TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Kurš skatīsies Fuego en la Sangre?


Kurš skatīsies Fuego en la Sangre?

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Cik daudzi plāno skatīties? Vai forumā būs vispār kāda dzīvība? Ja ne, tad ņemšu forumu nost? Lielākā foruma aktīva daļa cik manīju ir reāli noskaņota pret šo noveli.

0

2

es personīgi esmu noskaņota pret šīs telenoveles skatīšanos, bet tomēr domāju, ka vienalga skatīšos, īpaši , kad atnākot mājās, gribēšu atpūsties pie TV.. domāju, ka skatīšos, bet ne īpaši nopietni. turklāt man tiešām patīk, ka šajā seriālā ir daudz pazīstamu aktieru, un īpaši interesē Sherlyn - jo viņu izmantojam ar Palomu mūs Legendā :D kas attiecas uz forumu,tad pati es ar šo sadaļu diezvai ņemšos un diezvai komentēšu.. kaut gan šobrīd jau vēl nav zināms, kurš tiešām no foruma skatīsies, kam iepatiksies utt..

0

3

Es domāju, ka neskatīšos, jo jau esmu bišku redzējusi un man ne pārāk patika!!!!Bet varbūt kādreiz arī paskatīšos tāpat kā aNgeL atpūšoties pie tv(tomēr liela daļa diezgan zināmu aktieru un daļa agrāk pat ļoti patika, kaut arī lomas kuras viņiem iedalītās nepiestāv) .
Bet tad kad ies Pasion pa lnt tad gan neskatīšos.

0

4

kā jau teicu - NEskatīšos.

sava veida stulba protesta dēļ.
un tāpē, ka patiešām negribas.
un īsti laika nav.

0

5

Neskatīšos. ;) Gaidīšu Pasionu un skatīšos to. Līdz tam - atpūtīšos no tv seriāliem. ;)

0

6

Man ir līdzīga ar Angel situācija. :) Tomēr es esmu noskaņota par šo telenoveli. ;) Man liekas, ka tā būs ļoti interesanta, ar lieliskajiem aktieriem. ;) :ok: Tomēr man liekas, ka forumu nevajaga. ;) Man, personiski, būtu slinkums komentēt, kā arī laika trūkums. :)

0

7

Es taapat kaa rubi esmu PAR !
Skatiishos, bet ne patstaaviigi, jo laika nepietiks, bet centiishos nepalaist garaam, ja buushu briiva noteikti skatiishos, liekas ka buus interesanta telenovele  :jumping:

Отредактировано Marlena Favela (01.09.2008 19:47)

0

8

neskatiishos :)

nu lieta taada, ka caur youtube es noskatiijos laikam seerijas 10 peec kaartas vai vairaak........ ppppffffffff.......... pats pats saakums man patika, lapbi aktieri, kaa saka ir uz ko paskatiities. bet tad man tas tik aatri apnika....... taads apniciigs

nea..... pat ja buutu LV es neskatiitos ;)

0

9

es varbūt skatīšos... bet tā kā man lekcijas iekrīt tieši tajā laikā, diez vai tas būs regulāri. par šī seriāla forumu - diez vai es tur rakstīšos... (nav vairs zorro laiku apņēmības :D )

0

10

Es vakardien paskatījos 2. sēriju.. :) Skatījos tikai Salinasa dēļ.. :love: Nezinu, pagaidām likās normāls.. Nu tas Janjess mani kaitina.. :x Ciest viņu nevaru! :insane:

0

11

GaBy написал(а):

Nu tas Janjess mani kaitina..  Ciest viņu nevaru!

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Kurš skatīsies Fuego en la Sangre?