TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » Manana es para siempre - 1 promo


Manana es para siempre - 1 promo

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rloUbtazwp8[/youtube]

Cik lasīju MEPS sāks rādīt jau 20 oktobrī.(no paša sākuma bija paredzēts, ka 26 oktobrī).
Gaidu.....

0

2

Tik ātri? A es dzirdēju, ka FELS pēdējā sērija paredzēta tik uz 3.novembri un MEPS tik pēc tā sāks rādīt...

0

3

albalonga написал(а):

Tik ātri? A es dzirdēju, ka FELS pēdējā sērija paredzēta tik uz 3.novembri un MEPS tik pēc tā sāks rādīt...

Es arī brīnījos, bet to jau esmu vairākos forumos lasījusi.
Tā ka īsti nezinu.
Sanāk FELS ies ilgāk nekā bija paredzēts, laikam tāpēc, ka nevarēja  daudzko uzņemt bez Noriegas un Janjesa, jo abi bija apslimuši un tāpēc viss kavējās.

0

4

Jā, nu to, ka slimoja - ar lasīju. Vispār FELS tāds traumu un slimību seriāliņš. Un cik sapratu, tad pēc FELS Yanjess atkal solās iet prom no telenovelēm... HAHAHA... Diez, cik gadu vecumā atkal pēc tam nolems atgriezties un supermīlnieku telot...

0

5

albalonga написал(а):

Un cik sapratu, tad pēc FELS Yanjess atkal solās iet prom no telenovelēm... HAHAHA... Diez, cik gadu vecumā atkal pēc tam nolems atgriezties un supermīlnieku telot...

Viņš būs no tiem,kas parādīs, ka mīlestība ir iespējama jebkurā vecumā. Arī pensijas.
Bet mazticams es domāju, ka aizies tagad, noteikti uzņemsies vēl.Viņš taču ir latīņamerikas iekārojamākais vīrietis nr.1 , piedāvājumu jābūt daudz :)

albalonga написал(а):

Jā, nu to, ka slimoja - ar lasīju. Vispār FELS tāds traumu un slimību seriāliņš.

Vienam anoreksija citam gripa, vēl citam narkomānija  ut.t.
Man viņu ir žēl. Neveicas cilvēkiem.

0

6

aaa, es izkusu no tā promo - tāā'gribu šo seriālu! Silvija un Kolunga.. āāāā!!! :love:

0

7

aw, promo tik mīļš, romantiski sapņains :) un šie aktieri  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » Manana es para siempre - 1 promo