TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Aktieris E. Janess atzīts par iekārojamāko latīņamerikāņu slaven&


Aktieris E. Janess atzīts par iekārojamāko latīņamerikāņu slaven&

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

Viens no populārākajiem meksikāņu teātra un televīzijas aktieriem Edvardo Janess atzīts par seksīgāko latīņamerikāņu slavenību, apsteidzot tādas zvaigznes kā Antonio Banderass un Rikijs Mārtins.

Izskatīgais aktieris, kurš tēlojis arī tādās Holivudas filmās kā "Striptease" ("Striptīzs"), "The Punisher" ("Soģis") un "Wild Things" ("Briesmu lietas"), ieņēmis pirmo vietu ASV spāņu valodā iznākošā žurnāla "People En Espanol" sastādītajā gadskārtējā sarakstā.

Vēl iekārojamāko latīņamerikāņu izcelsmes vīriešu sarakstā iekļuvis puertorikāņu dziedātājs un aktieris Čajans, dziedātājs Luiss Fonsi un komponists Drako Rosa.

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/sgsdgf.jpg

Ziņo vipi.lv! :rofl:

0

2

ew, nu beidz, nu i atrasts iekārojamais xD  :rofl:  :rofl:  :rofl: nē, es nevaru  :rofl: tā bilde vsp mani smīdina  :rofl:

0

3

:rofl: Es kad izlasīju un ieraudzīju, nokritu no krēsla aiz smiekliem! :rofl:

0

4

Ak, man pat nav vārdu! :D  :rofl:  Nu kurš tad varēja viņu izvēlēt par iekārojamāko, seksīgāko utt.???  :rofl:
Un bilde, jā - atbilstoša. :D

0

5

GaBy написал(а):

apsteidzot tādas zvaigznes kā Antonio Banderass un Rikijs Mārtins.

Kā vispār tas ir iespējams? :rofl:

Ragana написал(а):

Ak, man pat nav vārdu!

Zināju, ka tev patiks.. :D Pēc tā, par ko mēs vienreiz runājām par šito čali.. :rofl:

0

6

Labāks par Banderasu??? :D ejiet jūs... :D par viņu es kādus 5 toč pirmā brīdī labākus spēju iedomāties, danu vispār... maz zinu tādu laikam, kas sliktāki būtu par viņu :D :D :D ak šausmaaaas.. kur šī pasaule ir nonākusi???

0

7

jā, manās acīs patiešām ir daudzi, kuri par viņu ir seksīgāki :D pat tas pats, te jau pieminētais Banderass :D

0

8

Oj, par šito daudzi smejas. un tas bilžuks, kas uzlikts uz tā žurnāla vāka tik pamatīgi fotošopēts, ka ņirga rauj.

0

9

Vēl sarakstā iekļuvuši

Eduardo Noriega - Actor
Antonio Banderas - Actor
Alex Gonzalez - Drummer for the band Maná
Chayanne - Singer/Actor
Christian Meier - Actor
David Bisbal - Singer
Ricky Martin - Singer
Mario Lopez - Actor
Luis Fonsi - Singer
Pee Wee - Singer
Robi Draco Rosa - Singer/Composer
Julian Gil - Actor
German Montero - Singer
Anthony ‘Romeo’ Santos - Singer

http://www.latingossip.com/0/wp-content/uploads/2008/08/eduardo.jpg

0

10

albalonga написал(а):

Oj, par šito daudzi smejas. un tas bilžuks, kas uzlikts uz tā žurnāla vāka tik pamatīgi fotošopēts, ka ņirga rauj.

ou, jā, nu jau pat es manu :D

0

11

:rofl: Labs joks!
Nu manuprāt viņš ir kā lācēns - liels, neveikls un tāpēc ļoti jauks, mīļš, taču lai iekārojamāks... neeeeee.... :crazy: 
Chayanne man gan patīk :love:

0

12

Izlasot to, ka Janjess atzīts par seksīgāko vīrietu gandrīz no krēsla nokritu!!!!!!
Par viņu neesmu augstās domās, kaut kā nesimpatizē
Spēju iedomāties daudz, daudz izskatīgākus par viņu.
Un tā bilde :D

0

13

Bet man Eduardo Janez patīk un pat ļoti. :) Marielenē, DA viņš bija superīgs un es teiktu, ka viņš ir iekārojamākais un seksīgākais. :) Man liekas, ka viņam šīs īpašības piemīt. :) Ja skatīšos FELS, tad viņa dēļ. :) (patīk daudzi aktieri, bet viņš un Pablo Montero patīk visvairāk ;) Par ko jūs smejaties? :) Cilvēki balsoja, tātad patīk. ;)

0

14

man viņš nepatīk... nezinu, nevaru paskatīties uz viņu un pateikt, ka viņš ir iekārojams :D nu nevaru... banderass ir krietni labāks par viņu...
kā aktieris viņš nav zemē metams... bet pēc skata :mad:

albalonga написал(а):

Antonio Banderas - Actor

albalonga написал(а):

Christian Meier - Actor

šiem noteikti vajadzēta būt saraksta augšgalā :)

0

15

hahaha... magone, piekrītu. rubi, arī tev piekrītu - dzīve ir interesanta tieši tapēc, ka gaumes atšķiras. Savulaik, kad skatījos Gvadalupi, kur Adela un Eduardo jauni un kopā - ah, kusu, man viņi ļoti patika. Un Yanesā ir kaut kas tāds - viņš ir liels, masīvs un reize novelēs mēdz raudāt un ir vājs un gļevs, nepārliecināts par sevi. Kad tika atzīts par pagajušā gada latino labāko aktieri, balvu saņemot raudāja. Daudzus tas aizkustina, jo ir kaut kā tā neloģiski un nepierasti - tāds lielais, stiprais, varenais, ar chetrstūrīgu, spītigu sejas formu apveltīts vīrietis un pāri 50 (ja kāds nezinaja) un raud tik aizkustinoši kā mazs bērns. Nu ir kaut kas viņa. Tas ka mani tas nepievelk, nenozīme, ka ta ir ar visiem.

Kad producents gatavoja šo noveli, viņs gribēja, lai Juana Lomu atveido Cristians Meiers, bet vai tad Telemundo tik viegli laidīs viņu vaļā... Lai gan arī Chris pats negribēja.

0

16

albalonga написал(а):

hahaha... magone, piekrītu. rubi, arī tev piekrītu - dzīve ir interesanta tieši tapēc, ka gaumes atšķiras. Savulaik, kad skatījos Gvadalupi, kur Adela un Eduardo jauni un kopā - ah, kusu, man viņi ļoti patika. Un Yanesā ir kaut kas tāds - viņš ir liels, masīvs un reize novelēs mēdz raudāt un ir vājs un gļevs, nepārliecināts par sevi. Kad tika atzīts par pagajušā gada latino labāko aktieri, balvu saņemot raudāja. Daudzus tas aizkustina, jo ir kaut kā tā neloģiski un nepierasti - tāds lielais, stiprais, varenais, ar chetrstūrīgu, spītigu sejas formu apveltīts vīrietis un pāri 50 (ja kāds nezinaja) un raud tik aizkustinoši kā mazs bērns. Nu ir kaut kas viņa. Tas ka mani tas nepievelk, nenozīme, ka ta ir ar visiem.

Tā tas ir
Iespējams, ka lielai daļai tieši tas arī viņā patīk

0

17

mmaarriiaa написал(а):

Iespējams, ka lielai daļai tieši tas arī viņā patīk

arī fakts, kas nudien var būt pārliecinošs... anyway... savu viedokli jau pateicu viņa izskata ziņā... :D

0

18

Em, es viņa raudāšanu.. atvainojiet, ciest nevaru. :D DA bimbā, tagad cik šodien 10-15min paskatījos Fels, arī bimbāt paspēja... nu neliekas man tas aizkustinoši, bet gan... briesmīgi. Vīrieši var raudāt, protams, bet ne jau visu laiku un pie katras izdevībsa kā sievietes... nez, ja filmās/seriālos vīrieši raud, tad tam jābūt patiesi spēcīgi, aizkustinoši.. bet Janjess man rada tikai mīkstčauļa iespaidu. Piedod, rubi... gaumes ir dažādas un mana ir tāda :P

0

19

Paloma написал(а):

nez, ja filmās/seriālos vīrieši raud, tad tam jābūt patiesi spēcīgi, aizkustinoši.. bet Janjess man rada tikai mīkstčauļa iespaidu. Piedod, rubi... gaumes ir dažādas un mana ir tāda :P

Mani neaizkustina, bet citus iespējams, ka jā, tāpēc nespriedīšu par Janjesu.
Man īpaši atmiņā palicis ir Fernando Kolungas tēlojums Amor real, kad viņš bija cietumā un domāja, ka nekad nevarēs vairs satikt savu ģimeni, jo tiks nogalināts un tad bija moments, ka viņš raudāja  un tas, manuprāt, bija patiesi aizkustinoši.

0

20

ak, beidz, kad Kolunga raud, tad sirds lūzt vai pušu... Vot tas ir KĀ vajag raudāt. Tāpat kā ar Islasu...
Nu bet labi.. gaumes tiešām atšķiras... lai nu būtu.. eh.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Aktieris E. Janess atzīts par iekārojamāko latīņamerikāņu slaven&