TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Жаркий лед/Karstais ledus


Жаркий лед/Karstais ledus

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Seriāls visiem daiļslidošanas faniem!!!! Kurš skatīsies?

Info:
http://www.lnt.lv/lv/tvshows/karstais/

P.S - Man jau patīk, Lnt tagad rādis seriālu par daiļslidošanu, arī TV3 rādis seriālu "Sirds uz ledus"!! Vai man tikai liekas vai arī Latvijā daiļslidošana kļūst arvien populārāka? :D

0

2

Es domāju, ka skatīšos Karsto ledu, manuprāt, būs interesants!!!!!
Tai vācu filmai sirds uz ledus ir pāri 500 sērijām, daudz!!!
Latvijā laikam tiešām sāk kļūt populāra

0

3

es domāju, kašitam vajag atsevišķu forumu, tik banneri kāds lūdzu uztaisīs vai vismaz bildes kaut kādas ieliks...

0

4

Paloma написал(а):

es domāju, kašitam vajag atsevišķu forumu, tik banneri kāds lūdzu uztaisīs vai vismaz bildes kaut kādas ieliks...

šito teica albalonga

0

5

es domāju skatīties!

0

6

Uhh, jauki :) Es esmu redzējusi pirmās 3 sērijas. Man likās tīri labs :)

0

7

Es noteikti skatīšos!!! :love:  Tur tak mani mīļumiņi!!! :love:

Nu to Sirds uz ledus es vnk fiziski nevaru redzēt, bet arī īpaši nepārdzīvoju. Vismaz Karsto ledu redzēšu. :) Pag, jau pirmdien sākas? Fuck.... man nav ko vairāk teikt... nekas... pofig uz visu, ja būšu mājās, tad šo stundu atdošu tv...

0

8

Es arī centīšos skatīties! Izskatās, ka būs baigi labais!  :)
Domāju, ka patiks!  :)

0

9

Es skatīšos tad, kad lekciju tai laikā nebūs :D Ja kaut ko neredzēs, varēs pēc tam torrentos dabūt  :music:

0

10

Nu jā, tas vismaz labi, ka tik pieejami internetā. ^^  bet noteikti noskatīšos - vai tv, vai no neta, bet skatīšos!!! :)

0

11

es, savukārt, ceru, ka šis subforums būs dzīvīgs, jo izskatās, ka daudzi šito skatīsies. Es pat sāku prātot, ka būs man no torentiem jālādē un jāskatās. cravey, kur tu lādē?????

0

12

eeeh, vari jau cerēt, vari cerēt... :P
nu centīsiemies vismaz serijas apspriest... :P

0

13

Nezināju, kur uzrakstīt. :) Nodomāju, ka te. :) Es arī skatos, bet tas sanāk diezgan reti. :) Man, personīgi, Guseva nepatīk. :( Bet patīk daiļslidotāji un Bolšova. :) Telenovele ir diezgan interesanta, bet arī tādi ne visai reālistiski momenti. :) Tomēr man tā patīk. :) Prieks, ka beidzot ir telenovele par daiļslidošanu. :) Turklāt kopā ar īstiem daiļslidotājiem. :)

0

14

cravey

Kā tad varētu dabūt sērijas kas nav redzētas, padalies pieredzē!

0

15

Caps написал(а):

Kā tad varētu dabūt sērijas kas nav redzētas, padalies pieredzē!

no torentiem.

0

16

caps - piereģistrējies wwwtorrents.ru , ielādē torrentu programmu , meklēšanā sameklē Moj zharkij led un lādē! :)
Var arī sarunāt, ka tikai ielādē torrent programmu un ja tev ir skype, varu pa to nosūtīt torrentus ;)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Жаркий лед/Karstais ledus