TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » no 13. oktobra FELS vairs nerādīs tv3


no 13. oktobra FELS vairs nerādīs tv3

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

tā vismaz izskatās no redzētā tv3 mājaslapā. vietā gan no latino neko nedod. un es nezinu - tas ir labi vai slikti...

0

2

13- zīmīgs skaitlis!!!Dīvaini, ka tik neilgi iet un jau vairs nerāda - nav daudz skatītāju laikam.
FELS neskatos, bet kaut kā neforši, ka tajā laikā neko no latino nerādīs!!!

Отредактировано mmaarriiaa (06.10.2008 15:26)

0

3

wow..interesanti.. manā dzīvē jau tas neko nemaina, tikai tajās dienās, kad varēju redzēt , tāpatās paskatīties.. bet nu domāju, ka gan jau varētu būt cilvēki, kuriem patīk šī telenovele, a TV3 novāks.. kkāds dikti kaitīgs ieradums.. ecdd noņēma brīvdienās, tagad šo..

0

4

Laikam saprata, ka Passion viņiem visus skatītājus atņēms :D Lai gan tas ir slikti, ka FELS vietā neka nebūs... seriāls laikam baigi dargs un "neokupilsja", diezvaj viņi varēs tagad pirkt ko jauno, a tak nu pēc kada laika varētu paradīt La Traicion... man tā liekas. :)

0

5

:O Man pat vairs dusmu nav par šādām izdarībām. :D Labi, ka neskatījos. ;)

0

6

Deyalit написал(а):

Laikam saprata, ka Passion viņiem visus skatītājus atņēms

pat nepaspēju iedomāties par to :D bet jāā :D

0

7

Deyalit написал(а):

Laikam saprata, ka Passion viņiem visus skatītājus atņēms

Tas gan :D

0

8

Bļin, kādu Traicion.. kas viņiem izgāšanās patīk??? Lai PA rāda!!! :D
bet par fels.. iespaidīgi :D izgāzās arī Latvijā :D

0

9

Paloma написал(а):

Bļin, kādu Traicion.. kas viņiem izgāšanās patīk??? Lai PA rāda!!! :D
bet par fels.. iespaidīgi :D izgāzās arī Latvijā :D

PA es arī gribu, bet es domāju, ka ne tagad, jo tad visi skatīties PA un Pasion vairs skatītāju nepaliks!!!!Jo PA ir baigi labie aktieri.

0

10

mmaarriiaa написал(а):

PA es arī gribu

Es arī gribu PA, Dame chocolate un lai Viktoriju rāda vakarā... :D

0

11

mmaarriiaa написал(а):

PA es arī gribu, bet es domāju, ka ne tagad, jo tad visi skatīties PA un Pasion vairs skatītāju nepaliks!!!!Jo PA ir baigi labie aktieri.

oj nē, PA ir svarīgāks par visu :D

0

12

Norkys написал(а):

un lai Viktoriju rāda vakarā... :D

jā, jā to gan!!!!Sanāca tā, ka vienu dienu biju apslimusi un izmantoju iespēju apskatīties Viktoriju- tik foršs seriāls, Heronimo ir tik asprātīgs ar lielisku humora izjūtu. Un kā viņi viens otram prot meklēt dāvans :)

0

13

angelina написал(а):

oj nē, PA ir svarīgāks par visu :D

Ir, ir svarīgs!!!Es zinu, ka tad skatītos Pecados ajenos, jo Pasion jau skatījos un PA ļoti gribu redzēt visu - forša telenovele!!!
Bet gribētos arī Pasion paskatīties - tā ka vajadzētu izvēlēties un nevarētu redzēt abus!

0

14

Paloma написал(а):

Bļin, kādu Traicion.. kas viņiem izgāšanās patīk???

Nū... es Traicion arī gribētu..
mjāa. a es nevaru teikt, lai rāda PA vai Traicion vai vēl ko tādu..jo tāpat neredzēšu..- lai rāda.. bet ne agrāk par 18:00 :P

0

15

Es laikam esmu vienīga, kura šo telenoveli skatījās. :) Bet skatījos reti un gabaliem. :) Es pat teiktu, ka man patīka. :) Bet tas tāpēc, ka neredzēju PdG un sākumā, iemīlēšanās stadijā, vairākums telenoveļu ir interesantas. :) Bet vēlāk sākās garlaicīgums. :( Tāpēc nemaz par to nepārdzīvoju. ;) Nebūs jādomā par to, kad pārslēgt kanālu un FELS. :)

0

16

rubi написал(а):

Es laikam esmu vienīga, kura šo telenoveli skatījās.  Bet skatījos reti un gabaliem.  Es pat teiktu, ka man patīka

nē, vienīgā neesi ;) es arī skatījos, un arī reti..un man arī diezgan patika skatīties.. nu , neesmu skatījusies pdg... tāpēc neesmu tik ļoti pret šo telenoveli.

0

17

bet vispār -
no pašas tv3 puses ir kāds pamatojums, kāpēc telenoveli pārtrauc rādīt?

0

18

danna написал(а):

bet vispār -
no pašas tv3 puses ir kāds pamatojums, kāpēc telenoveli pārtrauc rādīt?

neesmu neko dzirdējusi par to. savā ziņā tiešām stulbi.

0

19

angelina написал(а):

neesmu neko dzirdējusi par to. savā ziņā tiešām stulbi.

nu nenoliedzami.
atceros, kā dusmojos uz lnt, kad viņi savu laik pēkšņi - bez brīdināšanas un paskaidrošanas - pārtrauca rādīt mīlestība ir kaut kur gaidā.
kaut kā man negribējās ticēt, ka arī tv3 tā kādreiz varētu izdarīties.
ai. man vienkārši žēl to cilvēku, kas tiešām skatījās un interesējās.

0

20

Es skatījos šo seriālu un man ir žēl, ka TV3 neciena savus skatītājus. Kas vispār notiks tālāk? Viņi ieliks citu seriālu vietā un pēc kāda laika izdarīs analoģiski?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » no 13. oktobra FELS vairs nerādīs tv3