TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 6. - 10. sērijas


Karstais ledus 6. - 10. sērijas

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Tā, jāmēģina atcerēties, ko gribēju pateikt.

Pirmkārt - man atvērās mute, kad ieraudzīju kaut ko Viktora dzīvoklī. Lampa! Stāvlampa! A nu bet uz mata kā manējā! Tādās pat krāsās! :O Labais!!! :rofl:
Otrkārt - kaut arī man tā Izmailova (Ļuda bij, vai?) sāk labāk patikt vizuāli nekā pirmajā mirklī, tomēr joprojām gribu kaut Jagudinam tiktu cita, labāka, maigāka, jaukāka. Ne tāda kā šitā... valdonīga un gatava uz VISU, lai sasniegtu savu...
Un treškārt - akkkkk, nu es vienkārši pārvērtos peļķītē, kad Jagudins tur naktī sāka slidināties. :love: :love: :love:  Nu tā dievinu viņu! :love:

Kas man baigi patīk ir Natašas tas... dzīvesprieks. Optimisms. Viņa visu laiku smaida, smejas, ir tik.. pozitīva. :)

0

2

Palaboju, lai ir par 6-10. sērijām, jo skatos parasti vairākas kopā un jūk kas kurā. Tāks, esu 7 sērijas noskatījusies.

Man iepatikās tā Asja - tāda rupja, iekšēji raud, bet vienalga dodas uzbrukumā. Manuprāt īstās iespējas, lai dzīvē daudz sasniegtu. Man patika Trofimovs kopā ar to Asjas māti - viņi būtu tāds skaists pāris gados. Un viņam Asja laikam paša meitu atgādināja, tomēr man šķiet Nataša nekad nebūtu tik rupja.

Protams dievīgi, kā Romka tur visus izdzenāja un slidoja naktī. Lasīju, ka viņš iepazīsies ar Asju un abi naktīs slidos. Vispār es sāku iebraukt, ka Romka (Yagutins) un Ludmila - tiek paralēli rādīta, kā abi cenšas sasniegt vienu un to pašu, tikai abi dažādiem līdzekļiem. Abiem izejas pozīcijas līdzīgas, bet centieni panākt rezultātu krasi atšķirīgi. Jautājums - kuri līdzekļi būs iedarbīgāki un kurš vairāk sasniegs.... Ludmila panāca, ka viņu Trofimovs apskatās, bet arī Romka to panāca - nevis ar viltu vai ar pazīšanos, bet pats un tikai lai uzzinātu Trofimova viedokli par sevi, kā slidotāju, nevis ar varu piespiestu kļūt par viņa treneri. Satriecoši. Vispār Romka kļūst par manu mīļāko varoni. Vēl arī ar medmāsu jau iepazinās un sadraudzējās. Un man patīk kā viņš teica - mani sauc Romāns Kozirevs (krievu valodā kozir - kāršu spēlē galvenā kārts. Kozir, tas ir kaut kas, kaut kāds spēks, ar ko var kaut ko panākt). Man jau vispār patīk tie viņu uzvāri, kādi varoņiem piemklēti) vai vienkārši Romka. :D  Un es fanoju par to vienkārši Romku.

Kā jau minēju, tad Kostomarovs man pēc sejas nepatīk. Bet par ko es fanoju šajā seriālā - tie veči ir īsti sportisti, īsti daiļslidotāji - respektīvi  kas par figūrām. wow. Laizos. Smuki bija arī kad Bracevs ar to Ļubu slidoja. Bet to Natašas tanti nespēju uztvert nopietni - man viņai tikai ar Ūsaino aukli asociējas - viņai vajadzētu tikai komiskās lomas tēlot tāpēc tā viņas greizsirdības aina, kad Trofimovs par Asju un viņas māti stāstīja man likās tāda stulba un neīsta. Ok, tas pagaidām viss.

0

3

oki, tad katru dienu te komentēšu. :P

Ek, alby, tādas lietas kā par Romku un Asju vajag rakstīt ar priekšā lieliem burtiem - SPOILERIS. Zin cik tu man intrigas un prieka sabojāji? :(

Man arī Romka kļūst par mīļāko varoni, man jau agrāk ļoooti patika Jagudins, un tagad kad skatos.. aaa :love:   Viņš te tāds vienkāršs, mierīgs, tāds... prosto Romka. :love:

Nu Natašas tante vsp tik.. neīsta. Riktīgi man nepatīk... Mjā :/

0

4

Paloma написал(а):

Ek, alby, tādas lietas kā par Romku un Asju vajag rakstīt ar priekšā lieliem burtiem - SPOILERIS. Zin cik tu man intrigas un prieka sabojāji?

Pardon. Centīšos, bet nesolu. Man vienkārši apziņas plūsma ieslēdzas.

0

5

ĀĀĀĀĀ, Romakam un Natašai jābūt kopā.!!!!!!!!! Tur ir ķīmija. Es 11.sēriju jau noskatījos...

0

6

aaa, nu beidz, nevajag mani tā kārdināt!!

Bet nu no šodienas sērijas.. tur tiešām ir ķīmija!! Un kāda vēl! Un viņi tā piestāv viens otram! Aaaaaaaaa. :love:  un Vitja lai tad ar to Aņku paliek... :D

0

7

hahaha, jā. Ah, 12.sēriju skatos.

Paklau, a cik tālu sērijas ir piejamas? Ielic ltorentus tālākām sērijām, ja ir.

0

8

oki, ielikšu. Tu tikai nespoilero, ok?? ā, bet man ir kārdinājums arī ielādēt un skatīties.. :D to laiku pie tv varētu izmantot lietderīgāk.. vēl visas reklāmas, ziņas pa vidu... aaaa. grrr :D ko darīt??

0

9

alby, moš piereģistrēsies tomēr torrents.ru? vai arī tad nāc skype.. es negribu pārlādēt, jo tur tālāk ir sērijas tikai pa vienai un tikai līdz 31. :/

0

10

Ielādē un skaties.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 6. - 10. sērijas