TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Chair/Bluck vai Blēra Valdorfa un Chaks Bass


Chair/Bluck vai Blēra Valdorfa un Chaks Bass

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Šitas video ir satriecošs... Kāda ķīmija. Man zosāda...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O9SgPZsJ9j0[/youtube]

0

2

o. jāāā.
man jauc neticama nepacietība gaidot.
un šis video man lika maliņā parakņāties un tur pat atradu tik pat interesantu previewu -
( viņi kādu dienu nobeigs viens otru mocot un mīlot.)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8DsibtDaehQ&feature=related[/youtube]

0

3

ak, dievs, nabaga chuks. Bļin. blēra ar netiek galā ar sevi.

0

4

tas otrs video ir vienkārši nepārspējams, man skatoties mute palika vaļā! :O

0

5

nu, jā, bet ko var gaidīt - neļaus tak viņiem abiem sezonas sākuma sērijās saiet kopā.
tā intrigai un piņķeriem ilgi turēs atsevišķi.
bet vispār. tagad tā pati galīgi apjuku - nekur jau īsti nav teikts, ka viņi būs kopā.

āāā. bet tās ir manas leilākās cerības Gossip girl pasaulē.

0

6

Satriecoša bilde un dievīgs producenta citāts

http://photos.ed-westwick.org/albums/2008/Magazine/tvguide_september/Scan130369.JPG

0

7

Tiešām satriecoša bilde! Nevaru sagaidīt trešo sēriju! Manuprāt viņai jābūt superīgai! Dan un Serena mani uzjautrina...:D

0

8

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=es6TqCjv0zc[/youtube]

0

9

Ak, paldies, pinocchio. Viņi ir dievīgi. Atzīšos, ka Gossip Girl tikai viņu dēļ skatos - pārejie man nu tā - neaizrauj. Ja nu vienīgi Vanesa un Neits - gribu, lai viņi ir kopā.

0

10

albalonga написал(а):

Ak, paldies, pinocchio. Viņi ir dievīgi. Atzīšos, ka Gossip Girl tikai viņu dēļ skatos - pārejie man nu tā - neaizrauj. Ja nu vienīgi Vanesa un Neits - gribu, lai viņi ir kopā.

ak jā vannesa un neits ir forši bet dikti grūti spriest vai viņi būs vai nebūskopā vis tā īapnēji piebeidzās

0

11

kāds jau redzēja 2x14????

Fantastiski. Tas, kā Blēra tomēr izvēlējās Čaku par spīti tam, ka viņš viņu dzen prom un sāpina. Un tas mirklis, kur viņš uz jumta kores kliedz "I'm Chuck Bass. No one cares" Un Blēra saka, ka viņai nav vienalga. Lai ko viņš grasītos nodarīt sev, lai to nenodara viņai. Ak, dievs - es izkusu. Blēra pasniedza Čakar roku un viņš to satvēra un norāpās no jumta kores. Un tas apskāviens - Čaks kā mazs, nobiedēts bērns. Un viņš nočukstēja "Sorry'.... Bilan, es vispār kādas pārdesmit reizes atkārtojuma šito ainiņu skatījos. Jocīgi, ka tas, ka Dens un Serena ir kopā atkal mjan vispār nekādas emocijas neizraisīja. Pilnīgs tukšums. Un tad vēl atceroties 2x13 sērijas ainu, kur Čaks gaidīja Blēras istabā un Blēra viņu apskāva un mierināja. Bilna, tiešām - viņi liek man raudāt. Esmu jaqu nolēmusi Gossip Girl dvd iegādāties, bet tikai Čaka un Blēras dēļ. Aw.

0

12

Tie video ir vnk dieviigi. ^^ taada sajuuta,itkaa viniem arii dziivee buutu romaans,jo taa noteelot ir jaamaak.tie skatieni un pieskaarieni,tas ir kaut kas,ko tur vairaak piebilst. :) var teikt,ka vinju deel arii skatos. ^^

+1

13

Adrianna написал(а):

var teikt,ka vinju deel arii skatos.

ar mani ir tieši tas pats - tikai viņu dēļ skatos. Pārejie varoņi tikai tā. Ah, dievīgi. Viņi ir vieni no maniem mīļākajiem TV pāriem. Šobrīd gan es skatos Dawson`s Creek un fanoju par Joey un Pacey un vēl arī Naley no OTH ir mani mīluļi. Bet nu Čakam un Blērai ir īpašs šarms. Es jau laikam kādu miljono reizi atkārtošu, ka esmu gandrīz droša, ka Eds Westvicks kļūs par vienu no dižajiem Holivudas aktieriem. Es teiktu, ka jaunais Marlons Brando ir dzimis.

0

14

Код:
 albalonga: Es jau laikam kādu miljono reizi atkārtošu, ka esmu gandrīz droša, ka Eds Westvicks kļūs par vienu no dižajiem Holivudas aktieriem

Tas tik tiešām nebūtu nekāds pārsteigums. Gribētos viņu redzēt arī turpmāk. ^^ Gan jau arī Blēra nekur nepazudīs. :)

0

15

albalonga написал(а):

Fantastiski. Tas, kā Blēra tomēr izvēlējās Čaku par spīti tam, ka viņš viņu dzen prom un sāpina. Un tas mirklis, kur viņš uz jumta kores kliedz "I'm Chuck Bass. No one cares" Un Blēra saka, ka viņai nav vienalga. Lai ko viņš grasītos nodarīt sev, lai to nenodara viņai. Ak, dievs - es izkusu. Blēra pasniedza Čakar roku un viņš to satvēra un norāpās no jumta kores. Un tas apskāviens - Čaks kā mazs, nobiedēts bērns. Un viņš nočukstēja "Sorry'.... Bilan, es vispār kādas pārdesmit reizes atkārtojuma šito ainiņu skatījos. Jocīgi, ka tas, ka Dens un Serena ir kopā atkal mjan vispār nekādas emocijas neizraisīja. Pilnīgs tukšums. Un tad vēl atceroties 2x13 sērijas ainu, kur Čaks gaidīja Blēras istabā un Blēra viņu apskāva un mierināja. Bilna, tiešām - viņi liek man raudāt. Esmu jaqu nolēmusi Gossip Girl dvd iegādāties, bet tikai Čaka un Blēras dēļ. Aw.

gossipam cenšos, cik nu tas ir iespējams, sekot regulāri.
un tās emocijas, kas man radās jau 1. sezonas 7. sērijā, kad viņi tā kopā parādījās, tikai aug un aug. es pat laikam īsti pateikt nevarētu, kāpēc man viņi tik ļoti patīk, bet ir tā, ka jāpiekrīt, kad tu viņus sauc par vienu no skaistākajiem pāriem ar ar to īpašo šarmu. un šī aina nu patiešām ir viena no visskaistākā, no visa seriāla.
bet varbūt ir tā, ka man vēl aizkustinošāka likās iepriekšējās sērijas beigas, kad Chucks pie Blair atnāca, viņa atstāja savas mātes kāzas un vienkārši viņu apskāva mierinot. bet viņš neuzskata sevi par viņas cienīgu. un vēl pirms tam Blair atzīšanās Chukam mīlestībā. es jau raudāt sāku no tā mirkļa, kad Blair apskāva Sairusu aiz savām skumjām. tik ļoti skaisti emocionāli.  :love:
bet man gan nav tā, ka tikai viņi piesaista. mazliet gan kaitnāja Serenas dīvainās attiecības ar to džeku un tā mazliet muļķīgi, ka viņa un Dens jau trešo reiz kopā, bet ... kopumā man patīk viss, viss, jo tāda intrigu kā šeit nu grūti atrast kaut kur citur un man traki patīk, ka te tik maz paredzamu lietu. vismaz man.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Chair/Bluck vai Blēra Valdorfa un Chaks Bass