TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. februāra sērijas atstāstījums


6. februāra sērijas atstāstījums

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

Nut ā nu gan bija saraustīta sērija ļoti daudzās mazās ainās. Centīšos visu kārtīgi aprakstīt. Visas sērijas laikā nebija nevienas HuGa ainas, es jau jutos izmisusi, un tad – pēkšņi – beigās – viena tāda jauka un ļoti daudzsološa. Jā, to var just. Ja tagad seriālā neienāktu Grāsija, tad to varētu beigt, jo HuGa ir ļoti tuvu tam lai beidzot salabtu. Bet nu labi, sākšu no paša sākuma…

Sākas ar to pašu ark o vakar beidzās. Pilsētas svētkos satiekas Gabriels un Grāsija (mēs vēl tipa nezinām viņas vārdu, tāpat kā Gabriels). Ga: “Tu neesi vīzija?”. Grā: “Un tu neesi tikai sapnis”. Ga: “Sapnis?”. Grā: “Jā, es tevi bieži esmu redzējusi savos sapņos...”. Un te iejaucas Lasara, aizdzen Grā prom, viņa negribot aiziet. Liek Ga likt Grā mierā, jo viņa ir vienkārša un nevainīga meitene, un rīt brauks prom, jo bija atbraukusi tikai uz pilsētas svētkiem. Ga lūdz iespēju ar viņu parunāt. Lasara aizliedz. Gabriels lūdz vismaz pateikt meitenes vārdu un Lasara atbild: “Grāsija” un aizvelk meiteni prom. Ķīmija starp Ga un Grā ir skaidri jūtama. Abi visu laiku blenž viens uz ortu un stulbi smaida....
Tad ir neliela Nadjas/Alvaro aina mašīnā. Kaislīgi skūpstās, bet tālāk tomēr neiet. Alvaro vedīs Nadju uz “Tenisonas Dimantu”.
Tad Lusero runā ar to Alvaro draugu (nekādi nespēju atcerēties kā viņu sauc, bet tas ir tas draugs, kurš pavisam droši ir iemīlējies Lusero). Patiesībā viņi jau vakardienas sērijā sarunājās, bet es aimirsu to pierakstīt. Un tātad – viņi atkal runā par to, ka viņš zina, ka Lusero bija grūta jau pirms laulībām un, ka tā ir Alvaro vaina un, ka viņš ir kretīns. Bet viņa saka, ka vienalga mīl Alvaro un lūdz apsolīt, ka viņš neko neteiks par grūtniecību nevienam. Viņš protams apsola.
Tad atpakaļ pie Alv un Nadjas. Skūspatā pie “Tenisonas Dimata” un norunā satikties Kasandras birojā nākošajā dienā.
Tad ir Lasaras/ Grā aina. Grā stāsta, ka Ga ir vīrietis no viņas sapņiem. Viņa saka, ka lūgs sveci, lai šie sapņi kļūst par īstenīgu. Lasara sākumā iebilst, bet pēc tam saka, ka palīdzēs. “Un šonakt es lūgšu Kukulkanu – vēja dievu, lai tas aiznes tavu vārdu Ga un viņs sapņo par tevi”.
Tad ir bāra aina. Tur dzer skolotāja pie galdiņa un Ga pie bāra letes. Eva apsveicinās ar Ga un dodas pie Skol. Ir šokā, ka viņš dzer. Flirtē. Ienāk Fransisko un Marsials manāmi iereibuši. Gabriels saka Marsialam, ka meitene pie ūdenskrituma nebija viss dieve Ikštaba, bet reāla meitene.
Tad ir Alv/Lusero aina. “Kur tu biji?” Viņš atbild, ka pilsētas laukumā. Viņa prasa, kāpēc šis neņēmis viņu līdz. Viņš izturas kā kretīnam pienākas un saka, ka viņu ar tādu vēderu jau neker vest nevar. Nu – vienvārdsakot – atšuj.
Atkal bārs. Pie viena galdiņa Ga+Frans+Mar runā par Grāsiju. Gabriels atklāti fano par viņas maigumu un nevainību un par to, kā viņa viņu aizkustinājusi. Mar un Frans iesaka pārāk neaizrauties un neaizmirst par Hūliju. Eva un Skol pie blakus galda to visu dzird. Eva Gabrielam aizrāda. Gabriels saka, ka ir noguris un dodas prom.
Tad ir Alv saruna ar to pašu draugu, ka iemīlējies Lusero. Draugs pārmet viņa uzvedību. Nonāk līdz strīdam. Draugs saka: “Tu L:usero apprecēji tikai tāpēc, ka Kasandra lika. Tu viņu nemīli. Ar ko Kasandra tevi piespieda?” Alv visu noliedz. Draugs saka ar viņu nejokot, jo pārāk daudz zinot par Alv noziegumiem. “Man ir čeks ar Ignasio parakstu ar kura palīdzību varu ielikt tevi cietumā”.
Tad ir brīnišķīga Skol un Evas aina. “Kāpēc jūs tomēr atnācāt, skolotāj?” “Nespēju pretoties kārdinājumam redzēt Jūsu daiļumu”. Skolotājs ir manāmi iedzēris – domājams drosmei, jo drīz seko vārdi: “Es vairs negribu būt jūsu draugs”. Eva ir šokā: “Kāpēc?” Tad ir Hū un Daktera aina “Tenisonas Dimantā”. Abi nav aizgājuši uz svētkiem pilsētas laukumā. Dakteris saka, ka viena svece deg visspožāk, Hū apskatās – tā ir viņas svece. Viņa laimīgi smaida.
Atpakaļ pie Skol un Evas. Skol raud: “Tāpēc, ka es Jūs mīlu...” Evai mute vaļā...
Atpakaļ pie Hū un Dak Dakteris saka, ka ar sveci vien nepietiek, lai viss būtu labi. Bet Hūlija saka: “Ir jātic. Šajā naktī vēlēšanās var mainīt ikviena likteni, vai ne tā?”
Un tad ir aina, kut Ga guļ gultā un atceras, kā redzējis Grā pirmoreiz. Bet grā savukārt guļ guļamtīklā Lasaras būdā un Lasara nodarbojas ar buršanu. Bet Hūlija guļ un lūdz Sv. Gasparu, lai tas palīdz piedot.Atpakaļ Lasaras būdā. Gr ā joprojām guļ. Lasara: “Paldies, Kukulkan> Tagad zinu, ka manas krustmeitas (Grā) ceļam nav jāpretojas. Viņa ir izredzēta un mēs palīdzēsim piepildīt, to, ka viņai lemts...”
Un tad ir neliela Frans un Mar saruna par Hūliju un Ga. Abi saprot, ka HūGa mīl viens otru, bet uztraucas, ka šī meitene, par kuru ieinteresējies Ga, varētu visu vēl vairāk sabojāt.
Un tad jau ir rīts. Ga runā ar Mar. Ga saka, ka viņam ir tikšanās un ar viltīgu smaidu dodas prom. Mar cenšas atturēt, jo saprot, kur Ga grib doties. Bet Ga protams aiziet.
Lasara savā būdā mazgā Grā vannā. Un Grā sapņaini izsaka, ka gribētu, lai Ga viņu redz tādu smaržīgu. Grā svece joprojām deg un viņa priecājas, ka viņas vēlēšanās izpildīsies.
Hūlija, savukārt, glauda savu punci un priecājas, ka viss būs labi. Viņa ir liela cerība. Bet tieši pirms Hū ir ienākusi viesistabā, ienāk Nadja un ar pretīgu smīnu sejā, nodzēš Hūlijas sveci. Hū atnāk, ierauga, ka tikai viņas svece izdzisusi, un pārdzīvo. Prasa kalponei, kut Ga. Tā atbild, ka jau agri aizgājis.
Tad ir Alv?Lu aina. Lusero: “Tu mani vairāk nemīli.” “Mīlu gan”. Viņa lūdz būt maigam kā agrāk un iedot buču. Viņš nobučo viņas pieri. Viņa dusmīga. Tad viņš ar lielu piespiešanos dod viņai buču uz lūpām un viņa atkal smaida un ir laimīga.
Grāsijas svece izdeg līdz galam. Atnāk Gabriels. Lasara liek Grā noslēpties. Lasaras saruna ar Ga. Lasara pastāsta, ka meitene ir viņas krutmeita. Viņas vecāki ir miruši. Viņai ir tikai brālis Domingo, kurš ceļo apkārt, lai kaut ko nopelnītu. Meitene dzīvo viena – vientuļa un nabadzīga. Gabriels saka, ka viņam nav sliktu nodomu. Viņš tikai gribot meitenei palīdzēt. Lasara dod viņiem 5 min parunāt. Tie abi smaida, kā maija saulītes. Grā saka, ka viņas mamma bija Lasaras māsīca, bet tēvs ārzemnieks. Abi sen miruši. Meitene runā tā, ka ir skaidrs, ka viņa ir naiva, vienkārša un nevainīga sapņotāja. Gabrielam ļoti patīk šī kombinācija – tas ir skaidri redzams. Viņa saka, ka viņa ir amatniece un taisa svēto figūriņas no māla un arī guļamtīklus taisa.
Hū un doks tai pat laikā skatās uz Hū izdzisušo sveci. Viņa tiešām ļoti pārdzīvo, bet viņš viņu mierina. “Tā ir tikai svece”. “Bet ir nepieciešamība ticēt”.
Atkal Ga un Grā. Abi draudzīgi atvadās. Grā iet barot vistas pēc Lasaras pavēles. Lasara paliek ar Ga. Ga saka, ka grib meitenei palīdzēt. Viņš grib, lai meitene pārdotu savus izstrādājumus Ga veikalā. Viņš pat ir gatavs ierīkot viņai darbnīcu. Lasara saka, ka netālu no viņas būdas ir pamesta māja un Ga apsola tur ierīkot Grā darbnīcu, kur viņa varēt pīt guļamtīklus.
Dakteris pasaka, ka nevar vairs būt Hū ārsts. Hū nesaprot un ir šokā. Viņš dodas kravāt mantas un sola viņu nodot citam labam ārstam.
Lasaras būdā. Grā atnāk atpakaļ. Grā un Ga atkal abi smaida viens otram. Grā grib palikt San Gasparā.
Tad ir Nadjas un Kasandras telefona saruna. Kasandra atzīstas, ka dod Hūlio zāles, kurām vajadzētu izsaukt sirdlēkmi un dusmojas,ka tas vēl nav noticis. Abas atkal runā par Ga. Kasandra ir manāmi greizsirdīga un Nadja par to smejas. Kasandra dusmīgi noliek klausuli.
Lasara saka Grā, lai uzcienā Ga ar dzērienu. Grā iedod. (tas ir tas pats dzēriens, ko Lasara sabūrusi iepriekšējā naktī). Gabrielam tas ļoti garšo un viņš prasa vēl. Lasara ielej vēl un pie sevis smaida. Ga izskatās tās mazliet kā pa galvu dabūjis, respektīvi – noburts. :D
Hūlijas un Doka saruna, kuras laika Doks beidzot pasaka Hūlijai, kka ir viņā iemīlējies. Hū ir šokā. “Es jūs mīlu. Piedodiet par to.” “Jūs esat vienīgais ārsts, kuram jbekad esmu uzticējusies. Jūs man esat vajdzīgs. Nepametiet mani”.
Ga pavēl Mar iekārtot pamestajā mājā darbnīcu priekš Grā. “Viņa tur taisīs guļamtīklus” “Pārdošanai vai izmēģināšanai kopā ar tevi????” (Es aivien vairāk mīlu Marsilu – ļoti trāpīgi vārdi!!!!)
Hū un Dok. Hū lūdz, lai Dakteris nepamet viņu līdz bēna piedzimšanai
Atakla Ga un Mar. Ga: “Es nekad nekrāpšu un nepametīšu savu sievu. Un tomēr, saticis Grāsiju, es sapratu, ka jūtos vientuļš...”
Un atkal Hū un Doks. Doks apsola nepamest Hū līdz bērna piedzimšanai. “Jūs joprojām mīlat savu vīru”. Viņš to saprata, redzot kā Hūlija pārdzīvo par izdzisušo sveci. Hūlija atkal izsaka cerību, ka spēs aizmirst aizvainojumu un piedot.
Lasara apsola Grā, ka palīdzēs iekarot Ga, bet viņai būs jābūt pacietīgai un jāklausa it visā.
Tad atkal Kasandra dod Hūlio tableti un viņš ir pateicīgs sievai, ka tā par viņu tā rūpējas. Viņu sveces nenodzisa un Hūlio priecājas, ka viņu vēlēšanās piepildīsies. Kasandra pie sevis priecājas, ka piepildīsies viņas vēlēšanās un Hūlio drīz atstieps pekas...
Tad ir atkal Evas un Skol aina. Viņa atnāk pie viņa no rīta un prasa vai naktī, dzērumā izteiktie vārdi bija patiesi. Viņš pēc nelielas tielēšanās atzīst, ka jā. Eva jau priecājas, ka viņas vēlēšanās piepildījuise, bet tad Skol pasaka, ka nevar ar viņu precēties, jo viņai ir slikta reputācijas. Eva sāpināta raudot dodas prom. Arī Skol pārdzīvo, bet tomēr neskrien pakaļ...
Tad ir aina, kur Aukle apciemo Hūliju. Abas runā par to pašu – izdzisušo sveci un Hūlija cerībām, ka viņa beidzot spēs piedot Ga. Aukle iesaka atrast mīlestību savā sirdī un ļaut tai uzplaukt...
Tad ir Nadjas un Alv aina. Kasandras birojā abi kaislīgi skūpstās un te nu beidzot ir gaidāms sex...
Tad Leandro runā ar tēvu. Joprojām nevar aizmirst Soledadu.
Hūlija tceras Aukles un Doka padomus salabt ar Ga…
Tad Samuels runā ar tēvu. Viņš ir vēlējies, lai Soledada atgriežas…
Tad ir Evas un Čepes saruna bārā. Eva viņam pasaka, ka Ga runājis par kādu meiteni vakar vakarā. Čepe kļūst domīgs un prāto, kas ir ši meitene.
Tad ir klostera aina. Sole pēc ilga laika atkal drīkst runāt. Klostera mātei viņa saka, ka ir jau gandrīz aizmirsusi Ga. Bet klostera māte saka, ka viņai nākoša dienā jādodas mājas...
Un tad nonākam līdz labākajam šajā sērijā. Ga prasa kalponei kur Hū. Hū esot savā istabā. Viņs pieklauvē un ienāk, bet viņa ir aizmigusi. Viņš klusām pienāk klāt un skatās uz viņu. Tad stiepj roku it kā gribēdams pieskarties viņas vēderam. Bet nepieskaras. Tad viņš notupja ceļos un ļoti lēni un klusi pieliek galvu pie Hū vēdera it kā klausīdamies, ko bērniņš tur iekšā dara... (Ļoti jauka aina – to momentu varēja redzēt arī LNT reklāmā, kurā viņi ziņoja, ka “Likme uz mīlestību” no 5. februāra tiks rādīta 9:05... ) Un tātad, kamēr Gabriels tā klausās, Hū atver acis. Noskatās uz viņu. Viņa izskatās laimīga un savās domās atkal lūdz, lai beidzot spētu viņam piekāpties, pārvarēt sevi un piedot... Ga paceļ galvu atpakāl, lai atakl varētu ieskatīties Hū seja. (Viņš neredzēja, ka viņa bija atvērusi acis...). Hūlija acis atkal ir aizvērusi. Ga maigi skatā uz Hū, pieceļās, pienāk tuvāk galvgalim, pieliecās – arvien tuvāk un tuvāk viņa lūpas tuvojas Hūlijas lūpām, kuras acis joprojām ir ciet. Liekas viņš viņu tūlī noskūpstīs uz lūpam.... un sērijas BEIGAS.

Tas arī viss šodienai. Rītdien gaidiet apraktu ne agrāk kā pusnaktī, jo mājās būšu vēlu!!!!

0

2

Tieshaam, ljoti labi, siiki aprakstiits, neviens siikums pat nav izlaists, shodien pati arii redzeeju sho seeriju, jo esmu slima ;)

0

3

Ilze написал(а):

Tieshaam, ljoti labi, siiki aprakstiits, neviens siikums pat nav izlaists, shodien pati arii redzeeju sho seeriju, jo esmu slima

Tas gan nav labi, ka slima. Bet no otras puses - vismaz "Likmi..." vari noskatīties!!! :D  Man ar nežēlīgi kakls sāp, bet tāpat jābizo uz darbu... :(

Nu, kā patika sērijas beigas. Norāva visinteresantākajā momentā. Droši vien atkal sanāks tā, ka būs pilnīgs čiks... Šim mēnesim "Seriālos un Kino" lasīju anotāciju. Gabijs aiz greizsirdības uz Doku pārgulēs ar Grā, bet pēc tam saies beidzot kopā ar Hū. Grā brālis par to, protams, nebūs īpašā sajūsmā... :rofl:

0

4

Seerijas beigas bija vnk super !!!!! Nju jaa tagad kaut ''Likmi  uz Miilestiibu '' vareeshu noskatiiites liidz piektdienai , peec tam ganj ne :(

0

5

Ilze написал(а):

Seerijas beigas bija vnk super !!!!! Nju jaa tagad kaut ''Likmi  uz Miilestiibu '' vareeshu noskatiiites liidz piektdienai , peec tam ganj ne

Jā, nu tas gan ir nelāgi. Bet atstāstījumus izlasīt tomēr varēsi. Vismaz kaut kas!!!! Nu vienīgi varu ieteikt iegādāties video maģi, kuram var uzlikt programmu, lai noteiktā laikā ieraksta!!! :rolleyes:

0

6

tikko noskatījos savu ierakstu "likme uz mīlestību"... bija laba sērija. tikai ja godigi mani tracina tā Grāsija... fui, kaut kāda pinšķe un seja man viņas nepatīk, nezinu ko Gabriela varonis viņā saskatīja :D aaaaaa... un vēl vakar paskatījos no šī saita dažus momentus, fuiii... kā dažos tā Grāsija bauroja... man pat gribējās izslēgt. nu galīgi viņa visu bojā...
bet tas ka Gabriels noskūpstīs Hūliju ... es redzēju vienā no momentiem... eeh.. un Hūlija blēde tipa guļ, aizvēra actiņas, bet pati tikai baidās atzīsties, ka mīl viņu....
un manis pēc, ļoti žēl, ka Gabriels atkal krāps savai sievai... vīrišķis.. "vīriešu daba" - kāpats saka...  :mad:  :beee:

0

7

Julia написал(а):

tikko noskatījos savu ierakstu "likme uz mīlestību"... bija laba sērija. tikai ja godigi mani tracina tā Grāsija... fui, kaut kāda pinšķe un seja man viņas nepatīk, nezinu ko Gabriela varonis viņā saskatīja  aaaaaa... un vēl vakar paskatījos no šī saita dažus momentus, fuiii... kā dažos tā Grāsija bauroja... man pat gribējās izslēgt. nu galīgi viņa visu bojā...
bet tas ka Gabriels noskūpstīs Hūliju ... es redzēju vienā no momentiem... eeh.. un Hūlija blēde tipa guļ, aizvēra actiņas, bet pati tikai baidās atzīsties, ka mīl viņu....
un manis pēc, ļoti žēl, ka Gabriels atkal krāps savai sievai... vīrišķis.. "vīriešu daba" - kāpats saka...

Nu ko padarīsi. Ja sieva mājās visu laiku saka nē un kliedz, un pārmet, bet blakus ir kāda, kura kūst un pati guļas apakšā bezmaz, un tad vēl dusmas, ka Hūlija krāpj... Hmm... Nu ja, Gabriels jau ar nav no dzelzs. Lai gan protams - neattaisnoju jau es viņu. Bet Hūlija jau ar m azliet pārspīlē. Visu laiku teica ni un ni, nedeva nekādu cerību un te pēkšņi tēloja dikti aizvainoto, kad ieraudzīju Ga ar Evu. Bet viņi tak tobr­­īd nebija p­­āris, jo Hūlija redz sēdēja Meksikā un domāja, domāja, domāja... un Gabrielam tā īsti nekādas cerības nedeva. Hūlijai patiesībā ir problēmas ar savu jūtu atzīšanu... Bet runājot par Grāsiju - tā aktrise ir jau redzēta Mīlestības ceļos (Las Vias del Amor) un tur viņa tēloja tādu izlaidīgu, nekaunīgu, izlutinātu skuķi, bet beigās tipa saprata dzīves patiesās vērtības. Es ar nedomāju, ka viņa būtu baigā skaistule. Bet Latino zemēs blondi mati un zilas acis jau ir skaistums - tas ir kaut kas īpašs. Un Gabriels es domāju viņā saskata to nevainību, maigumu un sievišķību. Visas viņas jūtas ir viņai sejā rakstītas, bet Hūlija to visu pamatīgi slēpj un gandrīz nekad neizrāda. Turklār ar Grāsiju viss ir no jauna, bez visās tās nepatīkamās bagāžas, kas ir HūGam!!!

0

8

Njaa, taa Graasija tur sataisiis visaadus krenjkjus  !!!  :/

0

9

Ilze написал(а):

Njaa, taa Graasija tur sataisiis visaadus krenjkjus  !!!

Nu gan jau, turklāt viņa par to dārgi samaksās - nomirs kā nekā. Man patiesībā bija viņas žēl, kad skatījos to video, kur viņa nomirst...

0

10

a no kaa vinja nomirs ?  :O

0

11

Alvaro nošaus. Šaus uz Hūliju un Gabrielu, bet Grāsija nostāsies priekšā. Un tas viss pēdējā sērijā.

0

12

Nju skaidrs, a kur tu to skatiijies ? Zinu, ka ir wwwyoutube.com bet tur taadas seerijas nav :(

0

13

Ilze написал(а):

Nju skaidrs, a kur tu to skatiijies ? Zinu, ka ir wwwyoutube.com bet tur taadas seerijas nav

Nē, to es neredzēju. To es tikai lasīju... tūlīt ielikšu pēdējās sērijas kopsavilkumu angliski.

0

14

:D Sodien patiesaam bija loti laba serija! Un likaas ka Gabriels ar Huliju driiz izliigs! Cerams ka tas buus! ^_^
A! Un Alvaro draugu sauc Ramons! :)  :D

0

15

IruN4ik написал(а):

A! Un Alvaro draugu sauc Ramons!

Ahā. Nu tagad laikam beidzot atcerēšos viņa vārdu!!! :lol:

0

16

albalonga написал(а):

Alvaro nošaus. Šaus uz Hūliju un Gabrielu, bet Grāsija nostāsies priekšā. Un tas viss pēdējā sērijā.

vai tad? es te pat Tavos izliktos saitos, albalonga, redzēju fragmentu, kur Grāsiju nošauj Alvaro, kad Hūlija atnesa naudu lai glābtu savu dēlu, taču Grāsija sāka kligt Hūlijai, ka tās ir lamatas.. un tad Alvaro viņu nošāva.

par to, kad Tu teici, ka principā Gabriels nav vainīgs ka atkal piekrāps Hūliju... jā, es arī tam piekritu. es saprotu, ka hūlija varēja būt dusmīga un abižota (es arī būtu), bet tas nu bija pārāk ilgi, jau apmēram gads pagāja, nu mazāk nedaudz. un tieši tā, es uzskatu, ka Hūlijai ir ļoti lielas grūtības atzīst to ko jūt un aizmirst par to savu ietiepību un ko agrāk bija teikusi... es arī esmu pazīstama ar vienu cilvēku, kura nekad nevar pateikt ko jūt... saka tieši otrādi un dara visu, lai cilvēks padomātu, ka viņai ir vienalga...  :dance:  nezinu ... nu tas tā ir!  :swoon:

0

17

Julia написал(а):

vai tad? es te pat Tavos izliktos saitos, albalonga, redzēju fragmentu, kur Grāsiju nošauj Alvaro, kad Hūlija atnesa naudu lai glābtu savu dēlu, taču Grāsija sāka kligt Hūlijai, ka tās ir lamatas.. un tad Alvaro viņu nošāva.

Nu, vispār to pēdējās sērijas atstāstu tā kārtīgi neizlasīju!!! :D  Negribu zināt pilnīgi visu uz priekšu, jo citādi būs garlaicīgi skatīties!!!! Bet nu doma jau vairāk vai mazāk ir pareiza - Grāsija mirs cenšoties glābt Hūliju!!!!! :rolleyes:  Kaut kā apmēram tā!!!! ;)

0

18

Julia написал(а):

par to, kad Tu teici, ka principā Gabriels nav vainīgs ka atkal piekrāps Hūliju... jā, es arī tam piekritu. es saprotu, ka hūlija varēja būt dusmīga un abižota (es arī būtu), bet tas nu bija pārāk ilgi, jau apmēram gads pagāja, nu mazāk nedaudz. un tieši tā, es uzskatu, ka Hūlijai ir ļoti lielas grūtības atzīst to ko jūt un aizmirst par to savu ietiepību un ko agrāk bija teikusi... es arī esmu pazīstama ar vienu cilvēku, kura nekad nevar pateikt ko jūt... saka tieši otrādi un dara visu, lai cilvēks padomātu, ka viņai ir vienalga...    nezinu ... nu tas tā ir!

Jā, un beigās tāds lepnums un ietiepība tikai bojā dzīvi. Nu, labi, ir jau protams tas gabriels tāds diezgan pašapmierināts tipiņš, bet tomēr viņš viņu tā ir lūdzies ar asarām acī, a ši vienalga - ni un ni. Tas jau ir pārspīlēti. Jāmāk tomēr pārkāpt sev pāri, jo mīlestība man šķiet ir tomēr daudz svarīgāka, par kaut kādu stulbu principu - "es esmu Hūlija Montalvo un neviens nekad nevar mani uzvarēt!!!!!". Viņai būtu jāļauj sev arī kādreiz būt sievietei - respektīvi vājajm dzimumam, nevis visu laiku tikai būt gandrīz kā vīrietim sievietes ādā. Nu pēdējā laikā pēc  tam, kad palika stāvoklī, viņa tiešām kļūst sievišķigāka un vismaz izrāda savas jūtas pret mazuli, ja ne pret Gabrielu...

0

19

Man shodienas seerijaa, bija ljoti zheel Evu :(

0

20

Ilze написал(а):

Man shodienas seerijaa, bija ljoti zheel Evu

Jā, nu nevaru nepiekrist - man tāpat. Un zinot, kas vēl viņai būs jāpārdzīvo, vispār smagi paliek... :bad:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. februāra sērijas atstāstījums