TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Info no LNT mājas lapas


Info no LNT mājas lapas

Сообщений 1 страница 20 из 44

1

No 10. oktobra darbdienās plkst. 16.35
Kaislības
Pasion
Melodrāma. Meksika, 2007.g.

Pagājušā gada Meksikas viskrāšņākā telenovele – Latīņamerikas visslavenākā aktiera Fernando Kolungas un dižākās producentes Karlas Estradas jaunākais kopdarbs!

„Kaislības” ir visā pasaulē nepacietīgi gaidīts seriāls, jo turpina slavenā Fernando Kolungas sadarbību ar ietekmīgo producenti Karlu Estradu, ko aizsāka jau leģendārās telenoveles „Īstā mīlestība” (Amor Real, 2003.g.) un „Rītausma” (Alborada, 2005.g.). Estrada ir plaši atzīta kā dižākā telenoveļu producente Meksikā, viena no visietekmīgākajiem cilvēkiem visas Latīņamerikas televīzijas pasaulē, cilvēks, kas nosaka modi šajā seriālu žanrā un veido visaugstākās kvalitātes televīzijas šovus. Turklāt jaunais seriāls saistās ar intrigu – ja „Rītausmā” Kolunga tēloja aristokrātu: ar gariem matiem, staltu, zirgam mugurā un ar zobenu pie sāniem, tad te aktiera tēls ir vēl neparastāks – Fernando Kolungas atveidotais Rikardo ir pirāts! Pirātu tēma ir līdz šim maz izmantota seriālos, kas tiešām neparasts. Taču tas nav vienīgais, kas padara „Kaislību” samezgloto stāstu oriģinālu – šī telenovele iztiek bez daudzām ierastām banalitātēm, kā, piemēram, abpusējas mīlestības no pirmā acu skatiena. Šeit drosme rodas no sāpēm, ciešanām un zaudētas brīvības traģēdijas, naidu dzemdina netaisnība.

Par Kolungas partneri jaunajā seriālā vispirms tika apstiprināta slavenā Adela Norjega, tomēr loma beigu beigās tika Susanai Gonsalesai, kas pazīstama ne tikai ar savu talantu un skaistumu, bet arī jauko raksturu. Savukārt par Fernando Kolungas sāncensi kļuvis tik ļoti valdzinošais Sebastjans Rulji, kas, pirms kļūt par aktieri, bija starptautiski pazīstams modelis. Līdz pēdējam seriāla brīdim būs aktuāls jautājums – kurš no abiem pievilcīgajiem vīriešiem dabūs Kamilu – Fernando Kolungas Rikardo vai Sebastjana Rulji Santjago, jo abi vadošo vīriešu lomu atveidotāji šķiet vienlīdz pelnījuši galvenā titulu.

Seriāla notikumi risinās koloniālā laika Meksikā – laikā, kad tikai bezbailīgie varēja ko sasniegt, kad vienkāršo cilvēku liktenis nebija viņu pašu rokās, kad neviens mīlasstāsts neiztika bez īstas kaislības. Daiļa meitene Kamila jau sen mīl kalēju Santjago, abi gatavojas kāzām. Ģimenēm nav iebildumu, taču atļauja ir jālūdz arī vietējam muižniekam donam Horhem Mansero i Ruisam, kurš, ieraudzījis daiļo meiteni, nolemj izmantot savas pirmās nakts tiesības. Cenšoties nepieļaut savas līgavas pazemošanu, Santjago tiek gandrīz nāvējoši ievainots. Meitene tiek aizvesta uz pili, par laimi, tās pavēlnieks ir pārāk piedzēries un beigu beigās Kamilai pat nepieskaras. Taču šī ir tikai pirmā no daudzām nelaimēm, kurām tiks pakļauta piemīlīgā Kamila – viņu nolaupīs pirāti, aizvedīs tālu projām no dzimtenes un pārdos verdzībā, kaut pirātu kuģa kapteinim Rikardo nepaliks nepamanīts meitenes skaistums. Kamila būs spiesta apprecēt vecu vīru, kuram vajadzīga tikai viena iemesla dēļ – lai nauda nebūtu jāatstāj nīstajai meitai. Kamila gan atgriezīsies Meksikā kā bagāta atraitne, taču ko līdzēs nauda, kad atklāsies, ka mīļotais, savu līgavu uzskatot par mirušu, jau ir precējies ar pašas māsu?

Līdzšinējo panākumu spārnoti, Fernando Kolunga un Karla Estrada jau veido savu nākamo kopsadarbības projektu, bet Susana Gonsalesa gaida sava pirmdzimtā bērna piedzimšanu šī gada decembrī.

Resursi internetā:
http://www.imdb.com/title/tt1091916/
http://www.esmas.com/pasion/
http://susanagonzalez.starsideas.com/

0

2

Vispār LNT labi uzrakstījuši.
Bet viena kļūda gan ir - Fernando ar Karlu tagad kopā vairs nestrādā.

0

3

mmaarriiaa написал(а):

Vispār LNT labi uzrakstījuši.

Jā. Es arī pārsteigta, ka šie pat to, ka Susana gaida bērnu uzrakstījuši

0

4

Norkys написал(а):

Es arī pārsteigta, ka šie pat to, ka Susana gaida bērnu uzrakstījuši

Par to visvairāk!!!!!
Tagad tik varu iedomāties, ka Seriāla žurnāli būs pilni ar informāciju par Pasion!!!!

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Tagad tik varu iedomāties, ka Seriāla žurnāli būs pilni ar informāciju par Pasion!!!!

Parasti par labākajām telenovelēm viņi uzraksta vismazāk. Par FELS gan bija pilns žurnāls. Par Cielu vispār bija tikai vienā numurā. Prieks, ka par Viktoriju pietiekami raksta. Agrāk gan man patika, ka tad kad rādīja ECDD bija pilns žurnāls ar viņiem

0

6

Norkys написал(а):

Parasti par labākajām telenovelēm viņi uzraksta vismazāk. Par FELS gan bija pilns žurnāls. Par Cielu vispār bija tikai vienā numurā. Prieks, ka par Viktoriju pietiekami raksta. Agrāk gan man patika, ka tad kad rādīja ECDD bija pilns žurnāls ar viņiem

Tā tas ir!!!!!Bet kaut ko es domāju, ka tomēr viņi uzrakstīs. Par Cielu maz rakstīja.

0

7

Jā, nu atkal tas raidlaiks ir tāds, ka neredzu, bet nu ar Pasion mana apņemšanās tomēr ir tāda, ka no 45.sērijas, kur apstājos skatīties - ierakstīšu un skatīšos. Tomēr mežonīgi gribas noskatīties līdz galam.

0

8

aaakk, es arī gaidu, kad Seriālos būs par Pasionu!!! :love:  dievīgi :love:

0

9

jā, un tāpēc man ir baigā škrobe, ka es atkal visu to seriālu nevarēšu noskatīties, jo labas lietas LNT liek vai nu tad, kad normāli cilvēki izguļ pohas vai gluži vienkārši strādā/sēž skolā. Cietsirdīgi. Varēja tad labāk kādu draņķi no rīta rādīt..... >.<

0

10

LNT acīmredzot tiešām domā,ka ''Kaislības'' skatās tikai mājsaimnieces un pensionāri,''lieliskāku'' raidlaiku tiešām atrast laikam vairs nevarēja,vai tiešām skolēni,studenti un strādājošie nav pelnījuši redzēt šo lielisko seriālu?

0

11

Terēze написал(а):

vai tiešām skolēni,studenti un strādājošie nav pelnījuši redzēt šo lielisko seriālu?

viņus laikam mudina  uz skolas bastošanu. :D

man gan skolas wairs nav, it kā nebūtu, ko sūdzēties, jo nav arī darba, bet mākslas skolā tomēr eju.... labi, tā ir divos, piecos esmu mājās, bet šad tad tik un ir vajadzība kaut kur braukt un tā... es taču nevaru draugiem vai visiem citiem teikt: "Atvainojiet, līdz jūnijam-jūlijam es nekur nebraukšu, jo jau iepriekš neredzēju trešo daļu seriāla." Ne jau visi izšķir seriālus - izdzirdot to vārdu, daudziem pirmā asociācija ir kkas salkans un asarains. Vienkārši riktīgi sāpēja sirds, kad neredzēju pēdējās divas sērijas, jo man bija žetonvakara mēģinājums un iepriekšējā dienā skolā stundas beidzās pēc četriem, LNT "pēc skatītāju lūguma" toreiz nomainīja raidlaiku - rādīja seriālu agrāk, un man pat bija problēmas dienās ar salīdzinoši maz stundām paspēt mājās, jo ar kājām bija jāiet seši kilometri. Un pirmdienās un otrdienās es nekad seriālu neredzēju, jo man tad ir mākslas skola. Dažreiz māksleni nobastoju, lai redzētu to seriālu. :D tagad, nu, labi, dažas sērijas neredzētu, bet jauna problēma - ar pirmo aprīli neredzēšu neko, jo dzīvoju Rīgas rajonā un pirmajā aprīlī Rīgas rajonā dzīvojošajiem piegriezīs to nolādēto analogo televīziju. Un es tā cerēju savu dzimšanas dienu iesākt labi - ar "Kaislībām" - bet atkal nekā. Kaut kāds fail. Ja es zinātu, kur to seriālu lejupielādēt latviešu valodā, vai zinātu, kur nopirkt, es nemaz neiespringtu. Tad LNT viņu varētu rādīt kaut trijos naktī, ja jau nesaprot, ka šis seriāls nav kaut kāds ņuņņu gabals....

vai, dieniņ, atkal gari izrunājos. :D

0

12

droši runā gari - man prieks par tevi! :D reti uzrodas jauni tik runīgi biedri! :)
Nu jā, tagad nāksies iegādāties dekoderi, lai redzētu vismaz kaut ko pa tv... Dumji, protams. Tas nozīmē, ka laukos es neko neredzēšu, jo kāda jēga laukos, kur pavadām labi ja pāris mēnešus gadā pirkt dekoderi? Protams, vienos laukos vienmēr paliek lietuviešu kanāli, kas cerams vēl ir analogie... :D
Un latviski Kaislības nedomāju, ka kādreiz būs dabūjamas... labākajā gadījumā varētu būt krieviski kaut kur kaut kad dabūjams šis seriāls... :/

0

13

(starp citu, torrentā IR pieejams krievu valodā šis seriāls :) )

0

14

Paloma написал(а):

droši runā gari - man prieks par tevi! :D reti uzrodas jauni tik runīgi biedri! :)

es jau te biju reģistrējusies, bet man parole nojuka ar ilgo šeit nebūšanu un tā... :/ un tas, ka ik pa laikam daudzos saitos (ne jau šajā, protams) liek nomainīt paroles, mani vienkārši besī. Man kādreiz visur bija viena parole, tagad ir vismaz trīs, un tad vēl liek tos ciparus piekabināt galā. Šis nav vienīgais saits, kurā jāpārreģistrējas, jo viss ir piln īgi sajucis.

Paloma написал(а):

labākajā gadījumā varētu būt krieviski kaut kur kaut kad dabūjams šis seriāls... :/

vai arī beidzot jāsāk mācīties spāņu valoda. :D sen jau apceru šo iespēju, bet kaut kā netieku lidz tai. Varbūt vajadzētu (kamēr esmu bezdarbnieks), iet un pieteikties uz tiem bezdarbiekiem un pameklēt kādus kursus. Seriālus skatoties šādas tādas frāzes jau galvā ir palikušas, bet ar to jau ir stipri par maz. Un man vienkārši patīk spaņu valoda. :flirt: Būtu tik forši, ja bez angļu un krievu valodas, es daudzmaz labi varētu orientēties arī tajā. :D

Paloma написал(а):

Protams, vienos laukos vienmēr paliek lietuviešu kanāli, kas cerams vēl ir analogie... :D

smejamies par zirgagalvām lietuviešiem, bet tie parasti kaut kā saprātīgāk rīkojas. :D arī  "atsaldētie" igauņi. Šķiet, ka sakarīgie latvieši paliek kaut kur iepakaļ viņiem. Skumji, ka mums tik ironiskā veidā ar valsts vārdu un savu piederību tai jāmaksā par lielo valstsvīru neadekvātajiem (savādāk to nespēju nosaukt) lēmumiem.... :/

0

15

Evansa написал(а):

es jau te biju reģistrējusies, bet man parole nojuka ar ilgo šeit nebūšanu un tā... :/ un tas, ka ik pa laikam daudzos saitos (ne jau šajā, protams) liek nomainīt paroles, mani vienkārši besī. Man kādreiz visur bija viena parole, tagad ir vismaz trīs, un tad vēl liek tos ciparus piekabināt galā. Šis nav vienīgais saits, kurā jāpārreģistrējas, jo viss ir piln īgi sajucis.

jāā, tā gan... Nu, man tagad ir principā 2 paroles, un tur, kur liek ciparus likt, es sekoju līdzi tomēr :) augstskolas informatīvajā sistēmā atceros, kāds man šobrīd ir cipars, un internetbankām man uz lapiņām stāv pierakstīti cipari :D

Evansa написал(а):

vai arī beidzot jāsāk mācīties spāņu valoda.  sen jau apceru šo iespēju, bet kaut kā netieku lidz tai. Varbūt vajadzētu (kamēr esmu bezdarbnieks), iet un pieteikties uz tiem bezdarbiekiem un pameklēt kādus kursus. Seriālus skatoties šādas tādas frāzes jau galvā ir palikušas, bet ar to jau ir stipri par maz. Un man vienkārši patīk spaņu valoda.

nu, es ieteiktu mēģināt sākt skatīties seriālus! Vēlams kādu, kas tev ļoti, ļoti patīk - tā es sāku skatīties seriālus un ātri vien mana spāņu valoda krietni uzlabojās :) sākumā jau es arī zināju tikai tik daudz, cik no fona seriālos sadzirdēts... :)

Evansa написал(а):

smejamies par zirgagalvām lietuviešiem, bet tie parasti kaut kā saprātīgāk rīkojas.  arī  "atsaldētie" igauņi. Šķiet, ka sakarīgie latvieši paliek kaut kur iepakaļ viņiem.

nu, cik es sapratu, tad pēc idejas arī lietuviešiem un igauņiem drīz nāksies pāriet no analogās... Jo tas it kā ES noteikums, līdz kuram tur gadam... kkā tā atceros pa miglu

0

16

Paloma написал(а):

augstskolas informatīvajā sistēmā atceros, kāds man šobrīd ir cipars, un internetbankām man uz lapiņām stāv pierakstīti cipari :D

es parasti pielieku 1 vai 12, ja vinjiem ļoti vajag. :D man v  ārdus ir v ieglāk atcerēties, kā ciparu kombinācijas. :blush: :D

Paloma написал(а):

nu, es ieteiktu mēģināt sākt skatīties seriālus! Vēlams kādu, kas tev ļoti, ļoti patīk - tā es sāku skatīties seriālus un ātri vien mana spāņu valoda krietni uzlabojās :) sākumā jau es arī zināju tikai tik daudz, cik no fona seriālos sadzirdēts... :)

nu, ja es kādreiz šai dzīvē tikšu pie datora ar n ormāliem skaņas draiveriem, tad skatīšos visu pēc kārtas, sākot ar Kaislībām un  beidzot ar... kaut Rozalindu. :D

Paloma написал(а):

nu, cik es sapratu, tad pēc idejas arī lietuviešiem un igauņiem drīz nāksies pāriet no analogās... Jo tas it kā ES noteikums, līdz kuram tur gadam... kkā tā atceros pa miglu

man šķiet, ka Igaunijā uzstādīs par brīvu, ņemot vērā faktu, ka vajag to visiem. To jau mūsējie parasti izdomā - iedzīvoties uz vajadzību rēķina.

0

17

Evansa написал(а):

es parasti pielieku 1 vai 12, ja vinjiem ļoti vajag.  man v  ārdus ir v ieglāk atcerēties, kā ciparu kombinācijas.

nu man ir mana parole un cipars beigās, un vnk iet uz priekšu :D

Evansa написал(а):

nu, ja es kādreiz šai dzīvē tikšu pie datora ar n ormāliem skaņas draiveriem, tad skatīšos visu pēc kārtas, sākot ar Kaislībām un  beidzot ar... kaut Rozalindu.

ā, nu tā ir problēma, jā, ja nevar datorā normāli skatīties...

Evansa написал(а):

man šķiet, ka Igaunijā uzstādīs par brīvu, ņemot vērā faktu, ka vajag to visiem. To jau mūsējie parasti izdomā - iedzīvoties uz vajadzību rēķina.

mjam, nu būtu jau loģiski, ja par brīvu uzstādītu... :?  bet nu jā, mūsu valsts to atļauties nekādi nevar... Man jau šķiet, ka telekompānijas pašas izdomāja tagad pāriet, ne?

0

18

Paloma написал(а):

Un latviski Kaislības nedomāju, ka kādreiz būs dabūjamas...

Man gan liekas,ka  ir dabūjamas :D

0

19

mm?? :^)

0

20

aNgeL написал(а):

Man gan liekas,ka  ir dabūjamas :D

are You serious??? :O :D
:happy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Info no LNT mājas lapas