H.Lorijs uzzinās, vai godalgām pievienosies «Emmy» balva.

2005.gadā seriāls «Dr.Hauss» saņēmis Pībodija balvu par netipisku galvenā varoņa tēlu – diagnostiķi cilvēknīdēju un par Šerloka Holmsa cienīgām lietām, kas Dr.Hausu padarījušas par pēdējās desmitgades spilgtāko ārstu seriālu. 2005.gadā Amerikas Kino institūta balvu pasniegšanā «Dr.Hauss» oficiāli ievēlēts par gada labāko raidījumu. «Dr.Hauss» izvirzīts «Zelta globusa» balvai 2008.gadā labākā televīzijas seriāla kategorijā. Seriāla autors Deivids Šores 2005.gadā saņēmis «Emmy» balvu par pirmās sezonas sēriju «Trīs stāsti». Scenārists Lorenss Kaplovs 2006.gadā izpelnījies ASV Rakstnieku apvienības balvu par otrās sezonas sēriju «Sekcija».

Jaunākās «Dr.Hauss» sērijas jau no 9.septembra ik otrdienu 21:20 TV3.

0

2

Patiess prieks par to! :)

0

3

ak man jau prtoams prieks par to jo ši ir sezona ko tiktiešam vēlos redzēt bet nua pšaubu vai redzēsu, bet lād't nevēlos, pārāk specigfiska valoda, nu katrā ziņā daudz sarežģitaķa nekā grejā

0

4

Ahh, gaidu un nevaru sagaidīt 2dienu! :love:  :shine:

0

5

a man Šārka pietrūks... :'(

0

6

par Šaraku atzīšos - man na nekādu emociju, jo tā īsti nekad neesmu ne sēriju noskatījusies.

bet Hausa atgriešanās nu gan mani ļoooooooooooooti priecē.

:blush:

0

7

ar mani ir aptuveni kā ar Dannu. man Šarks nekādas emocijas neizraisa, jo redzējusi biju tikai reklāmu, nekad tā īsti nenobriedu noskatīties kaut 1 sēriju. bet par Hausu ļooooti priecājos!! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » «Dr.Hauss» atgriežas