TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » būtu jauki ;)


būtu jauki ;)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

APAGON MUNDIAL! =)
Oscuridad mundial: En Septiembre 17, 2008 desde las 21:50 a las 22:00 horas.

Se propone apagar todas las luces y si es posible todos los aparatos eléctricos, para que nuestro planeta pueda 'respirar'.
Si la respuesta es masiva, la energía que se ahorra puede ser brutal.
Solo 10 minutos y vea que pasa.
Si estamos 10 minutos en la oscuridad, prendamos una vela y simplemente la miramos y nosotros estaremos respirando y nuestro planeta.
Recuerde que la unión hace la fuerza y el Internet puede tener mucho poder y puede ser aun algo más grande.

Pase la noticia, si usted tiene amigos que viven en otros países envíeselo a ellos.

________________________________________________

tātad, ja kāds nesaprata, runa iet par to, lai 17. septembrī šīs 10 minūtes jūs izslēgtu visus savus elektroniskos aparātus, lai pasaule varētu elpot. šis ir Paragvajas laiks, tā ka sanāk, ka Latvijā ir 4:50-5:00 naktī, ja es nejaucu. starpībai vajadzētu būt 7 stundas, parēķiniet jūs ar :D. nesēdiet, lūdzu, vismaz šajā laikā pie datora, televizoru arī neskatieties, visas gaismas izslēdziet! ļausim mūsu planētai elpot šīs 10 minūtes!

Отредактировано angelina (06.09.2008 11:28)

0

2

xe xe :) jauki izklausās :D nju manā mājānekas no augstāk minētā šādā laikā nestrādā, tā ka.. pasaule elpo no mana dzīvokļa puses katru nakti :D

Отредактировано aNgeL (06.09.2008 11:55)

0

3

tas labi :D bet es zinu, ka te ir daži kadri, kas reizēm neļauj arī šajā laikā planētai elpot. tāpēc lūdzu.

0

4

Labi, labi, apsolos nesēdēt tik ilgi tajā datumā pie datora. :D

0

5

vēl viena lieta - neaizmirstiet, ka Latvijā tas skaitās 18. septembra rīts 4:50. un neaizmirstiet arī par ledusskapi, arī tas ir pieslēgts pie elektrības. pa 10 minūtēm nekas nenotiks.

0

6

hmm.. par ledusskapi - tā jau problēma.. nav viegli pamosties ap pieciem no rīta..

0

7

uz 10 minūtēm pamosties nevarētu būt lielu problēmu. zini, spāņu Lorefaniem ir tādi krekliņi ar uzrakstu: soy Lorefan, cuido mi planeta. y tu?

0

8

nu nē, piedod, atvaino, to nu es netaisos darīt - celties nakts vidū lai izslēgtu ledusskapi. Mans miegs ir svēta lieta. īpaši šitādā dzīves ritmā, ar augstskolu un visu pārējo.. Tā ka nāksies samierināties ar manu strādājošo ledusskapi :P

0

9

nu ko, žēl, ka tāda ir attieksme no latviešu puses. es katrā ziņā izslēgšu.

0

10

piedod, mīļum, bet tas jau ir smieklīgi - celties nakts vidū lai slēgtu ārā ledusskapi. Es neesmu tik "zaļa". ;)

0

11

Man ar lieta ar ledusskapi!!!!!!Man pārāk miedziņš svarīgs, es nevaru aizmigt agri, bet vot šajā laikā guļu tik saldi, ka negribēsies celties!!!!Mans ledusskapis ekonomiski tērē elektrību.

Отредактировано mmaarriiaa (06.09.2008 18:20)

0

12

Paloma написал(а):

piedod, mīļum, bet tas jau ir smieklīgi - celties nakts vidū lai slēgtu ārā ledusskapi. Es neesmu tik "zaļa".

man ļoti žēl, ka tev ir šāda attieksme. tu būsi viens no tiem cilvēkiem, kurš neļaus pasaulei elpot kaut šīs 10 minūtes.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » būtu jauki ;)