TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » 1.spēles telpa - La Isla de Santa Muerte - sākums


1.spēles telpa - La Isla de Santa Muerte - sākums

Сообщений 21 страница 40 из 239

21

Rosa

-Līdz krastam es atpeldēju uz sava medicīnas kofera, bet tagad liela daļa zāļu ir sabojājusies. tāpēc es eju meklēt kādus ārstnieciskos augus. Vai piebiedrosieties man, ērmais dzejdari?

0

22

Dars
Joprojām pārsteigts par neierasto sievieti. PAstiepj pretī roku
-Prieks iepazīties. Vai jūs arī bijāt uz šī nelaimīgā kuģa?

0

23

Hamlets

- Medicīnas koferis un zāles sabojātas.
Daiļa milēdij, jūs esat medmāsa vai ārste?
Neparasti tas man šķiet bet ļoti jauki.
Dānijā ir tikai sievas, mātes māsas.
Tas ir visas dāmu profesijas.
Bet jūs esat mācīta un skolota
Kāds man prieks ar jums še pazīties.
Esmu princis es no tālās Dānijas
Karaļvalsts un tronis zudis man.
Hamlets vārds mans, daiļo milēdij
Un kā lai godāju es jūs?

0

24

Žorža Sanda

Specīgi paspiež pasniegto roku.

- Es peldēju ar "Pacific Titanic", bet nokāpu no kuģa vel pirms āvārijas. Jau dodosties prom uz so salu, pamanīju, ka uz kuga sākusies panika. Straume bija tik spēcīga, ka nevarēju atgriezties un mēgināt kādu izglābt ar savu laivu. Es devos uz šo salu ar kartes palīdzību, tik neesmu īsti droša, vai esmu nonakusi uz īstās salas. Un kas tad īsti notika? Kāpēc kuģis nogrima?

0

25

(Labi cienītās - Žorža Sanda un Hamlets laikam apklusīs līdz rītdienai, jo es te miegu ciet. Ja nekas nav iebilstams, tad lai Hamlets dodas palīdzēt lasīt zales vai arī atstāj viņu turpat un Žorža Sanda var tā arī palikt runājot ar Delu, bet ja ne, tad bumy vari atrunāties kaut kā un aiziet, lai ŽS tur paliek viena kūpinot pīpi.)

0

26

Dars
-Īsti neesmu pārliecināts. Mani pēkšņi uzmodināja. Visi kaut kur skrēja grūstījās un mani pārmeta pār bortam. Tad ūdenī atrodoties redzēju, ka kuģis lēnām sāk ...
Dars pēkšņi sājūtās vārgs un noģībst tur pat pie Žoržas kājām.
(Nu tad lai viņi paliek šādi līdz rītdienai, gan jau nekas nenotiks. Vismaz Dars paspēst atpūsties :D:D:D)

Отредактировано bumerbmw (21.09.2008 23:47)

0

27

Rosa

-Mans vārds ir Rosa un es esmu ārste. No Meksikas.

(tiripiri, aizgāja meklēt tās zāles :D )

0

28

Hamlets

Basām kājām ik pa laikam vaidēdams cenšas sekot Rosai. Pie tik spēcīgām sievietēm nav pieradis. Viņam tik ar vajo Ofeliju bijusi darīšana.

Žorža Sanda.

- Nolāpīts!

Uzmanīgi noliek malā pīpi, pieliecas un sāk pliķēt pa vaigiem. Nereaģe. Noģērbj ciešo, melno žaketi - apakšā balta, sievišķīga, pieguļoša korsete, bet bez franču mežģinēm. Paņēm savu katliņcepuri, iesmeļ tajā jūras ūdeni un uzlej Daram uz sejas...

0

29

(lab arlabunakti! a un alby es tūliņ pārrēkšos! Iedomājoties kā tas viss izskatās! Es nevaru! bye! Līdz rītdienai)

0

30

(Aplausi jums, meitenes. Kārtīgi izsmējos par ērmo dzejdari  Hamletu, kā viņu nosauca Rosa. alby, tev padodas dzejnieki. :D Un Dars ar Žoržu, tev taisnība, bumy, var pārrēkties. :D)

0

31

Dars
Pēc ilgāka laika beidzot pamostās. Secina, ka ir papusei izģērbts un slapjšs.
- Kas notika un kapēc es esmu tādā paskatā?
Ceļās kājās.

0

32

Žorža Sanda

Atviegloti nopūšas, bet neizrāda, ka bija nobijusies.

- Jūs nokritāt bez samaņas un nereaģējāt. Tas droši vien no slāpēm un bada. Varu jums piedāvāt franču sieru un vīnu. Ļoti labs - Shardonē de monsinjē Frencēz...

0

33

Dars
Pārsteigts, ka ar viņu kas tāds notika un nedaudz nokaunējeis.
- Liels paldies, es neatteikšos. Jūs, Žorža Sanda, esat patiešām sagatavojusies visam. Vai mums nevajadzētu iet pārbaudīt vai vēl kāds nav uz šīs salas un vai kādam nav vajadzīga mūsu palīdzība?

0

34

Žorža Sanda

Izvelk no viena sava kofera vīna pudeli un vikli izvelk korķi. Izņem divas sudraba glāzes un ielej vīnu.

- Jā, dosimies aplūkot salu, bet vispirms iedzersim vīnu.

Izvelk arī sauso, pelējušo franču sieru un franču maizes sausiņus.

0

35

Dars
-Nu tad iedzersim uz tikšanos. Pasakos vēlreiz par laipnību!
Iemalko vīnu un tad saģērbjās atpakaļ.
- Nu tad lēnām dodamies? Vajadzētu izdomāt ko ar jūsu mantām darīt, atstāt šeit vai ņemt līdzi.
Kādu brīdi padomā.
- Ja ņemsim līdzi būs smagi, tad labāk būtu ja atstāsim un pēc tam atgriezīsimies.

0

36

Žorža Sanda

Neapmierināta par tādu steigu.

- Ir jau vakars un tumšs. Iet kādu meklēt šovakar nav nekādas jēgas.

Lēni iemalko vīnu, izbaudot katru malku.

- Vispirms ir kārtīgi jāizbauda vakariņas un tad miegs. Rīt būs atkal jauna diena un varēsim meklēt, vai te vēl kāds ir.

0

37

Dars
Cenšās samierināties.
-Labi, bet mums tad vaig uzmeistarot jumtu, lai ne mēs ne jūsu bagāža nesamirktu, ja nu uznāk lietus.
Sāk meklēt kokus un dažādas lapas, kas ir apkārt.
(lab man jāiet vēlāk būšu atpakaļ)

0

38

albalonga написал(а):

Mani Sauc Sanda

tas visu jau izsaka :D

Marija
Pieiet pie Dara.
- Ko jūs darīsiet ar tiem kokiem?

0

39

Žorža Sanda

Atloka lielāko koferi un tas ir telts.

- Man ir kas labāks sagatavots.

0

40

Hamlets

Sekojot Rosai apmaldās un pamana citus cilēkus.

- Ak, dievi želīgie, svētītie
Mēs esam glābti.
Kopīgiem spēkiem savas dvēseles glābsim...
Bet... vai maz mana sirds to vēlas...

Pie sevis.

- Ak, nāve, kāpēc neņēmi mani savās skavās
Nenesi pie ofēlijas daiļās?
Savā atriebē uz mūžu grēcinieks es kļuvis.
Nu ellē uz zemes es nokļuvis.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » 1.spēles telpa - La Isla de Santa Muerte - sākums