TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Enrique Iglesias grib uzņemties kādā telenovelē


Enrique Iglesias grib uzņemties kādā telenovelē

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

http://img.photobucket.com/albums/v647/insighter7/EnriqueIglesias1.jpg

El cantante Enrique Iglesias confesó que lo índico que le falta por hacer es actuar en una telenovela.

Para el hijo de Julio Iglesias los ‘culebrones’ son buenos porque sirven para distraer a las personas de sus problemas cotidianos.

“No he acompañado ninguna telenovela, pero he visto capítulos de varias, como Yo soy Bea (versión española de Yo Soy Betty la Fea), El Clon, entre otras. Y si me gustan, claro. Quizás un día me inviten a hacer una”, comentó Enrique.

0

2

o, būtu forši, es tādu katrā ziņā paskatītos ^^

0

3

kooooo???? aaaaaaaaaaaaaa :love: :love: :love:  Es vienkārši nomirtu, ja viņš nofilmētos kkur!! Kā tik redzu viņu pa tv, kādus viņa klipus, vienmēr domāju, cik vinš varētu būt fantastisks kā aktieris! Aaaaaaa, kā es to gribētu redzēt!! :love: :love: :love:

0

4

Es zinu, ka es noteikti skatītos un viņam klipos diezgan labi sanāk notēlot jūtas, izrādīt emocijas, tā, ka viņš aktieris varētu būt labs!!!!!
Ja viņš pats tā patiešām gribēs, tad viņam piedāvās ar garantiju, jo zināms, ka telenovelei ar viņu būs daudz skatītāju!!!!
Ak tas būtu tik forši!!!!!!

0

5

viņš varētu filmēties ar Lorenu :D es atļauju :D

0

6

angelina написал(а):

viņš varētu filmēties ar Lorenu :D es atļauju :D

Tam es ticu!!!!!
Bet vispār varētu būt interesanti....

0

7

Oj, beidz angy... nevajag mani tā mocīt! :D Lore un Kolunga, Lore un Iglesias... es te no domām vien par ko tādu kūstu un mirstu.. :love:  Vismaz Lore un Islas jau ir realitāte! ^^

0

8

Oho! o.O
Tas būtu LIELISKI!!!!!!!!!!!!!!!!! :love:  :love:  :love:

0

9

Varu tikai jums piebalsot! Tas tiešam būtu lieliski! :)

0

10

wooow!!! aaa.. cik super!!!!!!! es tā gribētu redzēt viņu telenovelē.. aaaa!!  :love:  xe, mēs ar Palomu spētu piedāvāt viņam lomu :D

0

11

hihihi, tā gan :D

0

12

būtu interesanti, bet šaubos, ka tā kļūs par realitāti.

A es joprojām gaidu Meiereu kopā ar Lorēnu.

0

13

Nu tak - sonar no cuesta nada. :D

Ak, patiesībā galvenais, lai Iglesias kaut kur nofilmējas un lai Lore jaunā telenovelē filmējas. Tā lūk. :P

0

14

aiiiiiiii, tas būtu lieliski! :love:
enrike ir dzimis, lai būtu galvenais varonis :D

albalonga написал(а):

A es joprojām gaidu Meiereu kopā ar Lorēnu

:D es ar' :D

0

15

albalonga написал(а):

A es joprojām gaidu Meiereu kopā ar Lorēnu.

tas būtu forši :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Enrique Iglesias grib uzņemties kādā telenovelē