TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Žurnāla "Seriāli un kino" OKTOBRIS..


Žurnāla "Seriāli un kino" OKTOBRIS..

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

0

2

Man tā izskatās, ka uzraksti bildēs ar Marinu un Rikardo un ar Patiju un Čuju ir apmainīti vietām. :D
Kārtējais paldies no manis, GaBy! :)

0

3

Ragana написал(а):

Man tā izskatās, ka uzraksti bildēs ar Marinu un Rikardo un ar Patiju un Čuju ir apmainīti vietām.

Ne tik vien liekās, bet tā arī ir.. :D

Ragana написал(а):

Kārtējais paldies no manis, GaBy!

Vienmēr laipni! ;)

0

4

Paldies, GaBy! :)

0

5

Norkys написал(а):

Paldies, GaBy!

Lūdzu. :)

0

6

Ragana написал(а):

Man tā izskatās, ka uzraksti bildēs ar Marinu un Rikardo un ar Patiju un Čuju ir apmainīti vietām.

būtu forši, ka Tev tā tikai izskatītos... eh... bezcerīgi..
bet īpaši citas kļūdas pagaidām nemanīju
vispār man tā tikai likās, vai šajā numurā tiešām bija vairāk reklāmas lappušu nekā parasti? un wsp pat mamma pabrīnijās, ka tik plāns žurnāls..man likās, ka tā tikai man liekas.
vismaz palasīju anotācijas..
Marinā Veronikas gals baiss :S :S man tāda nāve wsp ir fobija..

0

7

Man vsp kkā liekas, ka Marinas anotācijās bilde ir, tā teikt, no pavisam citas operas :D man rēgojas? :D

0

8

angelina написал(а):

Man vsp kkā liekas, ka Marinas anotācijās bilde ir, tā teikt, no pavisam citas operas

ja godīgi, kad es uz to skatījos, tad atpazinu no "Marinas" tikai Ailinu Muhiku..kas tie par čomiem nezinu..bet tā kā serialu neredzu, tad pieņemu, ka moš wnk nepazīstu...kgan atkal biju padomājusi - nafig likt tik attālus personāžus? tad laikam tomēr vēl viena kļūda.. nabaga "Marina" - šī mēneša cietēja kļūdās :D

0

9

nu es tomēr ik pa laikam skatījos, cik es zinu, tad tādu tēlu Marinā it kā nav :D man šķiet, ka tas ir no citas noveles - nosaukumu gan neatceros.

0

10

aNgeL написал(а):

ka tik plāns žurnāls..man likās, ka tā tikai man liekas.

Man arī tā likās. Bet es jau tikai pašķirstīju. :P

aNgeL написал(а):

ja godīgi, kad es uz to skatījos, tad atpazinu no "Marinas" tikai Ailinu Muhiku..kas tie par čomiem nezinu..bet tā kā serialu neredzu, tad pieņemu, ka moš wnk nepazīstu...

Es tāpat. :D

angelina написал(а):

nu es tomēr ik pa laikam skatījos, cik es zinu, tad tādu tēlu Marinā it kā nav

:D Eh...

Отредактировано Ragana (05.10.2008 18:19)

0

11

Paldies, GaBy!!
Tagad nezinu pirkt vai nē. Ja pirkt tad tikai un vienīgi Viktorijas un Maurisio dēļ. Jādomā būs. :)

0

12

aNgeL написал(а):

ja godīgi, kad es uz to skatījos, tad atpazinu no "Marinas" tikai Ailinu Muhiku..

es tāpat, lai arī vasarā diezgan regulāri skatījos Marinu

0

13

angelina написал(а):

Man vsp kkā liekas, ka Marinas anotācijās bilde ir, tā teikt, no pavisam citas operas :D man rēgojas? :D

Man ar likās, ka rēgojas, bet tad atcerējos no kurienes!!!Jaunās telemundo telenoveles Por que diablos - no Marinas nu nemaz nav.

Paloma написал(а):

Paldies, GaBy!!
Tagad nezinu pirkt vai nē. Ja pirkt tad tikai un vienīgi Viktorijas un Maurisio dēļ. Jādomā būs.

Tur tāds foršs plakātiņš ar viņu ir!!!!!
Bet tā tikai viņu dēļ arī sanāk pirkt!!

0

14

aNgeL написал(а):

vispār man tā tikai likās, vai šajā numurā tiešām bija vairāk reklāmas lappušu nekā parasti? un wsp pat mamma pabrīnijās, ka tik plāns žurnāls..man likās, ka tā tikai man liekas.

Man viņš arī liekas diezgan paplāns, pašķirstīju un liekas vispār nemaz nav ko lasīt!!!
Bet vēl tagad atceros, ka pirms kādiem 2 gadiem tur varēja ar interesi daudz ko lasīt!!

0

15

mmaarriiaa написал(а):

Bet vēl tagad atceros, ka pirms kādiem 2 gadiem tur varēja ar interesi daudz ko lasīt!!

Man bija interesanti viņu lasīt līdz brīdim, kad pirmo reizi uzrakstīju adresi http://telenoveleslv.mybb.ru un sapratu, ka te informācija ir daudz ātrāka, precīzāka un kvalitatīvāka

0

16

mmaarriiaa написал(а):

Man ar likās, ka rēgojas, bet tad atcerējos no kurienes!!!Jaunās telemundo telenoveles Por que diablos - no Marinas nu nemaz nav.

ak, nu pareizi! tad man negļuko :D

0

17

GaBy - paldies, ka ieliki. Ātri pārskatīju un jā - atkal divas pamatīgās kļūdas. Eh. Tik daudz bezjēdzīgo FELS bildīšu par kautiņiem - man garlaicīgi.

Ak, un tad Por Que Diablos plakātiņs ir lielisks un tie duraki to pie Marinas ielikuši. Es tā gribu, lai Por Que Diablos uzfilmē

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Žurnāla "Seriāli un kino" OKTOBRIS..