TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 31.sērija


Karstais ledus 31.sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Labi, atzīstos - protams, ka nenocietos un vīlos. Saša ir nomirusi.... Es biju šokā un apraudājos... Seriālā parādījies Aleksandrs Abts, bet Kostomarovs pazudis un arī no entradas izņemts... Nē, nu patiesībā tas mani nemaz nesatrauc - tāpat man viņš nepatika un negribeju viņu, bet nu tomēr. Nu nez - man nepatīk, ka tā varoņi mainās un mainās un citi aktieri. Var jau nākt klāt jauni, bet kaut kādam pamatam japaliek, kaut kādai īstai mīlestībai. Roma joprojām kopā ar ro Ludmilu, cik sapratu - abi taisās uz Izraēlu braukt. Nu nez - man smagi. Tagad jau gandrīz izskatās, ka Nataša at Nikolaju varētu saiet kopā, kad viņs tiks pāri Sašas nāvei. Bet nu ņipaņatna. Laikam tomēr godprātīgi jāskatās visas sērijas... Bet nu nes - es kaut kā jūtos vīlusies un piekrapta.

0

2

Mjā, nu Sašas nāve bija šoks un trieciens. :( Galvenais iepriekšējās sērijās tieši nokārtoties viss sāka, viņa tā sapratās ar ņikitu, tik jauka, mīļa, Koļa viņu bildināja... :(

Kas ar ko beigās saies es vairs neko nesaprotu. :D Bet joprojām ceru uz Romku un Natašu :)

Bet nu samudžināts viņiem tur viss oj kā! :D

0

3

Paloma написал(а):

Bet nu samudžināts viņiem tur viss oj kā!

nu tas gan. Es joprojām un Natasu un Romku ceru. Ev, a torentos seriju talak nav?

0

4

Ir, ir! Protams. :D Tev vajadzēs? :P nu ta meklē skype kkad mani ^^

0

5

oki :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Жаркий лёд/Karstais ledus » Karstais ledus 31.sērija