TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 18.01.2009 Ledus periods 2009 Arēnā Rīga


18.01.2009 Ledus periods 2009 Arēnā Rīga

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Tikko iečekoju wwwbilesuserviss.lv :) Jau ielikts datums, tikai tas sanāk svētdienas vakars 19:00, man baigi neizdevīgs, bet nu, vienalga domāju iet  :rolleyes:

0

2

Ouu, jau biļetes pārdod?? Tūlīt iešu skatīties, cik nu tur maksā tagad... :) Noteikti iesu!!!! :)

0

3

cravey - par cik tu domā pirkt? Es droši vien kā iepriekš - pa 40. 70 man šķiet par daudz... bet pa 40 un maksimāli tuvu vidējiem sketoriem. :D tāpēc iespējami ātrāk jānopērk būtu.... moš varam kopā kkā? :)

0

4

ev, paķeriet mani līdz. es pat esu ar mieru biļetes nopirkt un jūs man pēc tam naudu atdodad. Bet sakiet kur biļetes. Āh...

0

5

Nu es 40Ls nemaksāšu :D Es domāju pirkt vai nu 203. sektors pa kreisi pa 25Ls ( jo tas sektors parasti tads brivaks un isteniba tur var sedet, kur gribi :D ), vai ari 314. sektors pa kreisi, bet šitas diez vai, jo man no augstuma reibst galva pēdējā laikā :(  Pagājušo reizi es sēdēju 203. sektorā, turpat ir arī slidotāju ieeja :D Interesenti var pa starpai mēģināt autogrāfu paprasīt :D

0

6

e-eeem. nu es nez... man jau pat pa 40ls nav īsit ta efekta ko gribētos, tur pa 25 vsp nez... :/
ko alby domā?

0

7

nu man ir tā, ka man vienalga - 25 vai 40. Man jau liekas, ka tie 15 lati nav tik liela atšķirība. Vot dārgāk par 40 - tas jau ir smagi. Ko cravey saka? Ja tas sektors patiešām ļoti labs, tad varam tur par 25 ņemt. A ja par 40 - tad kur? Es ta vispār nekad neesmu bijusi un nezinu. Man pirmās reizes piedzīvojumam bbūs efekts neatkarīgi no vietas.

0

8

ta jau 314.būtu reālāks.... jo pašā vienā gala nekādi negribu sēdēt.. :/ ek, zinu, man lielas prasības, bet... ja ne tik šauasmīgi dārgi, pirktu tieši pa vidu pirmajā rindā biļeti.. kā ma nbija kad 1.reizi bija Rīgā krievu šovs. ^^ bet jau nākamajā gadā cenas palēcās.. smagi. Bet toreiz bija ideāli un fantastiski!! Pārējos gados jau man ne tā kaut kā.. es nezinu.. Mjā.. :/

0

9

Paloma написал(а):

ta jau 314.būtu reālāks.... jo pašā vienā gala nekādi negribu sēdēt.. :/ ek, zinu, man lielas prasības, bet... ja ne tik šauasmīgi dārgi, pirktu tieši pa vidu pirmajā rindā biļeti.. kā ma nbija kad 1.reizi bija Rīgā krievu šovs. ^^ bet jau nākamajā gadā cenas palēcās.. smagi. Bet toreiz bija ideāli un fantastiski!! Pārējos gados jau man ne tā kaut kā.. es nezinu.. Mjā.. :/

Njus tad ņemsim to 314. sektoru :) Tur ir ļoti jauki augšā, skats arī labs :) Varētu šai nedēļas nogalē sarunāt un nopirkt biļetes, tad lai sanāk, ka mēs blakus sēdētu :)

0

10

ekkk.... lai nu būtu.. :( jūsu klātbūtne man atsvērs ne tik labu redzamību. :P vnk ar manu redzi... mjā. Pat ar brillēm vairs neesmu īsti apmierināta. šausmas. Šitā drīz būšu akla kā kurmis. Un es jau tāāā daudz vairāk ganos apkārt un mazāk sēžu pie datora... Ok, bet tas ne par te'mu. ^^

tātad 314... Ā, bet super, ka kopā! ^^

0

11

oki
nu ta kā biļetes pirksim? Moš man nopirkt netā un viss - pēc tam naudu atdosiet?

0

12

Nu var tā... :) Bet tad maksimāli tuvāko rindu lejai un vidum. :) tā kaut kā. Eh, ceru ,ka būs ok.. :)

0

13

314.sektors pa labi vai pa kreisi?????

0

14

vot es netā nesaprotu kas ir viņiem pa labi, kas ir pa kreisi utt.. :/ tāpēc man pat sakarīgāk liekas aiziet piemēram uz Kongresu namu un nopirkt, apskatoties kur tieši ir tās vietas... Man jau nebūtu problēmu pa ceļam no augstskolas izkāpt ātrāk, tikai naudu vajadzētu kkā saorganizēt savākt. ;)

0

15

Labāk ir pa kreisi laikam

te plāns

http://shop.piletilevi.ee/plevi/upload/areena_new.jpg

Un te netā automātiski dod un nevar izvēlēties rindu un vietas. Ev, Paloma, bet ja tu piesakies Kongresu namā nopirkt - tev tak ir konts - es varētu tev uz kontu piķi pārskaitīt. Biļetes cenu man te rāda 20 Ls.

0

16

eu, agrāk nebija viņu kartē K un L burtu!!! Nemaz nebiju pamanījusi ka tagad ir - jēēē.
Nu jā, tad pa kreisi točna.
Em, mjā, hm, it kā ir konts, tikai... karte man nav un... nezinu kur man lapiņa ar i-bankas loginu un paroli :blush:  Nu man jau nauda ir, hm, Pļavniekos gan, bet... Ja dabūš savu naudu varu nopirkt un pēc tam atdosiet ;)

0

17

vari kaut vai ienākt pie manis darbā un es atdošu. Būtu jauki, ka tu nopirktu - tad tu varētu izvēlēties rindas un vietas.

0

18

Izrādās mamma atvedusi tās mapes no Pļavniekiem, kurās manas naudas aploksne :) Nākamnedēļ kaut kad nopirkšu, redzēs kad sanāks, kā es jut''išos. Negribu pusslima vēl lieki vazāties. :)

0

19

:) Jauki, man pašlaik nav naudiņas, bet nākamnedēļ solās būt! Bet man vajag 2 biletes, jo mēs abas ar mammu ejam :D Tā mums tāda kā tradīcija :)

0

20

aaa.. ta iesim kopā ar tavu mammu :D tātad... 4 biļetes jāpērk. Pa 25 ls, jā? Hm, būtu jābūt 100ls man :D kad varēsi atdosi ^^ kaut 15.novembrī :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 18.01.2009 Ledus periods 2009 Arēnā Rīga