TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » 1.spēles telpa - La Isla de Santa Muerte - sākums


1.spēles telpa - La Isla de Santa Muerte - sākums

Сообщений 1 страница 20 из 239

1

Pagaidām te ne viena nav...

0

2

Žorža Sanda

Izpeld palielā koka laivā ar nelielu čemodānu kaudzīti - visu ir paspējusi un nav nesagatavota. Nemaz neizskatās nervoza. Laivā jau pamatīgi smeļas ūdens, bet vienalga izvelk laivu patālu krastā, izceļ savus čemodānus un saliek zem tuvākās palmas paēnā. Ģērbusies milzīgos vīriešu zābakos, jātnieces biksēs, melnā, pieguļožā žaketē - vēsi un stingri. Jau ir pievakare uz salas un pavēss. Galvā viņai ir vīriešu cilindrs - noņem to, noliek pie koferiem. Apsēžas uz viena no tiem, izņem tabakas dozi un sērokociņkli no kabatas izvelkt pīpi, piebāž to ar tabaku un aizsvēķē. No tās nāk spēcīgs, aromātisks dūmu mākonis.

0

3

Marija (es tikko pamanīju, ka lomu spēlēs laikam esmu kritusi uz Marijām :D)

Izpeld krastā un saprota, ka ir pazaudējusi koferi, kurā bija viņas drēbes un nauda. Izskatās briesmīgi, bet par to neuztraucas, jo ir izskatījusies vēl sliktāk.

0

4

Darels Roha
Mierīgi, nesteidzīgi peld uz krasta pusi. Ticis līdz krastam nespēkā noguļas tur pat pie ūdens. Pēc kāda laika spēcīgā dūmu aromāta dēļ šis pielēc kājās un sāk meklēt no kurienes tas nāk.
Ieraudzījis dāmu kūpinām pīpi no sākuma izbrīnijās, bet tomēr nolēma aiziet pie viņas apjautāties, no kurienes viņa un vai viņai nekas nekaiš!

0

5

Rosa

Nogurusi no kūļāšanās pa ūdeni. Viņa peld uz sava medicīnas kofera, kas viņai vienmēr bijis līdzi un bija pietiekami liels, lai Rosa varētu pret to atspiesties ar krūtīm un ar kājām kūļāties uz priekšu. Ierauga it kā no tāluma sauszemi. Sāk kūļāties ar lielāku sparu.

-Patiešām zeme!

Pēc dažām minūtēm Rosa jau var aizsniegt zemi ar kājām. Rāpus nonāk līdz krastam, tad pieceļās. Atver savu medicīnas koferi.

-Ak, neraža, viss ir sabojāts... Marles, vates pikuči... Tabletes... Vajadzēs meklēt ārstnieciskos augus uz šīs salas... Labi, ka zāļu pudeles veselas...

0

6

Žorža Sanda

Pamana, ka viņai tuvojas kāds jocīgs cilvēks - nenosakāmi vai sieviete, vai vīrietis. Bet austrumu cilvēks. Savā brīvdomībā Žorža Sanda ir satikusies ar Austrumniekiem, kuri emigrējuši un dzīvo Parīzē. Maz tādu, bet tomēr - savdabīgi cilvēki.

Viņa lūkojās uz jauno cilveku - laikam tomēr vīrieti (Darelu Rohu), tad pieceļas kājās un austrumnieciskā stilā paklanās viņam

0

7

Hamlets

Pamostas izmests krastā.

- Ak, jūra, diža jūra,
Cik vēlīga tu esi,
Tu plosi, bangas meti,
Bet mani krastā nesi.
Tu vienmēr dzīvo šajā
Nenosakāmajā varā
Slīcināt vai glābt
Tāds jautājums tev klāt.

0

8

Rosa

Meklējot augus, izdzird kādu runājam. Iet uz balss pusi. Ierauga kādu vīrieti (Hamletu).

-Labdien.

0

9

Hamlets

- Vai tas spoks vai miesa dzīva?
Vai tas sapnis vai tā īsa.

Lūkojas uz sievieti (Rosa).

Pieceļas un cenšas pieskarties.

- Ak dieviete, tik nepazūdi.
Slāpējam kā ūdens lāse
Esi tu šai tālā nostūrī.

0

10

Rosa

Paskatās ar greizu aci uz Hamletu un pakāpjas dažus soļus nostāk.

-Vai jūs esat vietējais?

0

11

Hamlets

Nav īsti drošs joprojām - īta vai vīzija.

- Jūra mani nesa
Dienas septiņas un naktis
Cauri vētrām, caurī viļņiem
Atnesa šai salā nezināmnā
Guļu te pie daiļās dieves kājām...

0

12

Rosa

Palūkojas apkārt.

-Vai jūs vēl kādu šeit redzējāt?

Отредактировано angelina (21.09.2008 22:51)

0

13

Dars
Jūtas nedaudz izbrīnīts, ka šādā vieta un šāda paskata sieviete(Žorža Sanda) ir tik laipna. Viņš tāpat laipni paklanās.
-Labdien! ES gribēju jums pajautāt! Ni hao ma?(Kā jūs jūtaties?)

Отредактировано bumerbmw (21.09.2008 22:53)

0

14

Žorža Sanda

Izspļauj tabaku, kas sakrājusies mutē un domīgi lūkojās uz austrumnieku.

- Ko, ko?

Hamlets

Puslīdz drošs, ka nav spoks vai vīzija, bet īsta.

- Šajā zemes nostūrī cauri dienām septiņām
Pirmā dzīva dvēsele, kas man acis mieloja
Esat jūs, ak daiļā lēdija.

0

15

Dars
- Vai piedodiet! Es nedaudz aizmirsos! Es jautāju, vai ar jums viss kārtībā?

0

16

Žorža Sanda

- Kārtībā? Ak, jā - ir labi. Vai velaties uzsmēķēt, mesjē... Nezinu, kā jūs dēvēt.

0

17

Rosa

-Vai jūs esat vesels?

0

18

Hamlets

Pieceļas un aplūko sevi.

- Šķiet, ka dievi man bijuši vēlīgi
un krastā veselu nesuši žēlīgi.

Aplūko Rosu.

- Bet jūs - pēc šausmās traģēdijas
Vai krastā mierīgi jūs tikāt?
Vai kādu citu dvēseli satikāt?

0

19

Dars
Kādu brīdi padomājot.
- Nē paldies es atteikšos. Man prieks, ka ar jums viss ir kārtībā. Jūs tik nepārspīlējiet ar tabaku, tā taču tomēr nav veselīga. a un jūs mani varat saukt vienkārši par Daru.

0

20

Žorža Sanda

Vīrišķīgi pastiepj viņam pretī roku sveicienam.

- Mani Sauc Sanda. Žorža Sanda.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » 1.spēles telpa - La Isla de Santa Muerte - sākums