TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Pablo Montero bērns "Fuego en la Sangre"


Pablo Montero bērns "Fuego en la Sangre"

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Al parecer el pequeñito Pablito Hernández, hijo de Pablo Montero, está siguiendo los pasos de su papi. Y es que Pablito estará en el final de la novela 'Fuego en la Sangre'.

El mismo Pablo dijo, “Lo único que les puedo decir es que al final de la novela va a salir mi bebé como mi hijo”.

Pues me parece súper bien, seguramente esto ha tener muy feliz y emocionado a Pablo.

0

2

psc, atliek tikai piedzimt par aktiera bērnu, lai iekļūtu tv pasaulē... cik negodīgi tas viss... un citiem par to ir jācīnās...

0

3

angelina написал(а):

atliek tikai piedzimt par aktiera bērnu, lai iekļūtu tv pasaulē... cik negodīgi tas viss... un citiem par to ir jācīnās...

jā, piekrītu Taviem vārdiem.. citiem, kam ir mūža vēlme iekļūt TV pasaulē, ir ļoti par to jācīnās, un dažkārt nemaz tā arī neizdodas piepildīt šo sapni.. aktieru bērniem tiešām vieglāk..un šogad, kad lielākajai daļai aktrišu piedzims bērni, būs daudz topošo zvaigžņu bērnu, pateicoties vecākiem - starp bērniem būs konkurence :D
bet runājot par Pablo un viņa bērnu - tas tomēr ir mīļi, kad telenovelē filmējas vecāki ar bērniem :)

0

4

aNgeL написал(а):

bet runājot par Pablo un viņa bērnu - tas tomēr ir mīļi, kad telenovelē filmējas vecāki ar bērniem

Tam es piekrītu, ka tas ir diezgan jauki

Nemaz nezināju, ka viņš ir tētis. Tāpēc vien viņam nosavas atkarības vajadzētu tikt vaļā, kaut vai bērna dēļ kurš ir tik maziņš.

angelina написал(а):

psc, atliek tikai piedzimt par aktiera bērnu, lai iekļūtu tv pasaulē... cik negodīgi tas viss... un citiem par to ir jācīnās...

Tas savā ziņā ir negodīgi!!!Aktiera bērnam visas izredzes kļūt par tv zvaigzni, bet citiem ir ļoti jāpiepūlas, jābūt gataviem uz visu, lai tur iekļūtu.

aNgeL написал(а):

..un šogad, kad lielākajai daļai aktrišu piedzims bērni, būs daudz topošo zvaigžņu bērnu

tas gan

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Pablo Montero bērns "Fuego en la Sangre"