TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Pastāv iespējamība, ka Cesar Evora būs seriāla noslēguma sērij&#2


Pastāv iespējamība, ka Cesar Evora būs seriāla noslēguma sērij&#2

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

El productor Salvador Mejía dijo que quizá César Evora entre al final de la novela 'Fuego en la Sangre'.

Aunque ya me enfadaron con estar metiendo diferentes actores, no me parece nada mal. Porque todos sabemos que César es un súper actorazo y los haría quedar muy bien.

Būtu forši viņu redzēt no jauna! ^^

0

2

Kā redzams Salvadors Mejia mēģina šajā telenovelē salikts pašus slavenākos aktierus!!!!!!!
Sezaru man nebūtu iebildumu redzēt, kaut vai viņa dēļ paskatīties pēdējo sēriju, jo man šis aktieris ir viens no favorīties katieru pasaulē!!!!Neviens tā nespēj notēlot ļauno kā viņš un labie ar viņam labi sanāk!!!!

0

3

mmaarriiaa написал(а):

Kā redzams Salvadors Mejia mēģina šajā telenovelē salikts pašus slavenākos aktierus!!!!!!!

Es ar tā skatos.. :D

mmaarriiaa написал(а):

Neviens tā nespēj notēlot ļauno kā viņš un labie ar viņam labi sanāk!!!!

Jap, tas gan! Man traki patika kā viņš tēloja Gabrielu un Demianu MDF! ^^ :love:

0

4

Man patika kā viņš tēloja Oktavio Entre el amor y el odio (viena no manām mīļākajām novelēm!)!  :)

0

5

GaBy написал(а):

Jap, tas gan! Man traki patika kā viņš tēloja Gabrielu un Demianu MDF!

Demians tas vispār bija laibais un Gabriels ar!!!!!Man ļoti patika viņa tēlotais Federiko Abrazame muy fuerte, Atiljo Mariana de la noche, Marcelo Corazon Salvaje,kad La esposa virgen viņš izskata ziņā bija kā alu cilvēks, Privilegio de amar mācītājs un  El manantial viņam bija tāda īsa loma, bet labi notēlota!!!!Vispār man ir patikušas visas viņa lomas, kurās esmu redzējusi viņu pa LV kanāliem

Miranda написал(а):

Man patika kā viņš tēloja Oktavio Entre el amor y el odio (viena no manām mīļākajām novelēm!)!

Tā man arī patika, tur es sapratu ka viņš spēj būt ne tikai ļaunais bet arī labais, jo agrāk man viņš tikai ar ļaunajiem bija saistījies
:)

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Federiko Abrazame muy fuerte, Atiljo Mariana de la noche

Jā, šīs lomas bija nepārspējamas! ^^ Kad ieraudzīju viņu MDF labā varoņa lomā, nespēju noticēt, ka tas ir viņš, jo bija pierasts viņu redzēt kā ļaundari! :)
Bet noteikti grūti bija MDF laikā tēlot gan labo, gan ļauno.. Tas ir jāmāk! Vienā momentā tu esi eņģelis, otrajā jau sātans! o.O

mmaarriiaa написал(а):

Vispār man ir patikušas visas viņa lomas, kurās esmu redzējusi viņu pa LV kanāliem

:yep:

0

7

viņš nudien ir plaša ampluā aktieris! un viņa aktierspēle allaž ir uz 10!

mmaarriiaa написал(а):

Federiko Abrazame muy fuerte

mmaarriiaa написал(а):

Privilegio de amar mācītājs

šīs ir manas mīļākās evoras lomas. tajās viņš bija lielisks!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Pastāv iespējamība, ka Cesar Evora būs seriāla noslēguma sērij&#2