TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais Ledus - 1.sērija


Karstais Ledus - 1.sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Maskava, Krievijas čempionāts daiļslidošanā. Par vietām uz goda pjedestāla, kas nodrošinātu ceļazīmi uz Eiropas čempionātu, cīnās trīs valsts galveno treneru četri pāri. Sacensības vēl nav beigušās, bet līderi jau zināmi – pirmie ir Ļubova Zorina un Igors Davidenko, aiz viņiem – Vera Loginova un Sergejs Bratcevs. Par trešo vietu cīnās divi trenera Aleksandra Trofimova pāri – Aleksandra Beļkeviča un Nikolajs Rokotovs, kā arī paša trenera meita Natālija Trofimova un Viktors Molodcevs. Tieši čempionāta dienā Viktors Molodcevs bildina savu partneri Natāliju.
Trofimova un Molodcevs, redzot, ka viņu izredzes uz uzvaru ir niecīgas, nolemj riskēt. Neklausot trenera aizliegumam, viņi savā programmā iekļauj ļoti sarežģītu, vēl pilnībā nenoslīpētu figūru. Uzstāšanās laikā Viktors Molodcevs tribīnēs pamana savu bijušo deju partneri un mīļoto, Natālijas labāko draudzeni Annu Berkovsku, kura pirms pāris gadiem aizbrauca uz Ameriku. Satraukumā Molodcevs kļūdās un nomet Natāliju uz ledus...

Ak, cik mīlīgi sākums - tā caurā riepa un tas bildinājums. Tik jauki Nataša un Viktors kopā. Ai, žēl, ka nesanāks seriju līdz galam noskatīties - uz darbu jāskrien.

Ev, a kāda tur Jagutinam loma? Gaidu viņa parādīšanos un Gaidu Annas Boļšovas parādīšanos.

Ā, prādījās Anna Boļšova - Saša un Koļa - tik jauki uz ledus.

0

2

Ai, es tak tur kusu ik pēc brīža - Kostomarovs, Tihonovs, Bolšova... Tas bildinājums un vispār.. aw, mīlīgi. ^^ Nu man jau patikās, tagad jālādē divas sērijas nākamās, jo ne šodien redzēju, ne rīt redzēšu.

Jagudins.. bija viņš pirmajā sērijā? Bļin, amnēzija... :D ak, bet gribu viņu redzēt, mans mīlulītis. ^^

0

3

Jagudins, ja nemaldos parādās 3. vai 4. sērijā :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais Ledus - 1.sērija