TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MEPS foruma banneris


MEPS foruma banneris

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Nu bilžuki jau ir saradušies, logo var pameklēt - moš kāds uztaisīs banneri?

0

2

Varbūt ko tādu, bet laikam savādākā  izmērā.

0

3

mmaarriiaa, man patīk tavs banneris. No tās bildes tiešām var izkust... Ceru, ka telenovelei būs milzīgi panākumi un to rādīs Latvijā!

0

4

Norkys написал(а):

mmaarriiaa, man patīk tavs banneris. No tās bildes tiešām var izkust... Ceru, ka telenovelei būs milzīgi panākumi un to rādīs Latvijā!

Es arī par to ceru un domāju, ka šī cerība piepildīsies. Ja godīgi tad pilnīgi pati jau netaisīju, bet izgriezu no viena skena, samazināju un bišku palaboju krāsas un spilgtumu , man ar dikti patīk.

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Ja godīgi tad pilnīgi pati jau netaisīju, bet izgriezu no viena skena, samazināju un bišku palaboju krāsas un spilgtumu

tas jau arī jāprot :)

0

6

Vēl

0

7

Tē tāds ļoti vienkārš, bet viņi kopā labi izskatās.

0

8

personīgi man vislabāk patīk tas pats, pats pirmais ko biji ielikusi  .. taisni izkusu uz vietas!  :love:

0

9

aNgeL написал(а):

personīgi man vislabāk patīk tas pats, pats pirmais ko biji ielikusi  .. taisni izkusu uz vietas

ne tu vienīgā no pirmās bildes kusi...  :love:

0

10

Man pašai personīgi arī pirmais patīk vislabāk!!!Bet ieliku vairākus variantus, lai ir ar ko salīdzināt!!!!

0

11

nu tātad mēs par pirmo trijatā? :D ah, atkal izkusu  :love:

0

12

aNgeL написал(а):

nu tātad mēs par pirmo trijatā? :D ah, atkal izkusu  :love:

:)
Es arī vienmēr kūstu to bildi ieraugot, ai nedrīkst nemaz tik daudz kust :love: !!!!!! Ak kolung....

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MEPS foruma banneris