TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » No 4. oktobra brīvdienās ap plkst. 17.00 The O.C. LNT


No 4. oktobra brīvdienās ap plkst. 17.00 The O.C. LNT

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00141/The_Cast_of_The_OC_141463a.jpg

    Vispopulārākais jauniešu seriāls kopš „Beverlihilzas” un „Melrouzpleisas” laikiem!
    Kad advokāts Sendijs Koens un viņa sieva Kērstina nolēma nepatikšanās ar likumu nonākušo, grūti audzināmo pusaudzi Raienu no nelabvēlīga rajona pieņemt savā namā, viņiem nebija ne jausmas, ka šis notikums uz visiem laikiem izmainīs viņu dzīvi. Un arī to jauniešu un viņu ģimeņu dzīvi, kas mīt tepat, Koeniem kaimiņos, bagāto un priviliģēto villu rajonā okeāna piekrastē Kalifornijā. Koenu dēls Sets atradīs Raienā draugu un brāli, kas gan izrādīsies šķērslis ceļā uz Sammeras Robertsas sirdi. Pats Raiens gan iemīlēs citu meiteni – skaistuli no blakus mājas – Marisu Kūperi. Šķiet, ka te nu noteikti nebūs tādas problēmas, kā vietā, no kurienes puisis ieradies. Tomēr jau pavisam drīz Raiens apjauš, ka likumi, kas valda pār šīm ģimenēm, daudz neatšķiras no tiem, pēc kuriem dzīvo cilvēki viņa dzimtajā, nabadzīgajā Čino. Nepatikšanas seko Raienam, lai kur viņš ietu, jo īpaši pēc tam, kad daiļās Marisas draugs Lūks ievēro, ka viņa meitene patīk arī Raienam. Un tomēr Raienam tā ir otra, unikāla iespēja sākt visu no jauna. Pavisam citā pasaulē.

    Bagāto, skaisto un veiksmīgo jauniešu dzīves ir ierasta tēma visdažādākā veida seriālos. Taču, atšķirībā no „Beverlihilzas”, Džoša Švarca radītais seriāls „O.C.” tikai pie vides atspoguļojuma vien nepaliek – tas piedāvā daudz vairāk, nekā no jauniešu seriāla varētu gaidīt. Seriālam ir teicams scenārijs, asprātīgi dialogi, intriģējošas mūsdienu kultūras atsauces un ļoti gaumīgs, aktuāls muzikālais noformējums. Te gan tāpat ir glamūrs, nauda vijas cauri katrām attiecībām seriālā, visu laiku liekot mainīties spēku samēriem. Te ikviens ļoti labi apzinās savu statusu un atceras, ka nauda virza pasauli.

    Seriāls atnesa pasaules slavu tā galveno lomu atveidotājiem, jaunajiem aktieriem Bendžaminam Makenzijam, kuru mēdz salīdzināt ar leģendāro Džeimsu Dīnu vai Raselu Krovu jaunībā, skaistulēm Mišai Bārtonai („Visi mani bērni”, „Jaunavu teritorija”) un Reičelai Bilsonei („Bafija pret vampīriem”, „Lēcējs”), kas arvien ierindojas pasaules seksīgāko meiteņu topos. Taču seriāla īstā sirds ir šai bezrūpīgajai bagātnieku sabiedrībai tik netipiskais Sets Koens Ādama Broudija atveidojumā – tieši ar šo tēlu identificējies pats „O.C.” autors Džošs Švarcs, kad rakstīja par saviem paša pusaudža gadu notikumiem. Sets ir neveikls, kautrīgs autsaideris, starp meitenēm nepopulārs jefiņš. Un tomēr tieši viņam piemīt īpaši neatvairāms humors un tāds kā Foresta Gampa valdzinājums. Lomā lielisks ir Ādams Broudijs („Sieviešu pasaulē”, „Smēķēt atļauts”, „Smita kungs un kundze”).
    Taču tikpat svarīgi un interesanti seriālā ir arī pieaugušo tēli, starp viņiem galvenie – Sendijs Koens un viņa sieva Kērstina. Sendijs ir ideālists, ne velti iebalsots „visu laiku vislabāko televīzijas tētu” saraksta 25. vietā. Viņu atveido Pīters Galahers („Kamēr tu gulēji“, ”Sekss, meli un video“, „Amerikāņu skaistums“) – pazīstams teātra, televīzijas un kino aktieris.

    Aizsākot seriālu, tā autors Džošs Švarcs bija tikai 26 gadus vecs. Vairāki personāži seriālā ir veidoti, izmantojot par prototipu Švarca vidusskolas laika draugus un skolotājus. Viņš pats tagad ir pārsteigts par to, ka viņam, galīgi nepieredzējušam, tika dota šī iespēja.
    Starp seriāla producentiem ir slavenais Dags Limans – „Borna identitātes”, „Smita kunga un kundzes” veidotājs, kā arī ne mazāk veiksmīgais McG – abu „Čārlija eņģeļu” filmu un seriāla „Supernatural” autors.

    Resursi internetā:
    http://www.imdb.com/title/tt0362359/

0

2

hihihi... Es jau gaidīju, jo tajā LNT reklāmā bija Raiens uz īsu brīdi. Eh, pinocchio būs pārlaimīgs. Un es ar esu sajūsmā. Redzēšu gan tiki svētdienās, bet vienalga - super. Es kaut kādas pirmās 5 vai 6 sērijas esu redzējusi. Man jkau patika, tikai bija tur viens tāds kaitinošais džeks vairākās sērijās un nespēju to vairāk izturēt, tāpēc pārtraucu. Bet tālāk, kad tas tēls no sižeta pazūd, tad noteikti ir interesanti, es tikai kaut kā neatsāku, jo jau tā pārāk daudz visu ko skatos. Bet superīgi - svētdienās noteikti skatīšos.

0

3

nju es ar mēgināšu skatīties , brīvdienās tā kā būtu jāsanāk to darīt :) interesanti beidzot uzzināt - kas šajā ser tāds ir :D

0

4

albalonga написал(а):

bija tur viens tāds kaitinošais džeks vairākās sērijās un nespēju to vairāk izturēt, tāpēc pārtraucu

nu tas bija manuprāt zināmā mērā arī mans laikam lūdzum punkts bet nu baigi ātri pārgāja un tagad ir liela patika

ak pavisam noteikti varu ieteikt noskatīties
nezinu gan cik bieži es pati redzēsu un joteikti kad būs laika turpināsu skatīties tās sērijas līdz kurām jau esmu teikusi, jo vienmēr man licies jaukāk skatīties orģināl valodā un ja vēl tulkotāji ir no lnt tad pavisam , burvība car pazust, bet nu tās jaukās sērijas noteikiti skatīšos, vēl jo viņas ir jaukas

0

5

tātad  - atklāti vien jāsaka, ka man arī ir lielum-lielie PRIEKI!
jo varbūt daudzi nezina - bet es biju tā, kas pirms pinocchio traki gribēju redzēt. bet lielais sēriju skaits un laiks neļāva.

bet tagad reizi nedēļā ceentīšos izbrīvēt.
bet vispār - tas laiks gan īsti nav izdevīgs, jo parasti tad man ir dejošana.
bet. vienalga prieki, ka LNT pievēršanas arī tādām atzītām vērtībām jauniešu vidū.

0

6

Es esmu ļoti priecīga, bet, diemžēl, vnk fiziski nebūs laika redzēt šo seriālu. :) Tomēr, ja varēšu, tad skatīšos. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » No 4. oktobra brīvdienās ap plkst. 17.00 The O.C. LNT