TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Samurai Girl


Samurai Girl

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Samurai Girl

http://a.media.abcfamily.go.com/abcfamily/Specials/Samurai-Girl/Editions/2007-12-1/SG_showHome-01_heroRebuild-01.jpg

Series Cast

Jamie Chung ...  Heaven

Brendan Fehr ...  Jake Stanton

Saige Thompson ...  Cheryl

Kyle Labine ...  Otto

Steven Brand ...  Severin

Kenneth Choi ...  Sato

Stacy Keibler ...  Linda

SHOW DESCRIPTION

Based on the novel series of the same name, drama features the Asian-American adopted daughter of a Japanese billionaire who goes on the run for her life when ninjas crash her wedding and kill her beloved brother. She employs her brother s Yakuza-trained best friend to teach her martial arts and help her get to the root of the murder, an odyssey that leads to unpleasant revelations and makes her doubt all she thought she knew about her adopted family.

0

2

pagaidām 5 serijas ir parādītas. Manas sobrīdējās apsēstības dēļ ar Āziju noteikti ielādēsu un paskatīšos. Tad arī sniegsu savus komentus, bet nu tur ir brendans Ferh. ĀĀĀĀĀĀ. Man viņš kops Rozvelas nežēlīgi patīk. Un ta aziāte arī jauki izskatās.

0

3

Izklausās interesanti vajadzēs apskatīties! :D

0

4

hahaha. es zināju, ka tu man pievienosies.

0

5

albalonga написал(а):

hahaha. es zināju, ka tu man pievienosies.

:blush:
Es neesmu vainīga, ka man tik loti patīk!

0

6

nu tā - patiesībā ir sešas sērijas vai arī trīs dubultsērijas - nu rādīja vienā reizē divas sērijas kopā. Tātad noskatījos visu. Man ļoti patīk. Nu ir tur vairāki nereāli un neveikli notikumi, bet nu vienalga humors, cīņas diezgan augstā līmenī, romantiskā līnija, senas japāņu leģendas, noslēpumi. Ah, skaisti. Un galvenais man ļoti patīk visi aktieri. Jauki. Jau gaidu nakamo nedēļas nogali un nākamās serijas.

0

7

no kurienes tu lādēļi sērijas?

0

8

no torentiem. Ieje danger.lv. No turienes ātri ielādejas. Vienkārsi uzliec torentu searchā Samuria Girl un visi parādīsies. Bet man šķiet, ka tur bija obligati jāreģistrējas.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Samurai Girl