TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 36. nedēļas 2008 citāts ir...


36. nedēļas 2008 citāts ir...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Danna Garcia par Fuego en la Sangre.... :D

http://i367.photobucket.com/albums/oo118/justvisitor/2008-08-30-2148-58.jpg

0

2

A tukojumu var?  :rolleyes: Interesanti jau zināt, ko viņa saka. :D

0

3

virsraksta citāts - "Es jūtu, ka šī versija ir vairak konservatīva un galvenie aktieri ir pieaugušāki". Nu tas ta dipromātiski pateikts - doma tāda, ka aktieri daudz vecāki. Vēl intervijā viņa runā:

Televisa nopirka oriģinālo ideju - tiesības pārfilmēt "Las Aquas Mansas", kuram tomēr ļoti atšķirīgs sižets no PDG, bet nu FELS dannasprāt ir gandrīz mats matā PDG sākumā, pec tam jau tur mikslis. Vēl viņa saka, ka PDG vija ļoti kaislīgs un visi aktieri tādi dikti jauni, kopumā ņemot, a te daudz vecāki un konservatīvāk, nav tik kaislīgi un nav tadas kaislīgas ainas. Vēl - kas mani sokēja - uz jautājumu, vai viņai ir līgavainis - atbils, ka nav. Ta jau būs pagaisis tas, kurš bija uz La Traicion prezentāciju.
Televisā jaunajā novele jūtas lieliski un laimīga. Un par matu krāsu - esot nokrāsojusi kādas filmas vajadzībām (patiesībā Zorro provēm) un jutusies lielsiki. Ta arī paturejusi tumšus un jūtas lieliski.

0

4

Liels paldies, alby! :) Nju, cik nu es tur sērijas redzēju, bet piekrītu, ka nav kaislīgas ainas. :no:
Un vispār kaut kā tie aktieri kopā nesader, nav viņiem harmonijas.
PDG es tomēr skatījos un man patika kā tur viss bija. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 36. nedēļas 2008 citāts ir...