TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Pēdējās divas grāmatas, ko esmu izlasījusi.


Pēdējās divas grāmatas, ko esmu izlasījusi.

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Sargies ziemeļvēj@  (Daniels Glatauers)
Laba, dziļa grāmata par mūsdienu datorpasauli. Godīgi sakot, biju mazliet vīlusies, jo biju lasījusi brīnīšķīgas recenzijas par viņu, bet dažbrīd šķita, ka esmu pievilta un piekrāpta. Tomēr jau nākamajā lappusē atkal smaidīju un piekritu visam recenzijā teiktajam. Tomēr beigas skumjas un skaistas.
Grāmata rakstīta tikai un vienīgi e-pasta vēstuļu formā.

P.S. Es tevi mīlu (Sesilija Aherna)
Arī laba grāmata. Līdz asarām lieliska. Es nenožēloju, ka neredzēju filmu, jo grāmata visu atsver.

Un te oficiālā anotācija:
Daudzi visu mūžu meklē savu īsto cilvēku, bet tikai ne Hollija un Džerijs. Viņi ir pazīstami jau kopš bērnības, un neviens nevar iedomāties tos šķirtus. Tomēr notiek neiedomājamais... Vienam no viņiem ir jāiemācās dzīvot no jauna. Tas nav neiespējami, ja blakus joprojām ir kāds, kurš atgādina: "Es tevi mīlu"

Отредактировано Norkys (20.09.2008 20:25)

0

2

Es tevi mīlu gribu izlasīt! Esmu dzirdējusi ka tiešām aizkustinoši.. :) man datora ir filma, bet klasesbiedrene teica, ka filma nu neeee tuvu nestāv grāmatai. :)

Es jau vairs pat neatceros kas bija pēdējās divas ko esmu izlasījusi. Bij kkādi romāni tajās nedēļās vasaras beigās, kopš tā laika neko neesmu izlasījusi l'diz galam ,tikai iesākusi :)

0

3

Paloma написал(а):

Es jau vairs pat neatceros kas bija pēdējās divas ko esmu izlasījusi

Nu, es šīs tikai pirms nedēļas nopirku un super ātri izlasīju

Paloma написал(а):

Es tevi mīlu gribu izlasīt!

Es novembrī varu tev atvest!

0

4

nu es tā kā vienu filmu nedēlā angļu valodā skatos obligāti, pagaišnedēl noskatījos
p.s. i love you - un filma man pat ļoti patik atāda harmonija tādas emocijas
nu ši grāmatas gan nav lasītas bet nu šaubos vai to vienu lasīšu pēc tādas filmas, nu neteiktu ka filma kaut nedaudz nav laba

0

5

Norkys написал(а):

Es novembrī varu tev atvest!

tas būtu ļoooti jauki!! ^^

pinocchio написал(а):

nu ši grāmatas gan nav lasītas bet nu šaubos vai to vienu lasīšu pēc tādas filmas, nu neteiktu ka filma kaut nedaudz nav laba

Es jau neteicu ka filma nav laba, tikai atstāstiju ko klasesbiedrene teica. :) bet nu.. tas ir fakts, ka grāmata VIENMĒR ir kas pavisam cits kā filma, grāmata vienmēr ir labāka par filmu, lai cik laba arī nebūtu pati filma. :)

0

6

Paloma написал(а):

Es jau neteicu ka filma nav laba, tikai atstāstiju ko klasesbiedrene teica.  bet nu.. tas ir fakts, ka grāmata VIENMĒR ir kas pavisam cits kā filma, grāmata vienmēr ir labāka par filmu, lai cik laba arī nebūtu pati filma.

- atškirība- neuzksatu ka vienalga kā sakompenēta grāmatas gaiotne vienmēr būs labāka nekā filma, filmā var būt lieliski aktrieri, vis var tik ļoti labi tikts parādīts, bet grātām reizēm pietrūkst valoda, kas ir atkarīga tikkai un vienīgi no rakstnieka, bet filmu veidojot, tas ir kas neatkarīgs, tā kā es nekad neteikšu ka grāta vai filma bvienmēr viena vai otra būs labāk vai sliktāka, es vienkārši nekad nespēsu izlasīt gan grātugan filmu, vienīgi kas opavisam cits ir geišas atmiņas kuras man ir doma kautkad pabeikt lšīt un kautkad nsoatīties filmu, - atmiņas bet tā citreiz, izvēlos sev vēlamo prioritāti

0

7

Paloma написал(а):

grāmata VIENMĒR ir kas pavisam cits kā filma, grāmata vienmēr ir labāka par filmu, lai cik laba arī nebūtu pati filma.

piekrītu. Lai cik laba ir filma, lielākas emocijas esmu izjutusi lasot grāmatu. Vienalga, pirms vai pēc filmas.

īstenībā, Paloma, ja nebūtu tevis es nenopirktu šo grāmatu. Atceros, ka es gribēju redzēt filmu, bet man nesanāca. Tu tieši teici par to savas klasesbiedrenes viedokli. Un kad es ieraudzīju šo grāmatu sapratu, ka tos 7 latus tomēr netaupīšu un nopirku.

0

8

ak tā naudas problēma mani vienmēr kaitina - nu lai gan grāta ir vērtība 7 lati un tas jau ir lēti, tas tā tracināt tracina es jau saprotu ka rakstniekiem arī cik necik kasno tā jāsaņem, bet nu vienmēr tā cenu zīme mani atur, vienmēr jau var panem bibliotēkā un tas trakoti tracina, jo mana doma par mājas bibliotēku izbāl

0

9

Pēdējās divas laikam būs Stephenie Meyer grāmatas New Moon un Eclipse. šobrīd lasu ceturto un kkā nedaudz skumji paliek, jo tā ir pēdējā no Twilight sērijas, taču mani priekšā gaida vēl ļoti daudzas grāmatas :)

+1

10

Paloma написал(а):

Es jau neteicu ka filma nav laba, tikai atstāstiju ko klasesbiedrene teica.  bet nu.. tas ir fakts, ka grāmata VIENMĒR ir kas pavisam cits kā filma, grāmata vienmēr ir labāka par filmu, lai cik laba arī nebūtu pati filma.

Pilnīgi piekrītu! :) Visas filmas,kuras esmu redzējusi pēc grāmatu izlasīšanas, sagādāja nelielu vilšanos. hmm,bet ja es būtu  izlasījusi Twilight, pirms būtu noskatijusies filmu,domāju,ka arī tā nebūtu izņēmums.. :) Kā,kuru reizi,bet grāmatās viss aprakstīts spēcīgāk. Lai gan,ja filmā spēlē spilgti aktieri un filma ir tuvu grāmatas sižetam tad protams ir tā vērts. :) Es kaut kad sen noskatījos filmu P.S. I love you un man tā filma izlikās dīvaina,iespējams pilnīgs pretstats grāmatai,kuru neesmu lasījusi. :)

0

11

Adrianna написал(а):

Es kaut kad sen noskatījos filmu P.S. I love you un man tā filma izlikās dīvaina,iespējams pilnīgs pretstats grāmatai,kuru neesmu lasījusi.

grāmata arī bija pietiekami dīvaina, bet emocionāla. tas mani laikam arī piesaistīja. filmu joprojām neesmu redzējusi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Pēdējās divas grāmatas, ko esmu izlasījusi.