TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. februāra sērijas atstāstījums


6. februāra sērijas atstāstījums

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

Es veel iisti nezinu, kas vinjai buus jaapardziivo, bet nu tagad vinja ciesh kaartiigi :(

0

22

Viņa precēsies ar skolotāju un kādu laikā viņu nošaus. Skolotājs mirs uz Evas rokām. Tā vismaz bija rakstīts "Seriāli un Kino" anotācijā...

0

23

Skaidrs, nju traki gan ! A visspaar veel ilgi shis seriaals ies ?

0

24

albalonga написал(а):

Viņa precēsies ar skolotāju un kādu laikā viņu nošaus. Skolotājs mirs uz Evas rokām. Tā vismaz bija rakstīts "Seriāli un Kino" anotācijā...

jā.. un tā vēl bija parādīts tajās adresēs ko mums iedevi... :D nu bet Eva ir laba vispār, tikai nedaudz no pareizā ceļa nogaja.... bet tas nekas. un nebija viņa jau tada palaistuve... tā Kassandra un citi nav labaki.. tikai to slēpj..

0

25

albalonga atkal uzdarbojusies! Viss līdz pēdējam sīkumam. :)
Man arī šodienas sērija likās tāda saraustīta(tik daudz to fragmentu), pilnīgi jābrīnāss kā Tu varēji visu atcerēties!

Runājot par šodienas sēriju: Arī man Evas bija žēl, man viņa īstenībā patīk un cik es zinu viņas ar Huliju būs labas draudzenes. Tā Grāsija mani tracina! tešām. Nezinu kapēc, laikam jau tāpēc, ka Gabrielam plijas virsū. Bet es īsti nesapratu to vietu kad Lasara deva Gabrielam kaut ko dzert-tā bija kkāda burvju dzira vai kā? :D vismaz man tā likās.
Un Kasandra, tā jau vispār fenomenāla: "Es tikai gribu lai tu vēl ilgi dzīvotu, Hulio." A pati nodomā:"Kaut tu ātrāk nosprāgtu." Maita. :D

Ak jā... un "Likme" mani šodien atkal iepriecināja ar jauku HuGa (kā Tu to sauc albalonga) ainu. Es jau to ainu biju iepriekš redzējusi kādā vieo un tiko kā ieraudzīju Hulijai to kleitu šodienas sērijā mugurā, sapratu-Jā būs tas mīlīgais skats. :)
Ah, nu tik interesantā vietā sērija beidzās... :)

0

26

Es domaaju , ka Lasara iedeva kaut kaadu burvju dziru, lai Gabriels iemiilas taja Grasijaa... Nju es iisti nezinu..varbuut kljuudos   :/

0

27

Ilze написал(а):

Es domaaju , ka Lasara iedeva kaut kaadu burvju dziru, lai Gabriels iemiilas taja Grasijaa... Nju es iisti nezinu..varbuut kljuudos

Jā man arī leikas, ka tas dzēriens tikai Grāsijas dēļ. Ne velti tad, kad Lasara taisīja to dzērienu, viņa tajā meta Grāsijas matus. fuij. :D

Отредактировано albalonga (06.02.2007 22:12)

0

28

Nja..tas ir pretiigi, ja vien Gabriels to zinaatu :D :)  :D

0

29

Jā, nu par to buršanos ir tā, kā ir. Pēdējā laikā telenovelēs buršanās ir kļuvusiārkārtīgi populāra. Tas liecina, ka cilvēkiem tādas lietas patīk. Bet protams, ka tā bija kaut kāda burvju dzira, lai noburtu Gabrieleu. Man patikesībā Lasara tagad sāka nenormāli krist uz nerviem. Agrāk tak viņa bija laba - Čepem palīdzēja un Hūlijai. Viņa tak ir ragana un viņai būtu jāsaprot, ka starp HuGu ir kaut kas tāds, ko tāpat neviens nespēs pārraut. Viņiem ir pārāk spēcīgas jūtas vienam pret otru, tāpēc viņi arītik stipri ciešs viens otra dēļ... Well... protams, ka kaut kā jau tie scenāriji jāraksta - kaut kā telenovele jāturpina, citādi to pēc HuGas salabšanas mierīgi varētu beigt!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. februāra sērijas atstāstījums