TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » LNT rādīs Pasion


LNT rādīs Pasion

Сообщений 1 страница 20 из 42

1

Tikko redzēju lnt jaunās sezonas reklāmu un kadros ieraugu arī Pasion!!!!!!Tāds prieks, kaut arī esmu jau redzējusi vienalga liels prieks!!!!

0

2

hahaha, jauki. Nu ta jau droši vien pēc DA, kā es paredzēju. Eh, jauki.

0

3

eh tieši to pašu ierakstīju skaitīsanā slinkums prieks jaunas tēmas veidošanas
un pats interesantākais ka esmu pārleicināta ka reklāmā uz brīdi tikka parādīts arī ryans - bet nu neticās ka the o.c rādīs lnt - pārāk daudzi cilvēkithe o.c uzskata par ko ēniālu, bet lnt tak tāds nav

0

4

patiesībā nepriecājos...

0

5

nu saņemies, angy, gan jau pēc FEls PA parādīs. es ticu, ka rādīs.

0

6

nu es domāju ka PA - noteikti parādītu tv3

0

7

es oficiāli paziņoju, ka cerības esmu zaudējusi.

0

8

pf, beidz angy - jau teicu, ka Zorro parādija pēc gada... es laikam gadus 2-3 nezaudētu cerības uz PA :D

Bet par Pasion - urrrrrrrrrrrrrrrrrāāāāā!!! Tagad LNT izvirzās tv3 priekšgalā pamatīgi  Viktorija un Pasion..awww :)

0

9

Man lnt ar tagad izvirzās priekšgalā(agrāk bija tv3), tik Viktorijas laiku vajadzētu pamainīt un tad viss būtu ok.

0

10

Paloma, Zorro skaitās 2007. gada telenovele, un PA arī... tā ka - vari jau turpināt sapņot, tas tomēr neko nemaksā...

0

11

es esmu zvērināta optimiste :P vispār esmu pārsteigta par tavu pesimismu šajā jautājumā :O

0

12

vnk es to pārāk ļoti vēlējos. un tagad, skatoties PA, man jāraud ne tikai tāpēc, ka es zinu, kādas beigas, bet arī tāpēc, ka Latvijas kanālos viņu neredzēt. tas taču būtu tautas labā  :'(

0

13

ak es laikam nepiealos tajā priekā par lnt uz priekšu izvirzīšanos , jo amn vēl jorpojām labāk tīk tv3, kaut atīšu dažas jaukaslietas ir lnt labā, bet arī visss
un es nepiekritīšu angelin ka pa nerādīs - pārāk liels zvaigžnu lietus tur, bet nu kā jau iepriekš teicu , atkārtošu manuprāt vairāk priekš tv3 , gan jau viņiem arī aptrūksies ko rādīt
un jā ogiciālos paziņojums vienmēr drīkst un ir vēlams atsaukt

Отредактировано pinocchio (30.08.2008 00:56)

0

14

angy, beidz te, ja? Un es tev nepiekrītu, ka PA un Zorro abas ir 2007.gada noveles. Ir milzu atšķirība. Zorro rādīja 2007.gadā no februāra līdz jūnijam, bet PA no 2007.gada oktobra līdz 2008.gada vasarai. PA lielā mērā ir 2008 gada novele. Ņemot vērā Lorēnu, Sonju, Mauricio - es esmu par 99% droša, ka šo noveli TV3 rādīs. Pieņemu, ka tas varētu būt nākamā gada pavasarī vai arī nākamā gada rudens sezonu uzsākot.

0

15

ura!! cik forši!! ceru Pasion tiešām būs pēc DA un ceru, ka varēšu redzēt!!
un Angy, runājot par PA, es arī esmu droša, ka to rādīs vēlāk un ka pa TV3. turklāt cerības tik viegli nevar pazust ;)

0

16

Jauki, es šodien ar' redzeju reklāmu :))) Prieks par to!
Un kas par PA, tad vēl beigsies Marina, arī pēc tas varētu parādīt ;)

0

17

angy laikam spertu zemes gaisā, ja būtu pēc Marinas - no rīta....... :D

Nu vot, angy, tu starp mums lielākā fane un lielākā pesimiste, visagrāk cerības zaudējusi. :D

Mjā, es ar labprāt redzētu to reklāmu! Tikai... LNT neskatos. :D

0

18

Paloma написал(а):

angy laikam spertu zemes gaisā, ja būtu pēc Marinas - no rīta.......

man liekas, es sāktu bieži slimot :D

0

19

Jā! :) Es to zināju!!! :D Tāpēc speciāli neskatījos Pasion netā. :) Kolungu dievinu, tāpēc liels prieks. :) Tagad pat piedošu LNT par to, ka Alborada bija no rīta. :D Man LNT sāka patikt vairāk DA dēļ. :) Zorro skatījos, bet bez entusiasma, bet DA vienmēr patīk skatīties. :)

0

20

rubi написал(а):

Zorro skatījos, bet bez entusiasma, bet DA vienmēr patīk skatīties.

un man otrādi bija. pat Zorro reklāmu laikā mēdzu neslegt DA, vai ja ieslēdzu , tad parasti uzreiz izslēdzu... diezgan jocīgi, jo Aizliegtā mīla man  patika.
ak, un par Pasion vēlreiz atļaušos nopriecāties - Ura!!! netā biju sākusi skatīties, neatceros, vai pat 1 sēriju līdz galam noskatījos..cerēju, ka pa TV būs!! :) ura :)  :love:  mans mīļais Kolunga  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » LNT rādīs Pasion