TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 3. - 5. sērijas


Karstais ledus 3. - 5. sērijas

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Kāds nez bez manis vēl arī skatās? :D

Bet nu... 3.sēriju skatījos ik pa laikam kārtīgi izkūstot. Nu tā gadījās skatoties uz Viktora&Natašas pāri, Tihonovs pats par sevi ir tāds mīļumiņš un Jagudins.... aaaaaa - nu tur man vispār vārdu trtūkst! Kad viņš tā smuki ievilka savos apskāvienos sākumā to meiteni, tik jaaauki. Un vsp viņš tāds vienkaŗšs it kā, bet tai pašā laikā ar tādiem mēŗķiem.. ak :love:  bet ko es ļoti ceru - ka viņš ar to meiteni izšķirsies un atradīs labāku. :) jo nu nepatīk man viņa, vizuāli nepiestāv un vispār.. tāda valdonīga un kaut kāda neforša..

Šobrīd neko nespēju atcerēties,ko vēl tādu gribētos piemetināt. ^^

0

2

Man nesanāk, bet nu tā kā pirmās sērijas biju redzējusi, tad nākošnedēļ mēģināšu piesēsties un paskatīties :)

0

3

Skatos tagad, kad ir ielādejies. Man dikti patīk Tihonovs - te viņš laikam Nikolajs - ar dēlu - tik jauki slidoja. Un bļin viņa partnere un mīļotā Saša šitā nodod - aiziet pie exsievas....

Nu man Kostomarovs kaut kā tā ne ļoti patīk un brīžiem ar to telošanu arī īsti labi neiet, bet nu ir ok - romantiski jau abi Nataša un Viktors. Tik sapīgi bija, kad viņa nokrita. Nu man gribētos, lai Nataša saiet kopā ar kādu citu - kaut vai piemēram ar Jagudina varoni.

Tā Anna maita mani kaitina - viņas dēļ Viktors nomets Natašu. Bē.

Nu vot tas 2.vietas pāris, kas izšķīries - man patīk tas vīrietis. Diez, kura kļūs par viņa patneri. Lai gan titros viņa nav - tad jau nav viņam tik liela loma seriālā. Un tas jaunais pāris privalova, kuri ieguva trešo vietu - eh - nu nez - meiča vispār stulba izskatās, a džeks tāds nenobriedis. Kas ar tiem diez tur tālāk būs. Man biki nepatīk, ka tik daudz varoņi un bišķi grūti izsekot līdzi.

0

4

ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ, ceturtajai sērijai netā ielādejamajai nav nogriezti beigu titri un tur Yagutins uz vēdera šļūc un savu leģendāro soļu celiņu taisa - es izkusu.

0

5

kooo?? kur??? tai no torrentiem??? Es skrienu skatīties :D

Nu es pagaidām tā īsti tikai tiem 3 slidotāju pāriem - Kostamarova, Tihonova un Jagudina spēju izsekot līdzi, pārējie vēl.. pamatīgi jūk. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 3. - 5. sērijas