TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 5. februāra sērijas atstāstījums


5. februāra sērijas atstāstījums

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

missy написал(а):

Njā, laikam nesanāks gan redzēt veco versiju, bet viņa tiešām ir lielsika aktrise!
Nu ko, gaidu ar nepacietību rītdienas "Likmes" sēriju  un noteikti atnākšu palasīt arī Tavu perfekto aprakstu-aterēšos visu kas notika vēlreiz.

okidoki!!! :lol:

0

22

mellania написал(а):

paldies albalonga,gaidīšu katru dienu tavu atstastu par sērijam,jo pati reti varēšu noskatīyies likmi.ka tu doma vai lnt kaut ko mainīs,varbūt pec amuleta,cik tur bus sērijas?man ļoti skumji ka nevarēšu noskatīties līdz galam viņas stulbuma dēļ!

Var jau arī izmainīt, ja fani gana skaļi turpinās protestēt un nerimsies!!!! Es jau izteicu domu, ka varētu uzrakstīt petīciju ar elektroniskajiem parakstiem, kurā visi tie, kas grib, lai samaina laikiem teiksim Katrīnes formulu vai Bjanku ar "Likmi" un ja tādu paraktu būtu gana daudz, var jau būt, ka LNT sāktu domāt... Bet tā īsti zināt jau nekad nevar...

0

23

laba doma,es labprāt piekrītu

0

24

mellania написал(а):

laba doma,es labprāt piekrītu

Nu var jau mēģināt!!! Hmmm... Varētu te forumā izveidot sadaļu, kur visi ievieto vārdu, Uzvārdu un personas kodu (Tas, lai būtu drošs, ka tie ir reāli cilvēki, kas tajā piedalās un to atbalsta). Un tad to visu ar petīcijas vēstuli varētu e-mailot LNT. Tāpt varētu to aizrakstīt uz žurnālu Seriāli un Kino un meklēt arī tur atbalstu!!!!! Nu nezinu, var jau būt, ka es te tikai sapņoju... Lai gan - šjā pasaulē nav nekā neiespējama...

0

25

Nu, es laikam vēl neraudaju, nu bet muļķīgi smaidīju - NOTEIKTI... nu par tām visām skaistām scēnām ar Hūliju un Gabrielu.... stulbene es esmu, jo pašā sākumā reti kad skatījos "likmi". ai tur visādu problēmu dēļ vienmēr aizmirsu.. un es neredzēju to izcilu momentu, kad Hulija pirmo reizi atzinās mīlestībā, kad Gabriels nodedzināja rančo utt. bet paldies Dievam interneta ir daži momenti, kurus noskatījos arī es.... ooooi, tur es arī smaidīju kā nenormālā un tērēju nenormāli daudz laika uz to visu... nu bet seriāls tiešām aizkustina... :D  :)

0

26

un cilveki ir pie mums ieradusies!!! :D  malacis albalonga!!! ^_^

0

27

Julia написал(а):

Nu, es laikam vēl neraudaju, nu bet muļķīgi smaidīju - NOTEIKTI... nu par tām visām skaistām scēnām ar Hūliju un Gabrielu.... stulbene es esmu, jo pašā sākumā reti kad skatījos "likmi". ai tur visādu problēmu dēļ vienmēr aizmirsu.. un es neredzēju to izcilu momentu, kad Hulija pirmo reizi atzinās mīlestībā, kad Gabriels nodedzināja rančo utt. bet paldies Dievam interneta ir daži momenti, kurus noskatījos arī es.... ooooi, tur es arī smaidīju kā nenormālā un tērēju nenormāli daudz laika uz to visu... nu bet seriāls tiešām aizkustina...

Nujā, es vispār arī sākumā īpaši bieži neskatījos, jo Meksikāņu seriāli pēdējos gados likuši vilties... Tadad ar nožēloju, ka daudzas labas lietas esmu palaidusi garām. Bet gan jau, vēl jau būs daudz labu momentu un netā ar visādus labus video esmu apskatīju!!!! :dance:

0

28

HuLiA написал(а):

un cilveki ir pie mums ieradusies!!!   malacis albalonga!!!

Sveika, Hulia. Prieks, ka esi atpakāļ. Mēs gan te vairāk šobrīd esam uzsēdušies uz "Likmi..." un "Vētra" ir tā kā ēnā palikusi... ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 5. februāra sērijas atstāstījums