TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 11.-15.sērijas


Karstais ledus 11.-15.sērijas

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Super, ka notikumi sāka ātrāk ritēt. Es fanoju par to, kā pamatīgi sabojājās attiecības starp Natašu un Viktoru un viņai pamazām treniņi ar Romu kļuva svarīgāki. Un man patika skūpsts starp Annu un Viktoru un kā viņa pateica, ka ja viņš nevar aiziet no viņās tad lai bēg... Viktors vienalga mīl Annu, turpina mīlēt un es ceru, ka beigās viņi būs kopā. Bet Anna - es biju šokā, ka viņa nenodeva Natašu, kad Viktors aizgāja pie Gromova. Un viss perfekti sanāca - Anna un Nataša Bratcevu pie sevis atvilināja - es fanoju par 14.sēriju un to mirkli, kad Bratcevs atnāca, Anna un Nataša piedāvāja, viņš piekrita un tās abas viņu uz abiem vaigiem nobučoja. Eh, jau sākumā teicu, ka man tas Bratceva atveidotājs ļoti patīk un patika, cik gādīgi viņš izturējās, kad Nataša bija slimnīcā, gribēja apciemot, interesējās. A Viktors man krīt uz nerviem arvien vairāk - ceru, ka aplauzīsies ar savu Loginovu un Gromovu.

Man patīk, kā Trofimova attiecības ar Asju un Ļiļu veidojas, bet nepatīk, ka sanāk tagad, ka Privalovs ir Asjas tēvs - nu protams - visi ar visiem saistīti. Bēēēēēē....

Kā tēls man ļoti patīk sporta halled direktors Smilkins - galvenais intrigans ar savu kaitinošo krekšķīti. Bet nu patīk man viņš - aktieris tik perfekti telo, ka es fanoju.

Mežonīgi žēl Rogovu - viņs tā pārdzīvo, ka Saša viņu nodevusi. Eh, nu ta nevar - ja viņa mīl vīrieti, viņai japieņem viņš ar visu bagāžu - arī ar bērnu. Vē - es domāju, ka viņiem jābūt beigās kopā, bet vispirms viņiem uz laiku jāizšķiras, lai pārvērtētu savas dzīves un mainītos.

13.sērija bija kaitinoša - Jagutina tajā vispār nebija. Bet nu 14. - it kā reabilitējoties - Jagutina ir daudz un viņš sarunājas ar Natašu vai par Natašu. Super. Pat tā Ludmila sāk just, ka viņam Nataša patīk. Super, super. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ.... Gribu talāk. Kad noskatīsos tās 31 nezinu, ko talāk darīšu. Gribu zināt, kā viss beidzas.

0

2

Sāku lasīt un sapratu ka nedrīkst tālāk lasīt :P Es noskatījos pagaidām tikai 11.sēriju, bet man Roma un Nataša kļūst arven mīļāki!!

Un man nebūs žēl ja Vitja saies ar to Aņju. Uz priekšu! :D prom no Natašas! :D 

Bet tā tur kā viņu sauc seriālā.. Bolšovas varone.. tik nejauka. :( Nabaga Tihonovs :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 11.-15.sērijas