TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » "Ledus periods" 3.sezona


"Ledus periods" 3.sezona

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Nu ko, no 6.septembra, tas ir, vakardienas, katru sestdienu pa 1.Baltijas kanālu atkal iet šis daiļslidošanas šovs. :shine: :jumping: 
Vakar skatījos stāvā sajūsmā un dievināšanā - kā man tomēr patīk daiļslidošana!!!

Info par dalībniekiem, foto, video - http://www.1tv.ru/ice2/

Kas vēl skatījās, skatīsies utt? :)

0

2

Paloma написал(а):

Vakar skatījos stāvā sajūsmā un dievināšanā - kā man tomēr patīk daiļslidošana!!!

Es ar skatos!
Man vakar patika abu trenneru priekšnesums! Tik rēcīgs!:D:D:D

0

3

Oj, jā. :D tie abi bija fantastiski!!! :rofl:  Par pārējiem pāriem vēl grūti pateikt... Ar laiku tik varēs īsti saprast, kuri labāk patīk, kuri mazāk.

Ak jā, manu sirdi protams iekaroja žirafe uz ledus... :D

0

4

Paloma написал(а):

Ak jā, manu sirdi protams iekaroja žirafe uz ledus... :D

TAs bija smieklīgi! :D:D:D

0

5

hahaha.... Nu Palomas iespaidā vakar daļu redzēju, a tā nebūtu skatījusies. Nu man Timurs Rodrigess ar partneri visvairāk iepatikās... :D

0

6

albalonga написал(а):

Timurs Rodrigess ar partneri visvairāk iepatikās... :D

Tie ir labi! Smieklīgi bija, kad rādija kā viņiem iet trenniņos. Jautrulis tas Rodriges.

0

7

Es ar tā pa pusei skatījos!! Solās būt forši  :jumping:

0

8

Es arī skatījos. :) Kā vienmēr būšu par Jagudinu, bet arī ļoti iepatikās Timur Rodriguess ar Albenu. :) Albena man vienmēr patīka, arī pagajušajā gadā ar Verniku viņiem bija lieliski priekšnesumi. :)

Paloma написал(а):

Vakar skatījos stāvā sajūsmā un dievināšanā - kā man tomēr patīk daiļslidošana!!!

Es neteiktu, ka tur bija īsta daiļslidošana. Tas bija tikai pats, pats sākums. :) Bet man arī tādi šovi patīk... ;)

0

9

Es gan nekad par Jagudinu! Būs mammai jāpasaka. Viņa par iepriekšējo sezonu fanoja

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » "Ledus periods" 3.sezona