TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 5. februāra sērijas atstāstījums


5. februāra sērijas atstāstījums

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Skatījos no rīta, bet ceru, ka neko nebūšu piemirsusi...

Un tātad, sākas ar to, ka Soledada sarunājas ar klostera māti, jo vēlas iestāties klosterī. Klostera māte ir visai noraidoša - viņa saka, ka klosteris nav domāts cilvēkiem, kuri tikai vēlas aizbēgt no savām jūtām. Viņa prasa, kuru no abiem puišiem, kuri pavadīja Soledau uz klosteri, viņa vēlas aizmirst. (Te klostera māte protams domā Samuelu un Leandro). Soledada atbild: "Nevienu!"
Tālāk seko Hūlijas un Nadjas aina. Nadja ļoti viltīgi lūdz, lai Hulija pamāca jāt ar zirgu. Hūlija atbild, ka ārsts aizliedzis. Bet Nadja saka, ka viņai zirgā nav jākāpj, tikai no malas jāpamāca un Hulija piekrīt.
Tālāk seko neliela aina ar Gabrielu un Marsialu. Marsials saka, ka Gabriela sieva ir ļoti skaista un grūtniecība viņu vēl vairāk izdaiļojusi. Un arī ārsts to ir pamanījis (mājiens, ka ārsts ir Hulijā iemīlējies). Gabriels kļūst domīgs...
Nu tad atkal Soledada ar klostera māti. Sole pastāsta par to, ka mīl māsas vīru un klostera māte beigās viņai atļauj palikt un kļūt par novici.
Taipat laikā ārsts Meridā, Jukatānā, sēž savā kabinetā un domā par Huliju. Viņš atcerās, kā uzlūdza Huliju uz deju. Un pie sevis nosaka, kaut ko par to, ka Hūlija ir neparasta sieviete. Nu viņš pilnīgi droši ir viņā iemīlējies...
Seko sērijas romantiskākā un labākā epizode. Vakars, Hūlija ir zīda halātiņā ar glāzi rokās - iet pa koridoru uz savu istabu. Koridorī satiekas ar Gabrielu. Gabriels prasa vai viss ir kārtībā, bet viņa atbild, ka tikai paņēmusi glāzi ūdens. Un tad pēkšņi glāze izkrīt no rokām un Hūlija saļimst. Gabriels viņu noķer: "Nekas nav kārtībā!!!". Viņš izskatās ļoti uztraucies, paņem Hūliju uz rokām un ienes viņas istabā un apsēdina gultā. Pats notupjas uz ceļiem viņas priekšā un ļoti uztraucies saka: "Vai man izsaukt ārstu? Vai labāk brauksim uz Meridu? Vai man piezvanīt ārstam? Vai man atnest tev ūdens glāzi? Es... Es nezinu, ko man īsti darī, Hūlija...?" Pa to laiku Hūlija jau ir pilnīgi atžirgusi un smaida. Viņa ir aizkustināta par Gabriela uztraukumu un rūpēm: "Ar mani viss ir kārtībā, tiešām". Gabriels arī sāk smaidīt. Viņš saka: "Tik sen neesmu redzējis tevi smaidām... Es domāju - uzsmaidām man..." Īsu mirkli viņi tā smaida viens otram un tad Hūlija aizgriež seju un saka, ka viss ir labi, bet viņa grib gulēt. Gabriels pieceļas, lai dotos prom, tad pagriežas: "Hūlija." Hūlija apskatās uz viņu. Gabriels pieliecas un noskūpsta viņas pieri un dodas prom. (Ļoti jauka aina bija - tiešām!!!!)
Un tad ir nākošā diena. Hūlija māca Nadjai jāt ar zirgu. Nu vispār sākumā tikai uzkāpt zirgam mugurā. Nadja tēlo, ka viņa ir ļoti tizla un nevar uzrāpties. Tad Hūlija pati rāpjas, lai parādītu, tai pat brīdī Nadja iedur lielu adatai līdzīgu priekšmetu zirgam pēcpusē un tas nomet Hūliju. Hūlija nokrīt uz dibena un sadauza gurnu. Nadja pie sevis smaida. Tiek pasaukts Gabriels, kurš atskrien ļoti uztraucies. Gabriels ir dusmīgs par Hūlijas neapdomību. Viņa saka, ka nekas traks nav noticis, bet Gabriels viņu paņem uz rokām un aiznes uz savu istabu. Viņš joprojām rāj viņu par neapdomību. Hūlija saka, ka saprot, ka rīkojusies nepareizi un atvainojas. Gabriels zvana ārstam, stāsta notikušo un saka, ka aizsūtīs lidmašīnu pēc ārsta, lai tas atbrauc Hūliju apskatīt. Un Hūlija viņš saka, ka viņa tam nav atstājusi citu iespēju - no šīs dienas kalpone sekos viņai uz soļa un uzraudzīs. Hūlija brīnumainā kārtā neprotestē. Tai pat laikā Marsials pratina Nadju par notikušo. Viņa raud, izliekas, ka pārdzīvo un apgalvo, ka centusies Hūliju atrunāt sēsties zirgam mugurā, bet Hūlija nav klausījusi un zirgs viņu nometis. Ir skaidri redzams, ka Marsials viņai netic... Vēlāk viņa taisnojas arī Gabrielam. Gabriels, saka, ka tā nav viņas vaina. Marsials pārmet, ka viņa vispār lūgusi Hūlijai iemācīt jāt, zinot, ka Hūlija grūtniecības laikā nedrīkst jāt. Ārsts atbrauc un izmeklē Hūliju. Viņi ir ļoti draudzīgi. Ar Hūliju viss ir labi, bet ārsts vienalga iesaka atbraukt nākošajā dienā un uztaisīt sonogrāfiju. Nākošajā dienā ārsts rāda Gabrielam sonogrāfijas attēlus un Gabriels laimīgi smaida, ka viss ar bērniņu ir labi. Seko telefona saruna - Nadja ar Kasandru. Nadja pavēsta par notikušo un Kasandra saka, ka viņām būs jāizdomā kaut kas cits, kā atbrīvoties no knēveļa...

Un tad pēkšņi - pēc 5 mēnešiem...

Rāda, ka Lusero ir liels vēders un Alvaro ierodam kārtējoreiz piedzēries. Hūlijai ar ir liels vēders un viņa pastaigājas ar Nadju un kalponi. Lasara bur (per ar zālēm) kādu blondu meiteni (mēs viņu redzam tikai no aizmugures). Kasandra dod tableti Hūlio. Viņš žēlojas, ka pēdējā laikā jūtas sliktāk un sliktāk. Un vēl piemin, ka Lusero vēders ir jau ļoti liels un uztraucas, ka Alvaro bērns varētu piedzimt pirms Hūlijas mazuļa. Piemin, ka varbūt vajadzētu mainīt testamentu, bet Kasandra viņu atrunā.
Un tad ir interesanta epizode, kur Gabriels pie ūdenskrituma ierauga puskailu blondu meiteni (viņai ir kailas krūtis un viņa kā vīzija sēž uz klints.) Viņi abi lūkojas viens uz otru, bet iztraucē Marsials. Gabriels pagriežas, bet meitene jau pazudusi. Izstāsta par to Marsialam, bet tas netic. Beigās Marsials saka,ka tā būs bijusi pavedinošā dieve (neatceros, kādu dievietes vārdu viņš tur minēja). No tās jāuzmanās, tā pavedina un nogalina. Gabriels protams netic. Marsials pat met krustu un viņi dodas prom. Bet meitene uz viņiem noskatās, krūmos noslēpusies.
Šī diena ir svētā Gaspara diena - pilsētas aizstāvja diena. Pusnaktī jāiededz svece un kaut kas jāvēlas. Ja svece līdz rītam nenodziest, tas piepildīsies. Vakarā tiks rīkoti lieli svētki. Bagātiajiem - Hūlio klubā, bet nabagajiem - pilsētas laukumā. Uz svētkiem ir ieradies arī mans mīlulis Fransisko :D  Viņi ar Gabrielu kā zināms atkal ir draugi un tērzē. Gabriels saka, ka viņam nav noskaņojuma svinēt, bet Fransisko saka, ka viņam jāpriecājas par gaidāmo mazuli.
Ir viena Lusero/ Alvaro aina, kur viņš atkal izturāk kā neiejūtīgs kretīns un Lusero pārdzīvo. Lusero arī runā ar tēvu, lūdzot, lai tas neliek vīram tik daudz strādāt, bet Kamilo saka, ka visbiežāk viņš laiku pavadot bārā...
Tad ir aina ar Hūliju un ārstu. Viņi runā par Hūlijas un Gabriela attiecībām - baigi lielie draugi kļuvuši un Hūlija viņam pilnīgi uzticas. Tad kaut kur pa vidu ir Soledada, kura atceras, kā iepazinās ar Gabrielu, kā redzēja Hūliju un Gabrielu skūpstāmies un kā Leandro viņu skūpstīja... Viņa iededz gaismu un sāk lasīt grāmanu (pieņemu, ka Bībeli).
Tad ir aina, kur Nadja atklāti flirtē ar Gabrielu un aizcina viņu uz svētkiem. Un vēl ir aina, kut Alvaro satiek Nadju pilsētā un arī viņi flirtē un sarunā tikties svētkos.
Tad ir pusnaksts un visi vēlas savas vēlēšanās. Hūlio - lai mazbērns piedzimtu un Hūlijai laulībā viss būtu labi. Kasandra, saka, ka par to, lai vīrs būtu ar viņu vēl daudzus gadus (bet ir skaidrs, ka viņa melo). Auklīte ar par to, lai viss ir labi. Nadja vēlas naudu un kaislību (respektīvi - Gabrielu). Ārsts vēlas drosmi, lai varētu atklāt savas jūtas Hūlijai. Gabriels vēlas, lai bērnam un Hūlijai viss būtu labi un viņu attiecības uzlabotos. Hūlija vēlas lai mīlestība uzvarētu naidu un dusmas, ko viņa jūt pret Gabrielu. Soledada vēlas aizmirst Gabrielu. Čepe vēlas, lai viņa rūgtums netraucētu cilvēkiem (es domāju, ka viņš tā caur puķītēm izteica, lai no viņa mantotā slimība nenodarītu ļaunumu Hūlijai un mazulim). Fransisko, kurš ir pie Čepes, vēlas, lai Hūlija būtu laimīga ar Gabrielu (viņš tomēr ir īsts jaukumiņš!!! :lol: )
Tad ir svētki. Hūlio klubā visi satiekas. Hūlio iesaka ārstam kādreiz izmeklēt arī Lusero, jo viņas vēders esot neparati liels (Alvaro un Lusero melo, ka bērns ieņemsts tikai pēc laulībām). Kasandra runā ar ārstu. Hūlija runā ar Lusero. Ārsts viņām drīz piebiedrojas. Lusero aiziet un Hūlija paliek pļāpājot ar ārstu. Nadja flirtē ar Gabrielu. Viņš uzlūdz viņu uz deju, jo Hūlija viņu ignorē (ir aiņemta sarunā ar ārstu). Nadja prasa: "Vai jūsu sieva nedusmosies?" Gabriels:"Viņai vienalga, ko es daru..." Abi sāk dejot. Hūlija to ievēro un ir redzams, ka viņai nu nemaz nav vienalga - viņai tas nepatīk. Gabrielam ir pavisam garlaicīgi un viņs saka Nadjai, ka dosies pie nabagajiem, jo tur ir jautrāk un saka Nadjai teikt, ja kāds prasīs - viņa to nav redzējusi. Kasandra noķer aizejošo Gabrielu. Gabriels viņu atšuj un pasmejās, ka viņas rīkotās ballītes ir garlaicīgas kā vienmēr. Tad ir Nadjas un Kasandras saruna, kurā Kasandra aizliedz Nadjai flirtēt ar Gabrielu, bet Nadja protams tikai smejās. Skaidrs, ka viņa nepārstās... Tad Nadja iet prom un ārpusē satiek Alvaro viņi dodas prom. Domājams, ka paredzams sex mašīnā... Bet Gabriels atnāk uz nabago svētkiem pilsētas laukumā un tur ierauga blondo meiteni no klints. Abi skatās viens uz otru kā noburti...

Ar to arī sērija ir beigusies!!!!!! Cerams, ka neko būtisku neizlaidu. Rīt sekos nākamās sērijas atreferējums!!!! :D

Tikko atcerējos vienu momentu, kuru biju piemirsusi un nolēmu pierakstīt klāt. Un tā Svētā Gaspara dienā Pie Evas atnāca skolotājs un viņa izgreznoja savu sveci, kuru pusnaktī vajadzēs aizdedzināt. Eva aicināja viņu nākt ciemos pusnaktī un iedegt savas sveces kopā!!! :D  Pēc tam bija aina, kad skolotājs atkal atnāca pie Evas, bet vēl bija tālu līdz pusnaktij. Bija jauka saruna, kuras laikā Eva teica, ka ši nakts ir īpaša, ka visi šjā naktī ir brīvi - nabagie un bagātie vēlas vienu un to pašu - mīlestību. Tāpēc visi šonakt dosies to meklēt. Un pilsētā virmos visu cilvēku vēlēšanās, kuras būs izteiktas degošajām svecēm. Skolotājam tas viss ļoti patika: "jūs nu gan reizēm protat runāt tik skaisti: - viņš teica. Bet tad La Mariposa jeb Taurenītis atkal atgriezās pie savas dabas un pateica, ka visi dosies un visiem prātā būs cerība, ka izdosies paknakstīties (respektīvi - pamīcīties!!! :rofl: ). Skolotājs protams par šiem vārdiem noskaitās un aizlaidās. Eva palika viena un viena iededza savu sveci. Viņas vēlēšanās bija, lai viņa atrastu vīrieti, kurš viņu mīlētu tādu, kāda viņa ir, vēlētos viņu precēt un gribētu ar viņu bērnu. To visu vēlēdamās viņa raudāja. Man bija viņas ļoti žēl, jo Taurenītis patiesībā ir lieliska un dzīve jau viņai nemaz nav baigi saldā.... Tas nu gan beidzot laikm ir viss!!!! :P  Es eju gulē :bye: !!!!

0

2

ahoooo, nu Albalonga, tas nu gan seriāla atstāsts!!! Tu jau neesi aizmirsusi nevienu sīkumu...  :D tā tik turēt. Pati šodien redzēju šo sēriju, nu bet tiem kuri neredzēja, tiešām ļoti plašs atstāstījums... :D

0

3

esmu klāt! :D
Nu kā jau teicu-sajūsmina Tavs apraksts. Un ar visiem citātiem! Lieliski.
Tiem, kas vairs "Likmi" neredz šis apraksts ir tieši laikā! :D ;)

Un jā tā mīlīgā aina ar Huliju un Gabrielu šodienas sērijā patiešām bija perfekta! :)

0

4

Julia написал(а):

ahoooo, nu Albalonga, tas nu gan seriāla atstāsts!!! Tu jau neesi aizmirsusi nevienu sīkumu...   tā tik turēt. Pati šodien redzēju šo sēriju, nu bet tiem kuri neredzēja, tiešām ļoti plašs atstāstījums...

Paldies, Julia. Bet sērija tiešām bija notikumiem bagāta un ļoti interesanta!!!! :D

0

5

missy написал(а):

esmu klāt!
Nu kā jau teicu-sajūsmina Tavs apraksts. Un ar visiem citātiem! Lieliski.
Tiem, kas vairs "Likmi" neredz šis apraksts ir tieši laikā! 
Un jā tā mīlīgā aina ar Huliju un Gabrielu šodienas sērijā patiešām bija perfekta!

Jā, nu traki tiem, kas neredz. Patiesi jūtu līdz. 16:00 jau ar nebija tas labākais laiks, bet 9 no rīta ir murgains. Bet 17 - vislabākajā laikā rāda to murgaino Katrīnes formulu. Nesaprotu, par ko LNT vadība vispār domā. Būtu jāraksts viņiem petīcija. Jāsavāc cik var daudz elektroniskie paraksti, lai Katrīnes formulu un "Likmi" samaina ar vietām!!!!!! Paldies Dievam es sērijas varu ierakstīt un noskatīties vakarā. Bet reizēm sanāk arī no rīta redzēt!!!!

Jā, un šodienas Hūlijas/Gabriela aina - super. Viņa smaidīja kā maija saulīte un pēc tam vēl atcerējās to visu, kā viņš viņu uz pierītes noskūpstīja. Skaisti!!! Un nākošajā dienā, kad Gabriels teica, ka tagad kalpone neaties no viņas ne soli, Hūlija neiebilda. Iedomājieties - Gabriels pavēlēja un Hūlija neiebilda. Parasti viņa principā iebilst pret visu, ko Gabriels liek, pat ja viņš rīkojas pareizi. Bet šoreiz viņa nemaz neiebilda!!!! Un tas viņas skatiens, kad Gabriels devās dejot ar Nadju!!!! Ja vien skatiens spētu nogalināt... :rofl:

0

6

Jā pilnīgi piekrītu albalonga!
Arī 16:00 nav labākais laiks, bet 9:05... labāk neizteikšos!
Man arī paldies Dievam ir iespēja ierakstīt, ja nebūtu es laikam sāktu kaukt no bēdām. :D Jo man patiešām sen nav bijis tāds seriāls, kas patiešām spējis aizraut un liek just līdizi. Pēdējais, kas manpatika tikpat ļoti kā "Likme" bija "El Cuerpo Del Deseo" (Tu kā noveļu pazinēja noteikti zini :D)
Un atkal runājot par to ainu :D- tā tiešām bija viena no labākajām ko esmu redzējusi! :) Tikai krietnu laiku pēc tās parādīšanas attapoos cik muļķīgi es smaidu šīs ainas dēļ. Jā.. aizkustinoši. :D Kaut biežāk šādi skati būtu!

0

7

ka tu ierskstisi serijas?tu skola neej?

0

8

Tieshaam ljoti liels, jauks staastiijums, paldies tev , kaa buutu seeriju noskatiijusies ;)

0

9

mellania написал(а):

ka tu ierskstisi serijas?tu skola neej?

Es studēju un strādāju. Bet strādāju vairāk brīvdienās. Otrdienu un piektdienu rītos esmu mājās, bet pārējās darba dienās varu uzlikt programmu un sērija man ierakstās. Šorīt ar biju mājās, jo lekcija nenotika. Bet nebija laika sērijas aprakstu uzrakstīt. Rakstīju pēcpusdienā un centos neko neaizmirst, kas notika!!! :D

0

10

Ilze написал(а):

Tieshaam ljoti liels, jauks staastiijums, paldies tev , kaa buutu seeriju noskatiijusies

Man tiešām prieks, ka noder un patīk. Rī ar noteikti uzrakstīšu jau no rīta puse, bet trešdien un ceturtdien tikai vēlu vakarā, jo strādāšu līdz 21...:bye:

0

11

missy написал(а):

Jā pilnīgi piekrītu albalonga!
Arī 16:00 nav labākais laiks, bet 9:05... labāk neizteikšos!
Man arī paldies Dievam ir iespēja ierakstīt, ja nebūtu es laikam sāktu kaukt no bēdām.  Jo man patiešām sen nav bijis tāds seriāls, kas patiešām spējis aizraut un liek just līdizi. Pēdējais, kas manpatika tikpat ļoti kā "Likme" bija "El Cuerpo Del Deseo" (Tu kā noveļu pazinēja noteikti zini )
Un atkal runājot par to ainu - tā tiešām bija viena no labākajām ko esmu redzējusi!  Tikai krietnu laiku pēc tās parādīšanas attapoos cik muļķīgi es smaidu šīs ainas dēļ. Jā.. aizkustinoši.  Kaut biežāk šādi skati būtu!

Jā, El Cuerpo del Deseo skatījos. Interesants, netradicionāls sižets, bet tas nu tomēr nebija pie tiem, par kuriem reāli fanoju. Bet "Likme" gan tāds ir!!! :D Patija Manterola ir lieliska. Tāda reizē sievišķīga, bet ar raksturiņu!!! Man vispār vairāk patīk lauku telenoveles - ar zirgiem un tiem brīnišķīgajiem ārskatiem!!! Tagad nevaru sagaidī jauno Telemundo telenoveli Zorro, kuru TV3 visdrīzāk kaut kad pie mums rādīs!!!!

Jā - un par to ainu... Nožēloju, ka šo sēriju neieraktīju!!!Viņi jau tik ilgi plēšas, ka bija tiešām ļoti patīkami redzēt, ka viņi var arī normāli sarunāties un smaidīt viens otram. Un vispār, mani vienmēr ļoti aizkustina, kad vīrietis rūpējas par bērnu vai par sievieti, kura viņa bērnu gaida. Ņemot vērā, ka bērna ieņemšana bija visai šausmīga (es raudāju skatoties) - šī aina tiešām deva tādu kā emocionālu pacēlumu!!! :dance:

0

12

albalonga написал(а):

Jā, El Cuerpo del Deseo skatījos. Interesants, netradicionāls sižets, bet tas nu tomēr nebija pie tiem, par kuriem reāli fanoju. Bet "Likme" gan tāds ir!!!  Patija Manterola ir lieliska. Tāda reizē sievišķīga, bet ar raksturiņu!!! Man vispār vairāk patīk lauku telenoveles - ar zirgiem un tiem brīnišķīgajiem ārskatiem!!! Tagad nevaru sagaidī jauno Telemundo telenoveli Zorro, kuru TV3 visdrīzāk kaut kad pie mums rādīs!!!!

Jā - un par to ainu... Nožēloju, ka šo sēriju neieraktīju!!!Viņi jau tik ilgi plēšas, ka bija tiešām ļoti patīkami redzēt, ka viņi var arī normāli sarunāties un smaidīt viens otram. Un vispār, mani vienmēr ļoti aizkustina, kad vīrietis rūpējas par bērnu vai par sievieti, kura viņa bērnu gaida. Ņemot vērā, ka bērna ieņemšana bija visai šausmīga (es raudāju skatoties) - šī aina tiešām deva tādu kā emocionālu pacēlumu!!!

Nezinu vai sanāca, bet arī meiģināju citēt. :D
Nu jā "El Cuerpo Del Deseo" man patika tieši tā savādā sižeta dēļ un protams tie aktieri... mm... /adore/ :D Tieši galveno lomu atveidotāji visvairāk mani piesaistīja šim seriālam! :)

Jā, bet "Likme uz mīlestību" ne maz ne sliktāki aktieri. Arī abi galveno lomu tēlotāji-vienkārši lieliski!
Manas mīļākās ainas seriālos ir tad kad vīrieši uztraucas par savām mīļotajām un var redzēt cik ļoti viņas mīl. ahh... :D

Jā par "Zorro" ir dzirdēts-grandiozs projekts ar lieliskiem&slaveniem aktieriem.

0

13

Citēt var iezīmējot tekstu, kuru gribi citēt un nospiežot Цитировать !!!! :D

0

14

missy написал(а):

Nezinu vai sanāca, bet arī meiģināju citēt.
Nu jā "El Cuerpo Del Deseo" man patika tieši tā savādā sižeta dēļ un protams tie aktieri... mm... /adore/  Tieši galveno lomu atveidotāji visvairāk mani piesaistīja šim seriālam!
Jā, bet "Likme uz mīlestību" ne maz ne sliktāki aktieri. Arī abi galveno lomu tēlotāji-vienkārši lieliski!
Manas mīļākās ainas seriālos ir tad kad vīrieši uztraucas par savām mīļotajām un var redzēt cik ļoti viņas mīl. ahh...
Jā par "Zorro" ir dzirdēts-grandiozs projekts ar lieliskiem&slaveniem aktieriem.

A man atkal Lorēna rohasa un Mario Simarro nu tā - it kā labi aktieri, bet kaut kā nav un viss!!! :D  Es tik zinu, ka abiem ir baigi smagie raksturi un filmēšanas laikā viņi galīgi nespēja sadzīvot. Varbūt tāpēc dažas ainas izdevās tik kaislīgas. Bet vipār no tām 5 novelēm, kuras ar Simarro esmu redzējusi, "El Cuerpo..." viņš tēloja vislabāk!!!!!!
Bet likme ir tīri Meksikānisks seriāls labākajās tradīcijās ar pilnu Meksikāņu zvaigžņu sastāvu, lai arī tas ir rīmeiks!!!! ;)

0

15

albalonga написал(а):

A man atkal Lorēna rohasa un Mario Simarro nu tā - it kā labi aktieri, bet kaut kā nav un viss!!!   Es tik zinu, ka abiem ir baigi smagie raksturi un filmēšanas laikā viņi galīgi nespēja sadzīvot. Varbūt tāpēc dažas ainas izdevās tik kaislīgas. Bet vipār no tām 5 novelēm, kuras ar Simarro esmu redzējusi, "El Cuerpo..." viņš tēloja vislabāk!!!!!!
Bet likme ir tīri Meksikānisks seriāls labākajās tradīcijās ar pilnu Meksikāņu zvaigžņu sastāvu, lai arī tas ir rīmeiks!!!!

Man tieši ļoti patika Lorena Rojas, bet tā jau gaumes lieta! ;)

Jā, zinu, ka "Likme" ir cita seriāla jauna versija, būtu interesanti to veco paskatīties, ja nemaldos to sauc "La Potra Zaina", laikam jā...
Aizmirsu pateikt, ka arī esmu bimbājusi skatoties "Likmi" un ne vienu reizi vien. Toreiz kad raudāji Tu es laikam nē, bet tad, kad nomira tas mīlīgais puisītis-Hasinto (laikam tāds bija vārds) un Hulija bij Tik nikna uz Gabrielu, man asaras lija kā trakas...

0

16

missy написал(а):

Man tieši ļoti patika Lorena Rojas, bet tā jau gaumes lieta!
Jā, zinu, ka "Likme" ir cita seriāla jauna versija, būtu interesanti to veco paskatīties, ja nemaldos to sauc "La Potra Zaina", laikam jā...
Aizmirsu pateikt, ka arī esmu bimbājusi skatoties "Likmi" un ne vienu reizi vien. Toreiz kad raudāji Tu es laikam nē, bet tad, kad nomira tas mīlīgais puisītis-Hasinto (laikam tāds bija vārds) un Hulija bij Tik nikna uz Gabrielu, man asaras lija kā trakas...

Jā Hasinto nāve bija tiešām ļoti skumīga un es spēju saprast Hūliju, lai arī Gabriels galīgi nebija vainīgs. Vainīgs bija tikai kretīns Alvaro... Es tad ar raudāju... Jā, La Potra Zaina, Kolumbijas oriģināls. Galvenajā lomā bija Aura Kristīna Geitnere (Kaislību vētrā bernarda). Viņa ir lieliska aktrise un es ar ļoti gribētu redzēt to telenoveli... Bet diemžēl nekad nesanāks...

0

17

Tiesaam! Tads atstastiijums! :friends: Tu gan esi malacis ,albalonga ! es pati skatiijos sodien seriaalu un varu pateikt ta tu tiesaam neko neesi aizmirsusi! MALACIS! Taa tureet! :thank_you:

0

18

IruN4ik написал(а):

Tiesaam! Tads atstastiijums!  Tu gan esi malacis ,albalonga ! es pati skatiijos sodien seriaalu un varu pateikt ta tu tiesaam neko neesi aizmirsusi! MALACIS! Taa tureet!

Paldies!!! ^_^

0

19

albalonga написал(а):

Jā Hasinto nāve bija tiešām ļoti skumīga un es spēju saprast Hūliju, lai arī Gabriels galīgi nebija vainīgs. Vainīgs bija tikai kretīns Alvaro... Es tad ar raudāju... Jā, La Potra Zaina, Kolumbijas oriģināls. Galvenajā lomā bija Aura Kristīna Geitnere (Kaislību vētrā bernarda). Viņa ir lieliska aktrise un es ar ļoti gribētu redzēt to telenoveli... Bet diemžēl nekad nesanāks...

Njā, laikam nesanāks gan redzēt veco versiju, bet viņa tiešām ir lielsika aktrise!
Nu ko, gaidu ar nepacietību rītdienas "Likmes" sēriju :D un noteikti atnākšu palasīt arī Tavu perfekto aprakstu-aterēšos visu kas notika vēlreiz. ;)

0

20

paldies albalonga,gaidīšu katru dienu tavu atstastu par sērijam,jo pati reti varēšu noskatīyies likmi.ka tu doma vai lnt kaut ko mainīs,varbūt pec amuleta,cik tur bus sērijas?man ļoti skumji ka nevarēšu noskatīties līdz galam viņas stulbuma dēļ!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 5. februāra sērijas atstāstījums