TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Aktieris E. Janess atzīts par iekārojamāko latīņamerikāņu slaven&


Aktieris E. Janess atzīts par iekārojamāko latīņamerikāņu slaven&

Сообщений 21 страница 24 из 24

21

Nē, man mīļākais moments ir Lunā, kur Mauricio raud. Mauricio beidzot atk.lājis visu ļauno plānu, kā viņus izšķira un Lunai ar viņas radu palīdzību atklāj, ka viņas vīrs Rodrigo viņai ļauni melo, lai noturētu pie sevis. Viņš jūtas atvieglots, ka Luna ir aizgājusi no Rodrigo, bet viņa saka, ka grib pabūt vienatnē. Viņš dodas uz savu dzīvokli, prātgo par visu un raud, jo domā, ka Luna nekad viņam nepiedos un neatgriezīsies pie viņa. Tad iezvanās durvju zvans un mau noslauka asaras un atver durvis un tur ir Luna... ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... Christians Meiers raud satriecoši.

0

22

Ak, par to es arī ticu!!! Meiers arī varētu raudat vīrišķīgi. Zin.. kaut kā liekas, ka ja tādi vīrieši raud par kaut ko, tad tiešām ir dziļi pārdzīvojumi, sāpes.. tas ir kaut kā īstāk un patiesāk un skaistāk... A ja kā Janjess visu laiku bimbā kā skuķis... nu sorry... man viņš izskatās vnk gļēvs un kkāds.. nez... Kā Operas spokā Rauls. :D

0

23

albalonga написал(а):

Nē, man mīļākais moments ir Lunā, kur Mauricio raud.

vot šito gabalu es gribu redzēt... nevaru saprast, kā palaidu garām šo seriālu

0

24

albalonga написал(а):

pāri 50 (ja kāds nezinaja)

:O

Paloma написал(а):

Em, es viņa raudāšanu.. atvainojiet, ciest nevaru.

Es tāpat. :no:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Aktieris E. Janess atzīts par iekārojamāko latīņamerikāņu slaven&